Страсти- градините в София, кампания 2014/ 2015г.

  • 30 877
  • 782
# 450
........

Това е супер некоректно, вече е близо 17.30. Мен всичко ми зависи от бройката не незаписаните, как сега да разбера?!?!  #2gunfire
[/quote]

именно! То колкото свободни места имам към момента обявени, толкова са и текущо незаписаните...................   

П.С. това за набор 2012 де  Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Определено ни правят на маймуни......
Виж целия пост
# 452
После ще се извинят и ще кажат, че всъщност това не е оказало никакво влияние на класирането и т.н. Laughing
Виж целия пост
# 453
Правят го защото така им е по-лесно. Може и след 18,00 ч да не се отрази в  системата. Телефони не са оставили, за да не ги притеснява човек. Утре на класирането ще се разбере. Нищо чудно в различните градини, бройките да са различни на прехвърлените места!
Виж целия пост
# 454
Хора, започнах да се чувствам унизително Sad Стоя и чакам нещо, което е супер неясно и мъгляво. Чудя се как ще обяснявам в работата си, защо не мога да се върна. Мисля си, че майка ми прекара целият си съзнателен живот като директор на детска градина. А внучето и, парадокс, остава навън. Живея на  една крачка от градината, работя близо. Но детето ми не може да бъде прието. Както и на всички вас, сигурна съм че и вие имате подобни мисли. Много обидно почва да ми става....Едвам го износих, треперех да не го загубя, родих го на тая скапана държава...И накрая? Да не мога свободно да го пусна на детска ясла, за да мога аз да работя и да се изхранваме. И да плащам данъците си, разбира се...Боже, наистина ми е обидно.....
Виж целия пост
# 455
за текущо незаписаните, от системата днес ми отговориха следното:

Уважаеми господин/госпожо,

На 23.05.2014г. получихме запитване със следното съдържание:
Здравейте,
имам въпрос относно текущо незаписаните бройки. Ако на 23.05. в 17,00 ч. (края на срока за записване), в някое ДЗ са останали реално текущо незаписани деца, тези бройки ще ги видим ли прехвърлени преди 18,00 ч.(преди заключване на системата) в графата свободни места и съответно 0 в текущо незаписани или до последно ще си останат в графа текущо незаписани и трябва сами да си ги смятаме?
Благодаря.

Нашият отговор:
За второ класиране на 24.05.2014 г. системата ще бъде заключена на 23.05.2014 г. в 18.00 часа. Директорите ще преустановят записване на децата класирани на 09.05.2014 г. на 23.05.2014 г. в 17.00 часа, незаетите места ще бъдат обявени в колоната "Свободни места за следващо класиране". Родителите ще имат 1 час между 17 и 18 часа да прегледат свободните места за второ класиране и да пренаредят кандидатурите на децата си за класирането на 24.05.2014 г. Следете информацията на страниците на детските заведения.


значи трябва да ги преместят, само се надявам да не е 17,55ч......  #2gunfire #2gunfire


Аз бих им върнала веднага един коментар към ИСОДЗ да коментират предходното съобщение, което са ми изпратили! Те самите си противоречат и не спазват указанията си. Би следвало тогава системата да не се заключи в 18ч, а след като обявят свободните места,  с удължаване на времето с което са закъсняли!
Виж целия пост
# 456
После ще се извинят и ще кажат, че всъщност това не е оказало никакво влияние на класирането и т.н. Laughing

Само дето оказва огромно влияние, защото на практика не знаем местата от текущо незаписаните свободни ли са, или не....иде ми да се гръмна вече  Cry
Виж целия пост
# 457
за текущо незаписаните, от системата днес ми отговориха следното:

Уважаеми господин/госпожо,

На 23.05.2014г. получихме запитване със следното съдържание:
Здравейте,
имам въпрос относно текущо незаписаните бройки. Ако на 23.05. в 17,00 ч. (края на срока за записване), в някое ДЗ са останали реално текущо незаписани деца, тези бройки ще ги видим ли прехвърлени преди 18,00 ч.(преди заключване на системата) в графата свободни места и съответно 0 в текущо незаписани или до последно ще си останат в графа текущо незаписани и трябва сами да си ги смятаме?
Благодаря.

Нашият отговор:
За второ класиране на 24.05.2014 г. системата ще бъде заключена на 23.05.2014 г. в 18.00 часа. Директорите ще преустановят записване на децата класирани на 09.05.2014 г. на 23.05.2014 г. в 17.00 часа, незаетите места ще бъдат обявени в колоната "Свободни места за следващо класиране". Родителите ще имат 1 час между 17 и 18 часа да прегледат свободните места за второ класиране и да пренаредят кандидатурите на децата си за класирането на 24.05.2014 г. Следете информацията на страниците на детските заведения.


значи трябва да ги преместят, само се надявам да не е 17,55ч......  #2gunfire #2gunfire


Аз бих им върнала веднага един коментар към ИСОДЗ да коментират предходното съобщение, което са ми изпратили! Те самите си противоречат и не спазват указанията си. Би следвало тогава системата да не се заключи в 18ч, а след като обявят свободните места,  с удължаване на времето с което са закъсняли!

+1
Напълно съгласна, но...така би било, ако зависи от нас!
Виж целия пост
# 458
И аз писах на контакти, но все още нямам отговор. Ако го получа, ще го публикувам в темата.
Виж целия пост
# 459
После ще се извинят и ще кажат, че всъщност това не е оказало никакво влияние на класирането и т.н. Laughing

Само дето оказва огромно влияние, защото на практика не знаем местата от текущо незаписаните свободни ли са, или не....иде ми да се гръмна вече  Cry

Ние се борим за 1 бройка незаписано дете. Как да знам дали не са го записали и дали тази ДГ не е вече бита карта ...?! Да, ще се измъкнат отново.
Момичета, това не знам до кога ще продължава! Наистина ни правят на маймуни! За да се оправи някак си ситуацията трябва да се активизираме не само във форума  ooooh!.

Близначе, не се ядосвай! Същите мисли са и в моята глава. Това е положението! Държава не подкрепя младите семейства, които искат да работят и да си плащат данъците. Подкрепят се само циганите! Това е истината!  
Виж целия пост
# 460
за текущо незаписаните, от системата днес ми отговориха следното:

Уважаеми господин/госпожо,

На 23.05.2014г. получихме запитване със следното съдържание:
Здравейте,
имам въпрос относно текущо незаписаните бройки. Ако на 23.05. в 17,00 ч. (края на срока за записване), в някое ДЗ са останали реално текущо незаписани деца, тези бройки ще ги видим ли прехвърлени преди 18,00 ч.(преди заключване на системата) в графата свободни места и съответно 0 в текущо незаписани или до последно ще си останат в графа текущо незаписани и трябва сами да си ги смятаме?
Благодаря.

Нашият отговор:
За второ класиране на 24.05.2014 г. системата ще бъде заключена на 23.05.2014 г. в 18.00 часа. Директорите ще преустановят записване на децата класирани на 09.05.2014 г. на 23.05.2014 г. в 17.00 часа, незаетите места ще бъдат обявени в колоната "Свободни места за следващо класиране". Родителите ще имат 1 час между 17 и 18 часа да прегледат свободните места за второ класиране и да пренаредят кандидатурите на децата си за класирането на 24.05.2014 г. Следете информацията на страниците на детските заведения.


значи трябва да ги преместят, само се надявам да не е 17,55ч......  #2gunfire #2gunfire


Аз бих им върнала веднага един коментар към ИСОДЗ да коментират предходното съобщение, което са ми изпратили! Те самите си противоречат и не спазват указанията си. Би следвало тогава системата да не се заключи в 18ч, а след като обявят свободните места,  с удължаване на времето с което са закъсняли!

+1
Напълно съгласна, но...така би било, ако зависи от нас!

П.С.: И в яслите, които следя има по 14 и 9 текущо незаписани!
        Дано това е в наш плюс, т.е. да са неотразени, но съществуващи свободни места!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 461
Не могa дa повярвaм, че товa се случвa!!!! Кaк не ги е срaм?!
Виж целия пост
# 462
Писна ми да рифрешвам, нищо не става. Гледам едно незаписано, ама нъц свободно ли е?
Виж целия пост
# 463
Да, ИСОДЗ, директори, община определено се подиграват с всички нас.Не искам във форум да пиша по-силни квалификации  Crossing Arms Sick
Отделно многоточковците също си правят каквото искат. Айде честито на приетите  Mr. Green
Виж целия пост
# 464
Хора, започнах да се чувствам унизително Sad Стоя и чакам нещо, което е супер неясно и мъгляво. Чудя се как ще обяснявам в работата си, защо не мога да се върна. Мисля си, че майка ми прекара целият си съзнателен живот като директор на детска градина. А внучето и, парадокс, остава навън. Живея на  една крачка от градината, работя близо. Но детето ми не може да бъде прието. Както и на всички вас, сигурна съм че и вие имате подобни мисли. Много обидно почва да ми става....Едвам го износих, треперех да не го загубя, родих го на тая скапана държава...И накрая? Да не мога свободно да го пусна на детска ясла, за да мога аз да работя и да се изхранваме. И да плащам данъците си, разбира се...Боже, наистина ми е обидно.....

Това все едно аз съм го писала с единствената разлика, че мама е акушерка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия