Излишно е да разводняваме повече темата. Тя е за куриерите, ако искате си пуснете една за онлайн магазините.
Кое не е вярно? Черно и бяло е написано. И не разводняваме темата , това е по темата, вие сами започнахте да обсъждате търговец- клиент - куриер, или искате само да се оплаквате, а търговци и куриери нямат думата?
