ще се вталиш 
! Оказа се, че "колата ми" не се събира в асансъора
.с събира се, ама няма място за мен

После и количката, та после разгъване, та сгъване та цялата операция отново, ама този път нагоре ooooh! Ау ужаст!!! Оплаках се!Мрън!!! Ай чао ви то няма никой



















Миналата година вкъраха тъпата декларация 7 заради общата сметка. По принцип не глобяват, въпреки, че го има в закона. Пусни я да ти разнесат здравните.
Луда работа с тая администрация!


Та така.
Защо ще го водиш детето до спешното, толкова ли е висока температурата?? Да се оправяте по-бързо, че времето се оправи вече. Лятото дойде. 
Ще се справиш, при теб няма мърдане.
Пускай снимки на козуначените кифли, ниЙ ядем всичко, не връщаме..
А онази плънка която си ползвала, нали с мак и разбит белтък+++...си е моя, определено си е моя. Аз съм я пускала.








И бързо да се оправя

Препоръчани теми