Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 390

Саня, толкова малко е нужно да се напънеш и да дадеш разумен отговор, а не да копираш някакви правила, които на всички са до болка познати. Но явно за "лелите" така е по-лесно. Не искам да казвам по-голяма дума, че не разбират... Rolling Eyes


При някои не става и с напъване  Grinning , то да са 1-2 неточните отговори, та да им влезе в положението човек, ама...Преди СО да си приберат сървърите отговаряше едно младо момиче от Сирма и подобен  Crazy проблем нямаше. И това с неточните отговори сме поставяли пред РГ. Нямали никакви офиц оплаквания от обратната връзка в с-мата, т.е. такъв проблем не съществувал.
Виж целия пост
# 391
Мами, да се включа и аз в темата... И нас не ни приеха на първо класиране и сега тръпнем какво ще се случи утре  Confused Някой има ли актуална информация за ОДЗ 80 "Приказна калина", че за там имаме шанс в гранична група? А също и за ОДЗ 16, филиала на Бр. Бъкстон, бл. 45?

Много ще съм ви благодарна, ако ме осветлите по някакъв начин!  Wink
Виж целия пост
# 392
А това видяхте ли го?:
"Новини и съобщения
22.05.2014 Важно !!!
Във връзка с внедряване на нова версия на системата, свързана с преместване на дете от едно детско заведение в друго, временно се промени броя на свободните места.

Извиняваме се за причиненото неудобство.
Столична община"
 ooooh!
Виж целия пост
# 393
Е те най-подходящия момент избраха да внедряват нова версия.
Аз не вярвам на конспиративни теории - че са искали нещо да покрият и са реагирали на писането тук. Вярвам че наистина внедряват нова версия просто. И го правят в най-тъпия възможен момент защото така действат всички администрации в България - без мозък, план и мислене за последствията.
Виж целия пост
# 394
А това видяхте ли го?:
"Новини и съобщения
22.05.2014 Важно !!!
Във връзка с внедряване на нова версия на системата, свързана с преместване на дете от едно детско заведение в друго, временно се промени броя на свободните места.

Извиняваме се за причиненото неудобство.
Столична община"
 ooooh!

Наистина вчера в един момент рязко намаляха свободните бройки, но след няколко часа ги върнаха в първоначалното им състояние, поне за набор 2011 Simple Smile
Виж целия пост
# 395
 jijip, миналата година при мен се случи същото. Забелязах, че директорката своевременно отбелязва всяко записано дете, но мен нито ме извика за нередни документи, нито получих известие за записването. Писах в обратната връзка като посочих входящия № и да не повярваш, но веднага получих съобщение, че сме записани. Така че не чакай...
Виж целия пост
# 396
Ще изчакам още около 30 мин. Гледам, че от 6 деца незаписани, вече са 5, сигурно е почнала да ги отразява. Ако не, веднага ще пиша в обратна връзка.
Виж целия пост
# 397
Мами, да се включа и аз в темата... И нас не ни приеха на първо класиране и сега тръпнем какво ще се случи утре  Confused Някой има ли актуална информация за ОДЗ 80 "Приказна калина", че за там имаме шанс в гранична група? А също и за ОДЗ 16, филиала на Бр. Бъкстон, бл. 45?

Много ще съм ви благодарна, ако ме осветлите по някакъв начин!  Wink
Дай пак , ама този път набор и точки ... освен това 16 ЦДГ или ОДЗ ??? в 80 ОДЗ ако сте с 8.1 точки ,че май това е граничната група е тегаво положението , много е голяма групата , но то това си е до късмет де Simple Smile

Айде пак да питам ,че нещо се обърках ... какво беше с децата с отнета 1т от първо класиране? Записани ,но пак подредени, нали така ? Конкретно ( малко ми е неприятно, че така обсъждам детето де ) -  127 ОДЗ и приетото дете и новата му подредба в 167ЦДГ  ... и предположение тази 0.1т., които ги е нямал на предното класиране ??? Може ли да има брат/сестра кандидатствали за преместване и преместени на първо класиране ... някаква така схема ?!?!  Мерси много Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Може едната градина да дава точка за месторабота на родител в дадената община, а другата не Simple Smile
Виж целия пост
# 399
Здравейтеееее,

При нас рязко намаляха многоточковците и децата с 8,2 точки, НО за съжаление няма нито едно свободно място. Та явно ще си чакаме септември/октомври и ще кандидатстваме по т.2.2.4
Виж целия пост
# 400
Дай пак , ама този път набор и точки ... освен това 16 ЦДГ или ОДЗ ??? в 80 ОДЗ ако сте с 8.1 точки ,че май това е граничната група е тегаво положението , много е голяма групата , но то това си е до късмет де Simple Smile

 
[/quote]

За ЦДГ 16 става дума, объркала съм се...  Embarassed Та, с 8,1 за набор 2011 сме в гранична група - вярно, доста дечица ще се борят за едно място, но все пак имаме някакъв шанс системата да каже "да". Simple Smile
Но няма пресни отзиви за тези 2 градини и не знам как е положението там като условия (битови и отношение на персонала към дечицата).

Другият ти въпрос най-вероятно не е насочен към мен и не знам каква точно е врътката с точките на приети вече на друго място деца...
Виж целия пост
# 401
Места които сега се виждат в текущо незаписани, автоматично ли се прехвърлят за свободни след като изтече срока за записване в 17ч Thinking? Да не ги пуснат направо за трето класиране или няма такъв вариант?
Виж целия пост
# 402
jijip ,  какво стана? Мен ме беше страх от елиминация... Миналата година бъгът беше, че всички класирани 3-4 дни след класирането, получихме съобщение, че тъй като не сме записани ще бъдем елиминирани. Действието се развиваше по време на Великденските празници и периодът за записване още не беше започнал...  ooooh!
Виж целия пост
# 403
И как ще ви елиминират като имате входящ номер?
Щом е издаден номера от градината, значи сте записани. Останалото е просто отблеязване в системата.
Виж целия пост
# 404
За ЦДГ 16 става дума, объркала съм се...  Embarassed Та, с 8,1 за набор 2011 сме в гранична група
Ами незнам какво да ти кажа ... така на пръв поглед бих заложила на 16ЦДГ. ПО-малко деца повече шанс. Но незнам. За 16ЦДГ знам ,че са в блок и съответно в апартамент децата. Като условия може и да са добри , но е апартамент. Извеждат ги на площадка пред блока. Незнам дали за този филиал или друг родителите специално са събирали пари за да оправят площадката. Друг е въпроса ,че се строи нова сграда, която е готова. На този етап знам ,че децата от другите два апартамента ( по-големите групи ) ще бъдат преместени.  Но точно тези на Бъкстон не се споменава. Явно условията са по-добри там. Имай предвид и друго ,през летните месеци всички сборни групи са на Пушкин , незнам до колко ви е удобно това. Не на последно място , но лично мен това ме отказа от централата на 16 ЦДГ, все още ( племенницата беше там преди 7 години) дават на родителите да перат чаршафите. Предполагам ,че и това ще се промени с новата сграда , но незнам . За 80 ОДЗ нямам идея , нямам и отзиви. Голяма градина, много групи , малки големи ... гледам попълва се бройката на вече съществуващи яслени групи ...  Общо взето и на двете сте на жребий ,така че по твоя преценка и успех   Hug
jijip, звънкай докъто е време да не стане фал, че после освен извинете , едва ли ще направят нещо друго ... дано просто да е малко разсейване на директорката  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия