Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 435
Тъй като моето търпение от 15 минути е на път да се изчерпи, започнах да звъня в ОДЗ-та, от които се интересувам. Звъня  аджеба някой да каже незаписаните места свободни ли са или не. Обаче никой не вдига тия телефони.
Виж целия пост
# 436
kroki, страшна си ... ами незнам ... те са се оринали в точки , като гледам хем близнаци , хем многодетно семейство ... и съответно всички свободни места са тяхни ... не се занимвай с ФБ , не виждам много смисъл ,ако е злонамерено едва ли ще има ефект. Как може да се разбере кое е първото им ниско желание ... май неможе ... , щото те влизат по 4то желание и другите места остават свободни ... но кое е това 4то желание ? И къде са си подредили все пак първите три желания ... много ровене май Sad
Мецани , недей ... телефоните са на директорките , а те са си тръгнали вече... съ сигурност .
Виж целия пост
# 437
Явно не смятат за необходимо да бъдат прехвърляни като свободни бройки ...  Crossing Arms. А ние от къде да сме сигурни, че въпросните места не са заети все пак от някоя заспала мама дошла в 16.45ч да си запише детето  ooooh!. Думи нямам! Пълна подигравка!
А и нали от ИСОДЗ бяха писали, че реално ще имаме време от 1 час в който да подредим кандидатурите? Това не е ли базирано на логиката, че незаписаните деца ще се прехвърлят към свободните бройки? То по тази логика нищо не се случва по-различно от това, което беше преди 2 часа  ooooh!. Всичко е супер идиотско!
Виж целия пост
# 438
https://www.facebook.com/alen.gerasimov
https://www.facebook.com/sonya.gerasimova
това са прословутите родители на деца записани навсякъде - издирих ги във фасе и се чудя да питам ли майката що за кандидатстване е тяхното?????????????? newsm78

Децата са приети в Люлин на 1во  класиране. Защо сега са в целия Студ. град - навсякъде с ниско желание и максимум точки. #Crazy
Нито на 1 нито на 2 или 3 мога да намеря. За мен това е съмнително.... освен безсмислено.

Е те като са с ниско желание какво значение има, те ще ги приемат на първото им желение...
Виж целия пост
# 439
Ще изчакам още около 30 мин. Гледам, че от 6 деца незаписани, вече са 5, сигурно е почнала да ги отразява. Ако не, веднага ще пиша в обратна връзка.

Благодаря за подкрепата, момичета! Аз тъкмо аха да вдигна телефона, и викам проверявам за последно и звънкам, че стана никое време не мога да изведа децата. За щастие не се наложи, защото директорката най-накрая ни отразила. Аз щом видях, че намаляват бройките на текущо незаписаните реших, че се е намърдала пред компютъра и всеки момент ще си отдъхна.
Пожелавам на всички много късмет днес.   bouquet
Виж целия пост
# 440
Явно не смятат за необходимо да бъдат прехвърляни като свободни бройки ...  Crossing Arms. А ние от къде да сме сигурни, че въпросните места не са заети все пак от някоя заспала мама дошла в 16.45ч да си запише детето  ooooh!. Думи нямам! Пълна подигравка!
А и нали от ИСОДЗ бяха писали, че реално ще имаме време от 1 час в който да подредим кандидатурите? Това не е ли базирано на логиката, че незаписаните деца ще се прехвърлят към свободните бройки? То по тази логика нищо не се случва по-различно от това, което беше преди 2 часа  ooooh!. Всичко е супер идиотско!

Ако някоя закъсняла мама си е записала детето, не би ли трябвало бройката в текущо незаписани да намалее автоматично?
Виж целия пост
# 441
за текущо незаписаните, от системата днес ми отговориха следното:

Уважаеми господин/госпожо,

На 23.05.2014г. получихме запитване със следното съдържание:
Здравейте,
имам въпрос относно текущо незаписаните бройки. Ако на 23.05. в 17,00 ч. (края на срока за записване), в някое ДЗ са останали реално текущо незаписани деца, тези бройки ще ги видим ли прехвърлени преди 18,00 ч.(преди заключване на системата) в графата свободни места и съответно 0 в текущо незаписани или до последно ще си останат в графа текущо незаписани и трябва сами да си ги смятаме?
Благодаря.

Нашият отговор:
За второ класиране на 24.05.2014 г. системата ще бъде заключена на 23.05.2014 г. в 18.00 часа. Директорите ще преустановят записване на децата класирани на 09.05.2014 г. на 23.05.2014 г. в 17.00 часа, незаетите места ще бъдат обявени в колоната "Свободни места за следващо класиране". Родителите ще имат 1 час между 17 и 18 часа да прегледат свободните места за второ класиране и да пренаредят кандидатурите на децата си за класирането на 24.05.2014 г. Следете информацията на страниците на детските заведения.


значи трябва да ги преместят, само се надявам да не е 17,55ч......  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 442
Abies Alba ,  за 3 класирания и 3-те пъти са ми давали входящ номер след проверка на документите. Още първия път ми казаха - нали имате вече номер, спокойно всичко е наред. (това по повод, че дир каза, че детето ми е малко за тяхното ОДЗ за яслата).
При теб миналата година не са си свършили както трябва работата и за това може директорката да те е забравила. Тази година разгледаха ли ти документите преди да ти дадат вх. номер?
Няма как да ти дадат номер и да не си приет.
Ааа, определено миналата година не са си свършили работата....

Не мога на всички, но поне на мамчетата, които пишат в темата - стискам палци и пожелавам успех. Тази година, струва ми се, има доста повече места за второ класиране.
Виж целия пост
# 443
Явно не смятат за необходимо да бъдат прехвърляни като свободни бройки ...  Crossing Arms. А ние от къде да сме сигурни, че въпросните места не са заети все пак от някоя заспала мама дошла в 16.45ч да си запише детето  ooooh!. Думи нямам! Пълна подигравка!
А и нали от ИСОДЗ бяха писали, че реално ще имаме време от 1 час в който да подредим кандидатурите? Това не е ли базирано на логиката, че незаписаните деца ще се прехвърлят към свободните бройки? То по тази логика нищо не се случва по-различно от това, което беше преди 2 часа  ooooh!. Всичко е супер идиотско!

Ако някоя закъсняла мама си е записала детето, не би ли трябвало бройката в текущо незаписани да намалее автоматично?

Принципно да! Освен ако не е някоя такава супер "бърза" директорка като тази на jijip  Laughing. Затова, според мен, най-правилно и коректно ще бъда незаписаните да преминат към свободните бройки. Иначе си остава вратичката на директорката - "ми аз го записах в последният момент, ама системата беше вече заключена  Whistling"
Виж целия пост
# 444
за текущо незаписаните, от системата днес ми отговориха следното:

Уважаеми господин/госпожо,

На 23.05.2014г. получихме запитване със следното съдържание:
Здравейте,
имам въпрос относно текущо незаписаните бройки. Ако на 23.05. в 17,00 ч. (края на срока за записване), в някое ДЗ са останали реално текущо незаписани деца, тези бройки ще ги видим ли прехвърлени преди 18,00 ч.(преди заключване на системата) в графата свободни места и съответно 0 в текущо незаписани или до последно ще си останат в графа текущо незаписани и трябва сами да си ги смятаме?
Благодаря.

Нашият отговор:
За второ класиране на 24.05.2014 г. системата ще бъде заключена на 23.05.2014 г. в 18.00 часа. Директорите ще преустановят записване на децата класирани на 09.05.2014 г. на 23.05.2014 г. в 17.00 часа, незаетите места ще бъдат обявени в колоната "Свободни места за следващо класиране". Родителите ще имат 1 час между 17 и 18 часа да прегледат свободните места за второ класиране и да пренаредят кандидатурите на децата си за класирането на 24.05.2014 г. Следете информацията на страниците на детските заведения.


значи трябва да ги преместят, само се надявам да не е 17,55ч......  #2gunfire #2gunfire


Това е супер некоректно, вече е близо 17.30. Мен всичко ми зависи от бройката не незаписаните, как сега да разбера?!?!  #2gunfire
Виж целия пост
# 445

Мецани , недей ... телефоните са на директорките , а те са си тръгнали вече... съ сигурност .

Би трябвало директорите да са на работните си места - нали до 17.00ч е записването на приетите деца, а и след това трябва да ги отразят в системата тия места. Поне такава е моята логика.
Виж целия пост
# 446
Защо имам чувството, че ни правят на маймуни? И че всичко с това 2-ро класиране отдавна е решено  Crossing Arms
Виж целия пост
# 447

Мецани , недей ... телефоните са на директорките , а те са си тръгнали вече... съ сигурност .

Би трябвало директорите да са на работните си места - нали до 17.00ч е записването на приетите деца, а и след това трябва да ги отразят в системата тия места. Поне такава е моята логика.

Ако работното им време е до 16ч, нищо не ги задължава да стоят до 17 ч, току видиш ли някоя мама се появила след 16ч.
При нас останаха 2 бройки текущо незаписани, непрехвърлени към свободни.
Виж целия пост
# 448
Защо имам чувството, че ни правят на маймуни? И че всичко с това 2-ро класиране отдавна е решено  Crossing Arms

И аз започвам така да си мисля  Sad
Виж целия пост
# 449
Защо имам чувството, че ни правят на маймуни? И че всичко с това 2-ро класиране отдавна е решено  Crossing Arms

И аз имам такова чувство  Crossing Arms. Пък ние балъците нека стоим на компютрите и да дебнем. Пълна простотия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия