На пощата на входа ни залепиха стикер за пратка - минали били еди кога си, лицето да им звънне в офиса. Е хубаво, но такова лице не е живяло НИКОГА в този вход - попитахме абсолютно всеки човек, един по един - никой не познава такова лице и не очаква такава пратка. Обадих се, обясних - някой някъде си чака пратката, но не тук, свържете се с човека по телефона, явно адресът е сгрешен. След два дни - стикер за същата пратка, допълнено: "2-ро уведомление!!!". Пак звъня, пак обяснявам - добре, ще отбележим в системата, ще имаме предвид. И след два дни - "3-то уведомление!!!!!" 
На пощата на входа ни залепиха стикер за пратка - минали били еди кога си, лицето да им звънне в офиса. Е хубаво, но такова лице не е живяло НИКОГА в този вход - попитахме абсолютно всеки човек, един по един - никой не познава такова лице и не очаква такава пратка. Обадих се, обясних - някой някъде си чака пратката, но не тук, свържете се с човека по телефона, явно адресът е сгрешен. След два дни - стикер за същата пратка, допълнено: "2-ро уведомление!!!". Пак звъня, пак обяснявам - добре, ще отбележим в системата, ще имаме предвид. И след два дни - "3-то уведомление!!!!!" 
Препоръчани теми