
На следващия или по-следващия ден за първи път ми звъннаха и някакъв момък чакаше долу във входа. 10тина минути не разбрах, че това е куриерът и си чаках пред блока, нямаше и кола на фирмата наоколо.

На следващия или по-следващия ден за първи път ми звъннаха и някакъв момък чакаше долу във входа. 10тина минути не разбрах, че това е куриерът и си чаках пред блока, нямаше и кола на фирмата наоколо.

)
)

В най-близкия офис на спиди само дете хляб не продават - то козметика, книги, бижута, после защо не се справят - с толкова дини под една мишница не е лесно.
В най-близкия офис на спиди само дете хляб не продават - то козметика, книги, бижута, после защо не се справят - с толкова дини под една мишница не е лесно.
Аз, ако съм искала да слизам до долу, щях направо да отида до офис и да си взема пратката...
Препоръчани теми