МАШИНА ЗА ХЛЯБ-54-та тема

  • 69 855
  • 736
# 615

С Мулинекс  трябва да потърся номера на модела. С две бъркали и форми за чибата и багети.  Ние с теб не бяхме ли с еднакви и се чудехме защо ни прегаря кората? Аз намерих отговора.

С Мулинекс бях преди време. Сега ползвам Панасоник и Силвър Крест малкия модел.
Би ли написала рецептата за бързия хляб? Все се каня да изпробвам Силвър Крест, но не ми достига смелост. В Панасоника става хубав, но от Мулинекс не бях доволна. Angel_Dust, с това отговарям и на тебе Simple Smile. Много се зарадвах за тебе, когато след проучване се спря на Панасоник.
Виж целия пост
# 616
И аз много й се радвам,много добра машинка е, въпреки, че принципно предпочитам дългите програми хляба белия и на кратката си става...всъщност трудно е да го докараш изобщо нищо да не стане с таз машинка, много добро животинче е.Супер е,че ви имаше със съвети,като избирах, иначе щях мулинекс да си взема...колкото повече чета за тях, повече се радвам, че не го направих.
Виж целия пост
# 617
всъщност трудно е да го докараш изобщо нищо да не стане с таз машинка, много добро животинче е

И аз стигнах до този извод Simple Smile. Веднъж, без да прочета коментарите, направих ръжен хляб по една рецепта и се оказа, че рецептата е грешна (водата беше повече със 100 мл. Въпреки това хляб се получи. Е, хлътнал отгоре, по-влажен, но си го хапнахме  Grinning.
Виж целия пост
# 618

С Мулинекс  трябва да потърся номера на модела. С две бъркали и форми за чибата и багети.  Ние с теб не бяхме ли с еднакви и се чудехме защо ни прегаря кората? Аз намерих отговора.


Би ли написала рецептата за бързия хляб? Все се каня да изпробвам Силвър Крест, но не ми достига смелост.
Ето рецептата за различните грамажи.Аз не ползвам вода и мляко на прах, а направо смесвам вода и кисило мляко до обема на водата в рецептата.
Виж целия пост
# 619
А това е въпросният хляб. Днес стана малко по-различен, защото нямах нормално брашно, а го правих с брашно за козунаци.  И малко го сплесках и счупих при ваденето. Но общо взето видът му е такъв.  
Виж целия пост
# 620

С Мулинекс  трябва да потърся номера на модела. С две бъркали и форми за чибата и багети.  Ние с теб не бяхме ли с еднакви и се чудехме защо ни прегаря кората? Аз намерих отговора.


Би ли написала рецептата за бързия хляб? Все се каня да изпробвам Силвър Крест, но не ми достига смелост.
Ето рецептата за различните грамажи.Аз не ползвам вода и мляко на прах, а направо смесвам вода и кисило мляко до обема на водата в рецептата.


Много хубаво изглежда хляба, но на рецептата за 750g хляб, не се вижда колко л. сухо мляко и брашно. (Брашното предполагам, че е 320g, но все пак да питам).
Виж целия пост
# 621
Много хубаво изглежда хляба, но на рецептата за 750g хляб, не се вижда колко л. сухо мляко и брашно. (Брашното предполагам, че е 320g, но все пак да питам).

Машините ни с В са почти еднакви, затова си позволявам аз да ти отговоря Simple Smile
Сухо мляко - 1 1/2 с.л.
Брашно - 480 гр.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 622
Някой прави ли хляб с нещо друго освен мая и квас? Например с бакпулвер?
Виж целия пост
# 623
би трябвало да не му се казва хляб
Виж целия пост
# 624
Благодаря на В и на Hope♥! А 1 к.л. това малката мерителна лъжичка ли е?
Виж целия пост
# 625
с.л  - супена лъжица
ч.л - чаена лъжичка
к.л. -   а сети се де  Laughing
Виж целия пост
# 626
Бонго, сетила съм се, но не ми се връзва принципно с рецептите на Мулинекс. Какви се тези кафени лъжички, откъде ги изкопаха  newsm78. Предполагам, че в инструкцията в началото и/или около рецептите са писали за тази единица мярка. Simple Smile И затова предположих, че става дума за малката мерителна лъжичка. Иначе, ако снимам моите лъжички за кафе..., една с една няма равни, както и чаените или супените.
Виж целия пост
# 627
нали и това сме го коментирали - че всичките лъжици са различни и не би трябвало да се използват за мярка в рецептите. иначе с.л. би трябвало да е  голяма лъжица, ч.л  да е малка , а к.л. - много малка.
ама незнам на теб откъде ти иде проблема. newsm78   тури си 1/3  ч.л.  няколко зърна в повече или по-малко няма да ти навредят.  Laughing
Виж целия пост
# 628
Проблемът ми е в количеството мая при бързия хляб.
Виж целия пост
# 629
смени рецептата с нормална - където всичко е дадено в грамове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия