Домакини 33/ пролетни купони

  • 49 030
  • 755
# 120
Мастърче, много се радвам, че си добре Hug Hug Hug Hug
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Спомням си Ку-ку-руку-куууууууу.......Паломаааааа.......

Ма ко, мисля, че се събираме в 14:00 утре, нали? Аз и да закъснея няма да е много 10-на минутки...

Нощни, голям майтап тези имена, но... все се чудя кой  #Crazy би нарекъл децата си така newsm78
Виж целия пост
# 121
Мастерче, благодаря!  Peace
Нашите тухли са си доста релефни принципно, та няма нужда от допълнително чегъртане.

Лус, смахнати хора, колкото щеш! Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Лус, смахнати хора, колкото щеш! Simple Smile

 Laughing Laughing Laughing

Ма ко, актуализирай стикерите, за да ти донеса утре, ако имам нещо за теб Peace
Виж целия пост
# 123
Добро утро ,
преди работа ви пускам едно кайфе с шоколад:


Благодар ти ,Лусси ! Старае се детето ,рисува и апликира постоянно Hug Hug
След работа ще намина !
Лек ден от мен   bouquet

Виж целия пост
# 124
Привет и от мен! Вчера се въргаляхме по дивана почти цял ден, ама поне сготвих и да днес ще има. Сега жената чисти, а аз я чакам да свърши и да бягам на фризьор, че съм заприличала на хипи.
Не знам защо, ама фейбукът ми е с промена визия и хич не ми харесва. Сега отивам да си направя чай и пак ще се навъртам тук.
Виж целия пост
# 125
Днеска кифленските изпълнения на разни... кифли... ми дойдоха в повече!  Tired

Отивам и аз като Смърфи да си направя едно чайче и да се опна пред камината да си почета...

Айде, стига съм се занимавала с хора, дето само хленчат и искат помощ, пък като се отзовеш се цупят!  Crossing Arms Naughty
Виж целия пост
# 126
Прибрахме се с шефа. Днес само ме чака да изляза и завалява сняг. Сутринта ме валя, стопи се, сега като излязох пак  #Cussing out
Лус имаш ЛС
Нощни, не се ядосвай точно сега  Hug
Мастър  Hug
Смърфи, да покаже нова прическа после
Цял ден се занимавам с глупости  Crazy отвикнала съм да правя сметки по цял ден. Ще свикна пак
Ставам, че начелството си иска играта
Виж целия пост
# 127
.....хора, дето само хленчат и искат помощ, пък като се отзовеш се цупят!  Crossing Arms Naughty


Oхххххх.........На това някой,ако ми каже рецептата - ще го позлатя! ........И на мен ми е писнало от такива хора........И все аз съм виновнапосле !  ooooh! (за това ,че съм подала ръка или за това,че съм реагирала адекватно...да де,мА после сЕ  едно,че не съм и трябва да се чувствам виновна.....мИ омръзна ми начи.....) ...........Напоследък май все кат ме питат "Какво правиш ? " ........Отоговора май трябва да ми е....

- Никому нищо и все аз виновна! ......... ooooh!


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ма ко.....  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 128
Чак да се ядосвам, не.  Wink Уморително е по-скоро. Само си губим взаимно времето. А и често се случва после да получавам обвинения по свой адрес, което е просто нелепо и супер смешно.

Oхххххх.........На това някой,ако ми каже рецептата - ще го позлатя! ........И на мен ми е писнало от такива хора........И все аз съм виновнапосле !  ooooh! (за това ,че съм подала ръка или за това,че съм реагирала адекватно...да де,мА после сЕ  едно,че не съм и трябва да се чувствам виновна.....мИ омръзна ми начи.....) ...........Напоследък май все кат ме питат "Какво правиш ? " ........Отоговора май трябва да ми е....

- Никому нищо и все аз виновна! ......... ooooh!

Да си мислят каквото искат пък. Дали мен ще обвиняват или някой друг, проблема все си остава техен. Това, че отказват да поемат отговорност за живота си и искат все някой друг вместо тях да взима решенията и да им оправя бакиите си е лично тяхна работа. Да си сърбат чербицата, каквата са си я накиснали.  Crossing Arms

Помощ няма да откажа, но отказвам да нося чужда отговорност. Мерси, имам си достатъчно мои отговорности, дето все мене чакат!  Mr. Green

***
Чайче пред камината с книжка в ръка си е блаженство от всякъде!  Mr. Green
Виж целия пост
# 129
.....хора, дето само хленчат и искат помощ, пък като се отзовеш се цупят!  Crossing Arms Naughty


Oхххххх.........На това някой,ако ми каже рецептата - ще го позлатя! ........И на мен ми е писнало от такива хора........И все аз съм виновнапосле !  ooooh! (за това ,че съм подала ръка или за това,че съм реагирала адекватно...да де,мА после сЕ  едно,че не съм и трябва да се чувствам виновна.....мИ омръзна ми начи.....) ...........Напоследък май все кат ме питат "Какво правиш ? " ........Отоговора май трябва да ми е....

- Никому нищо и все аз виновна! ......... ooooh!


Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ма ко.....  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Цялото това нЯщо го цитирам отново и подкрепям с две ръце, защото този филм вече го играх. А стига толкоЗ.  #Cussing out  До тук бях,... помощ, ...само съвет.  Mr. Green Май се оливам понякога , а после все недоволни пък и сърдити.
Добър ви вечер, прекрасни мили дами!
Цял ден маам гащи и върша работа. Добре че съм с колата иначе изобщо не ми е ясно как ще се справя и как ще ми стигне времето. От единия край на София до другия, пък сняг, пък се лизгам, пък задръстване , пък най-вече пре**..би другарче на пътя. Жестоки сме като шофьори,  няма начин да не те засекат, да не те пуснат да минеш, абе....
Нощни, точно така както са ти казали относно стената с тухличките. Взимаш един мат лак, но първо малко ще ги минете с шкурка да се поизгладят, да станат малко по равни, после с мат лак и после една хубава фуга ще му дръпнете да се откроят като цвят. Не  е лошо и на някой места да се загладят с мазилка и после боя и да се остави на места да се виждат тухличките, нещо като по-голямо петно...дали ме разбираш???
........................

 тук цветовете на тухлите са засилени и се прави със съответен цвят на ръка  и после се фугира
Скрит текст:
Забележи , че цветовете на тухлите са засилени и се забелязва че са обработени. Оххх . . ..що не мога да дойда и малко ремонт да ви хвърля, много обичам.

Изядох една баничка по пътя и сега ми е едно гадно....абЕ с какви мазнини работят тези хора, не се научиха да предлагат хубаво стока, ама и аз съм една лакомница.. bash
Ще дойда пак да ви "видя" ама по-късно.



Виж целия пост
# 130
Марчеее, как ме изкушаваш с това фугиране... Ама няма кой да ми го направи.  Sad Мъжа ми абсурд да се навие.  ooooh!
Виж целия пост
# 131
Аааа днес не съм при Морфей. Joy
Не съм и крива добричка съм.
Емо скочи в 7.30. В 9 каза донеси ми закуска ако обичаш и скочих.
Лус благодаря за комплимента.Но има какво да се желае .Особено на тумбак
Коконка разкажи повече за мусаката със спанак.За първи път чувам за нея.
Лек ден на всички отивам да пия кафенце.Писах и в другата група .Всички мислят ,че е нормално и е пролетна умора.Ама мм вика ,че не е .Защото детето винаги е лягало късно .Ще го наблюдавам тези дни и ще преценим какво да правим.


Спанака се запарва, после се запържва заедно с малко олио и после се добавят водичка, ориз ( в съотношение 1 чаша ориз с 5 чаши вода), магданоз и лук (пресен) мяташ в тавичка отгоре разбиваш кисело мляко (1 кафена чаша с две яйца) и запичаш Crazy
Виж целия пост
# 132
Марчеее, как ме изкушаваш с това фугиране... Ама няма кой да ми го направи.  Sad Мъжа ми абсурд да се навие.  ooooh!
Виж сега, без да направиш фуга...все едно нищо не правиш. Ще извикаш един майстор той да се занимава. Не е скъпо час толкова.
Коконке, какво ви казаха докторите, добре ли сте вече. Никога не съм правила такава мусака от спанак. Записах си  я и ще я пробвам, ама не разбрах колко спанак...1 кг  newsm78
Виж целия пост
# 133
Не е въпрос на пари, по-скоро въпрос на чест... Сам да си го направи... ама няма да ми го направи...  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 134
Какво правите девойки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия