Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Колко често трябва да се правят изследвания по време на бременност?
Колко пари сте похарчили за възглавница за бременни?
Можете ли да препоръчате дерматолог в София, който взема предвид бременността при предписване на лекарства?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Колко често трябва да се правят изследвания по време на бременност?
-
Колко пари сте похарчили за възглавница за бременни?
-
Можете ли да препоръчате дерматолог в София, който взема предвид бременността при предписване на лекарства?
-
Какви са препоръчителните кремове за предотвратяване на стрии?
-
Как мога да предотвратя морска болест по време на пътуване с автобус?
Понеже нямало гаранция, че няма да има други аномалии...
Как може в такъв момент да ми дава такива съвети, при положение, че имам нужда само от подкрепа за взетото решение... Много ме разстрои, но... здраве да е! Също много ме боли и от факта, че повечето хора около мен, които разбраха, ни гледат със съжаление и ни предупреждават "колко щял да ни е труден живота"
Какви са тези хора?!?! Не им обръщай внимание! Без да искам да обиждам, но това може го каже само някой, който няма силата да приеме предизвикателствата в живота. Наслаждавай си се на бремността, носи си детето с гордост както и после ще си го гледаш. Щом докторите казват, че всичко с малкия мъж ще е наред и всички вярваме в това значи ще е така! Много силно те

И защо те съжаляват, та ти си имаш живо и здраво бебенце, на което му предстой операция и след това всичко ще е наред с него. Защо живота ви да е тежък. Ще имате здраво и пълноценно момче. Та те знаят ли колко много хора живеят с по един бъбрек и са си напълно здрави!!! Не им позволявай да ти развалят удоволствието да си бременна, емоциите които изпитваш през този период и трепета с който чакаш да си гушнеш малчугана. Всички сме с теб и те прегръщаме и вярваме, че всичко ще мине както трябва
