Всичко за семейните добавки за деца (детски): въпроси, отговори, получаване - 34

  • 63 162
  • 747
# 135
от утре ми казаха от АСП
Виж целия пост
# 136
нещо закъсняват( с новата визия на форума едвам ви намерих)
Виж целия пост
# 137
Почна се. Габрово, ЦКБ- има.
Виж целия пост
# 138
Шумен Инвест банк-преведени.
Виж целия пост
# 139
И в Пловдив - ЦКБ има
Виж целия пост
# 140
и в Мездра има!
Виж целия пост
# 141
Варна -експрес банк-преведени
Виж целия пост
# 142
amor- че, като видиш това моля пиши, ако има за пощенска Люлин, благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 143
Ст З-няма
Виж целия пост
# 144
Вече има- Пощенска банка.
Виж целия пост
# 145


Да има вече за пощенска банка
Виж целия пост
# 146
ИнвестБанк Русе-има превод.
Виж целия пост
# 147
Русе - Инвестбанк  има детски
Виж целия пост
# 148
Хайде, Уникредит София, хайде социални Слатина! Зарадвайте ни, този път, с пускане по-рано!
Даааа-ваааай, нашите!  running
Че при една статистика, в този тандем банка-социални, сте на опашката! Без статистика също.
Виж целия пост
# 149
На някой искали ли са му досега трудова книжка? Много се ядосах! Първо пратих майка ми преди 1-2 седмици да вземе формулярите и да попита какво точно искат и дали може тя да ми ги подаде с моята ЛК. Казаха й, че можело. Е, да ама не. Отива онзи ден и са й се заяли яко... естествено. Искали са ми трудовата книжка и това при положение, че в момента работя на трудов договор!? Еми естествено, че ми е при работодателя. Както и да е- накрая е успяла да ги подаде, но яко я бяха разстроили, при положение, че жената беше ходила преди това да пита и казаха, че няма проблеми и всички документи са ни ок.
Явно са длъжни да се заяждат. Не стига, че докато сметна всичките си нищожни доходи от по 100- 200 лв се изприщих... То не беше майчинство, стипендия, заплати, болнични. Ужас! Егати помощта!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия