Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
# 360
Коте стискам палци..., че Манянка мина с "брадвата" и направо ти вкара мухата  hahaha ....дано се окаже права...ако ли не другият месец  Hug
Момичета аз да си кажа....попринцип като ми свърши Цикльо и спират да ме болят гърдите...сега обаче не стига, че той/тя  беше оскъден, ами и това е ново 20 с болката и тежестта в гърдите...все едно са пълни с течност....лудница  #Crazy Съвсем иска да се побъркам, че съм бременна дори и в Ц и без Ц и без О и с О  Joy  hahaha
Виж целия пост
# 361
Здравейте!Доста време не съм писала,но ви следях.Честито на Мони,Бг звездичка,Стаси.
Ейми лий,ако може да ми смениш датите Мц-20.05,О...,Следващ Мц или тест-20.06.
От днес меря Бт,ще започна и О тест,но от кой ден?При цикъл от 31-33 дни.
Извинете ме ако имам грешки или задавам глупави въпроси,компа ми е на ремонт и пиша от телефона.
Виж целия пост
# 362
И още един въпрос,от няколко месеца цикълът ми е доста оскъден 2-3 дни,ще отида на лекар,но според вас на какво може да се дължи това?
Виж целия пост
# 363
И още един въпрос,от няколко месеца цикълът ми е доста оскъден 2-3 дни,ще отида на лекар,но според вас на какво може да се дължи това?
Криси върви най-добре на лекар АГ и ако той прецени на ендокринолог да видят защо е толкова оскъдна М ....повечето пъти няма нищо страшно и се оправя с подходящите препарати  Peace Запиши си един час като ти свърши....за твое успокоение  Hug
Виж целия пост
# 364

От днес меря Бт,ще започна и О тест,но от кой ден?При цикъл от 31-33 дни.


Kristina,виж по тази табличка:


Според нея трябва да започнеш с тестовете за О около 15-16-ти ден от МЦ.
Виж целия пост
# 365
Благодаря за табличката.
Мечтичка,това и ще направя,само да ми свърши и отивам на лекар.Решила съм да отида в болница Селена ,ако някой може да ми препоръча специалист там?
Виж целия пост
# 366
Момичета, да ви почерпя по случай новата свещичка на тортата ми тази година.


Да чесититя на всички видели двете чертички и да пожелая още много в темата.
Аз се оттеглям временно, защото работата ме налегна, а следващата седмица заминавам в дълга командировка. Надявам се да мога да надничам и да виждам хубави новини тук.
Целувам ви и стискам палци в най-скоро време да сбъднем мечтата си. 
Виж целия пост
# 367
maya_the_bee
Честит рожден ден   bouquet Пожелавам ти най- вече здраве и късмет и след дългата почивка от форума да се завърнеш с прекрасно настроение и още по-прекрасни новини  Hug
Виж целия пост
# 368

Момичета аз да си кажа....попринцип като ми свърши Цикльо и спират да ме болят гърдите...сега обаче не стига, че той/тя  беше оскъден, ами и това е ново 20 с болката и тежестта в гърдите...все едно са пълни с течност....лудница  #Crazy Съвсем иска да се побъркам, че съм бременна дори и в Ц и без Ц и без О и с О  Joy  hahaha



 Мечтичка ,при теб ми намирисва на цветна !  ppp
Виж целия пост
# 369
Кларита не знаеш какво МУХИЩЕ ми вкарваш сега  hahaha Да не да бягам утре други ден за тест .... че и ММ е рожденник в други ден....пък и не съм правила от месец тест сигурно....  smile3508 Дано мила...дано ....но ако не е няма да ме учуди  Hug
Виж целия пост
# 370
Мая Честит рожден ден!Пожелавам ти много здраве и всяка една твоя мечта да се  осъществи.Дано скоро се върнеш в темата с добри новини.
То и аз тук до една седмица ще ви изоставя и ние заминаваме командировка.И се надявам ако мога да се включвам от време на време.
Ц го няма още,този месец не се надявах на нищо,него мислех и ето ,че 40 дена вече го няма .Говорих с АГ казах му че имам отрицателен тест за Б.Ще почакаме още да не би да е било рано и да не е отчело.Така че докато няма Ц имам надежда,въпреки ,че всичко водеше тоя месец да нямам О ,но винаги остават проценти и това ,че АГ не е казал на 100 процента,че няма да имам О.И всичко като събереш в едно,остава някаква надеждичка,че може и да е бременност.Но и да не е няма се откажа за мечтата си някой ден да стана мама.Лек и усмихнат ден от мен!
Виж целия пост
# 371
Мечтичка, тук сме се събрали цариците на мухите ! Joy Joy Аз съм бременна от момента ,в който спряхме да се пазим . Цветна карам ,разбира се ! Laughing С редовен ,нормален цикъл съм . Но твоите симптоми .... Crazy Току виж ТМ ще получи най-хубавия подарък ! Дано ,дано ! Praynig Hug
Нали знаеш- Бременни до доказване на противното !!!
Виж целия пост
# 372
Минавам само набързо да оставя новите дати за Ейми Лий

МЦ - 20.05
О    - 04.06
МЦ - 19.06

Прекрасен ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 373
Клара точно затова ви ОБИЧАМ ВСИЧКИТЕ защото сте супер и ми се връзвате на глупостите...тук всички сме "един дол дренки"  hahaha както казва майка ми  Rolling Eyes Всеки път симптоми ала бала....но поне си се подкрепяме и разбираме....на "външните" хора не можеш да го кажеш защото няма да те разберат....за разлика от форума  Heart Eyes То затова и Шоко приема по-добре нещата защото всеки месец е "бременна" и после може би разочарованието е по-малко   bouquet
Виж целия пост
# 374
Гери сори за лелката, но нов месец, нов късмет, стикам ти плаци.

Мечтичка, защо не си направищ един тест за бременност? ако не си бременна, говори с личния си лекар, защото това 2 дни оскъдно, не е нормално. стискам ти плаци и успех   Peace Praynig Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия