Не казвам, че е лесно, но не е невъзможно.
Познавам хора, които са пушили далеч по-дълго и повече от мен/по 3-4 кутии, аз ги докарвах до кутия и половина/ пък са се справили с тоя проблем. Значи може. Успех!
Познавам хора, които са пушили далеч по-дълго и повече от мен/по 3-4 кутии, аз ги докарвах до кутия и половина/ пък са се справили с тоя проблем. Значи може. Успех!
,ти явно си силна жена,благодаря ти за окуражителния пост
,ти явно си силна жена,благодаря ти за окуражителния пост 
аз подлудих мъж ми месец и нещо 
,иначе като цяло през останалото време дори и не се сещам за тях.Хубав ден от мен



, ден 3-ти и мисля, че се чувствам някак по-жива (..или пък си го внувашам..но пак ми харесва хаха).
. Глад ме гони обаче голям почти през цялото време
Препоръчани теми