
Аз малко се загубих, но да се похваля след две години опити за бебче и от 8 месеца непушачка /и милото/, сега съм бременна
Много късмет и сили за всички!
Честито мила.


Отделно от това една вечер просто е осъзнала, че така ако продължава няма да изкара много, което още веднъж затвърждава мнението, че цигари се спират само , ако сам го пожелаеш.
Това е страхотна новина! Живи и здрави да сте с бебчо
, ами честно да си призная и аз не знам как съм,откакто не пуша (а то е вече два дена
) все ме боли главата и ми се вие свят,но може и от внушение да е знам ли.Винаги съм си мислела ,че само да поискам и от раз ще ги откажа и ще бъде супер лесно,но не е така...Денят е прекрасен,топъл и слънчев дано такова да е настроението и в сърцата Ви

: Още първия месец от спирането на цигарите качих 2кг., без да увеличавам яденето и вече така три месеца. Въпроса ми е имам ли някакъв шанс да ги сваля без диети или ще си карам така
?
поздрави на mimasbg -
и предполагам вече всички се увериха,че с отказа на цигарите започват всички положителни емоции,хубави и радостни моменти!Аз и преди бях споделила,че след като отказах цигарите и проблемите ми изчезнаха,просто за всички беди и неволи преди -нарочих цигарите и така ми е още по лесно да не пуша!Просто си казвам-ай съм запалила,ай се почват пак проблемите
и ми е едно хубаво и спокойничко!
, днес наистина ми е сравнително по-добре , не ме боли глава но....толкова ми е нервно ,смотано и напрегнато ,че направо не мога да се позная и на всичкото отгоре ми е някак си "мъчно и тъжно за цигарите"
,хубав ден от мен.
: Още първия месец от спирането на цигарите качих 2кг., без да увеличавам яденето и вече така три месеца. Въпроса ми е имам ли някакъв шанс да ги сваля без диети или ще си карам така
?
Препоръчани теми