Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 342
  • 743
# 540
Разбира се  Simple Smile там живея в Изгрев, ти в кой квартал си?
Виж целия пост
# 541
LMD точно такива са цените, в тях влиза 3 дни престой при нормално раждане и 5 дни при секцио. Цените на ВИП стаите са 125 лв. на ден.

y.k. - да, частна е Токуда Simple Smile Спирането на цигарите тъкмо го обсъждаме във ФБ - май всички са ги спрели, но на повечето много им се пуши, включително и на мен  Laughing

Vilito86 добре дошла Simple Smile Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно здраво бебе  Hug
Виж целия пост
# 542
Каква е продцедурата за приемане във Фейсбук групичката ви Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Пиши лично съобщение на шантал
Виж целия пост
# 544
y.k. , за цигарите питаш.... Аз ги спрях много лесно (въпреки, че пушех по кутия на ден от над 10 години), защото започна да ми се гади зверски от миризмата им. Сега, когато гаденето отмина, се замислих на няколко пъти за тях, а и сънувах, че пуша  Embarassed но пък нямам никакво намерение да ги започвам отново. Спасявам се от лошите мисли, като гледам да стоя на чист въздух, без задимени помещения или пушещи хора наблизо. Оправдавам се със здравето на бебчо, че нали и пасивното пушене е вредно и като цяло хората около мен проявяват разбиране Simple Smile
  
Виж целия пост
# 545
Хайде момичета последни минути до края на работния ден, пожелавам ви да си починете хубаво и с нови сили за още 3 работни дни и после седмица на релааааааааааааксссс  Whistling Whistling Whistling Whistling
 а за пасивното пушене има някой дето направо хич не им пука. една до мен седеше и ми говореше за бременност и яко си пуфкаше
Виж целия пост
# 546
Цигарите ги спрях веднага щом лекар ми потвърди бременността, не ми липсват сега, макар че обичах да пуша, но едно е да се тровя аз, а съвсем друго децата.
Виж целия пост
# 547
как се радвам, че не живеем в софия.. тези цени са убийствени..
за количките - аз гледам за 2 деца, макар, че каката е голяма - затова и не ми върши работа такава за близнаци, а повече нещо като ABC design-a дето се показа по-нагоре..
иначе да си кажа - дъщеря ми я гледах с точно Hauck Condor - тя беше 4то дете Simple Smile леко поскърцваха по едно време гумите, ама пък толкова сладко си спеше в нея Simple Smile сега взехме една лятна количка, че тази ме мързи да я разнасям.. имайте предвид, че не е препоръчително детето да стои дълго в коша за кола /за мамите дето мислят да си разхождат децата в тях длго време/..
за дрешките съвет не мога да дам, освен да не купувате за новородени, щото още по-бързо ще ви умалеят Simple Smile аз вземах 0-3 месеца, малката бая често връщаше и доста се прахме, та мамите със сушилни ще имат късмет зимата Simple Smile
Добре дошли и на новите мами Simple Smile
Виж целия пост
# 548
Разбира се  Simple Smile там живея в Изгрев, ти в кой квартал си?
и Аз съм в Изгрев Simple Smile))))))))))))))))
Виж целия пост
# 549
Моя бебешорко върви слабичък и дрехите за новородени ги носи дълго време, а от 0-3 ги носеше чак до към шестия месец Simple Smile иначе върви доста висок, но все още му стават стари бодита
Виж целия пост
# 550
Разбира се  Simple Smile там живея в Изгрев, ти в кой квартал си?
и Аз съм в Изгрев Simple Smile))))))))))))))))

Аз съм в Дианабад. Много сме близичко Simple Smile
Виж целия пост
# 551
Vilito86 дъщеря ми е на година и 5м /вижда се в подписа ми/ и вчера лекарката я измери 9кг 350гр Wink и 76см Simple Smile дали е дребничка  Laughing аз просто давам съвет, защото доста от децата наддават по много точно първите месеци - по около килограм, че понякога и повече.. аз лично бих предпочела да се презастраховам и да му навия на бебето ръкавчето, отколкото след месец да купувам нови дрешки Simple Smile всеки си знае де Simple Smile аз просто давам съвет :0
иначе браво за смелостта толкова рано да имате второ бебче Simple Smile макар, че си мисля, че би ти било по-лесно отколкото на мен с една пълна лудетина сега Simple Smile
Виж целия пост
# 552
И аз имам детенце на 1 год и 8 месеца,всеки ми казва 4е ще ми е много трудно,но знам 4е ще се справя Simple SmileКупувам винаги малко по-големи4ки дрешки,за да може по-дьлго да ги носи,4е имам 4увството 4е купувам и прибирам
Виж целия пост
# 553
Момичета вие сте героини. Разликата между мен и сестра ми е била 1 год. и 5мес. и като слушах какво й е било на майка ми... - направо шапка ви свалям. При нас разликата ще е 3год. и почти 6мес. и се чудя как ще се оправям с две. Каката е просто правено за момче по всички параграфи. Много е щура.

Вили, добре дошла.
Виж целия пост
# 554
Tedinka_83 говорим за к.с. Изгрев във Бс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия