Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от проблемите, които обсъждат майките във форума?
-
Какви са неприятните симптоми на бременността и как могат да бъдат облекчени?
Неприятните симптоми на бременността включват умора, гадене, подуване на корема, болки в кръста и ниско в корема. За справяне с тях можете да се консултирате с лекар за прием на магнезий, да пиете нош па и да се отпуснете. Освен това е важно да поддържате здравето на щитовидната жлеза чрез балансирана диета и хомеопатия. Участниците споделят различни симптоми и проблеми, свързани с бременността, като кървене, проблеми с храненето, главоболие, промени в хранителните предпочитания и други. Препоръчва се консултация с лекар при всякакви необичайни симптоми или проблеми.
-
Какви са препоръките за бременни жени с хормонални проблеми като Хашимото?
-
Какви са препоръките за справяне с втвърдяването на корема по време на бременност?
То в крайна сметка предразположена ли си към стрии с каквото да се мажеш ще ги имаш. 


Всяка вечер, не пропускам, получават се каквото и да ям. Може да си вземеш Талцид, в аптеката ми препоръчаха едни билкови хапчета - Био Анацид, но честно казано каквото и да взема, киселините се връщат след час-два.



Много точно го е казала Палачинкова - няма нужда да се правим на герои! 