След A.Ş.K. в очакване на новите проекти на Хазал Кая - *Тема 15*

  • 79 017
  • 735
# 30
Добро утро. Hug Hug Hug

Хазал на вечеря с приятели предната вечер.  Wink



Спокойна и слънчева събота.  bouquet
Виж целия пост
# 31
  Снежи Hug Hug Hug благодаря за снимките Hug Hug HugЕ, Хазал е пак със старите си приятели..момичето от дясно е приятелката й Елиф и са близки от доста години  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 32
   Хм...ровейки се попаднах на това ooooh! ooooh! ooooh!  Фуркан Палъла е играл в дизи KIZILELMA  така и не ми стана ясно, кога и по кай канал са го давали ooooh! Mr. Green Mr. Green не съм срещала и реклама...
ето и финален фрагман на 22 епизод ooooh! ooooh! ooooh!



  радвам се за Фуркан
Виж целия пост
# 33
  Добро утро и спорна неделя  Hug Hug Hug

  ето и сватбена снимка на Аслъ



  дано е много щастлива..

Скрит текст:
сватбената й рокля много ми прилича на тази от последната серия като Ламия
Виж целия пост
# 34
   Преди седмица са се събирали на чай по женски,но без Хазал Wink Wink WinkЯвно да си спомнят времето от АФК





 а и ние да си спомним някои физиономии Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 35
Добро утро. Hug Hug Hug



Мариолка, Hug  благодаря за новостите.    bouquet

Няма работа Хазал там, при тея двете змии, дето я изкараха каква ли не.  Peace Да си се събират, колкото пъти искат.  ooooh!

Хубав ден.    bouquet
Виж целия пост
# 36
   Снежи  Hug Peace Peace Peace
 м-да така е

 и да споделя нещо което ме изненада Wink Wink Wink Wink колкото и да се ядосвам за положението с дизитата ooooh! ooooh! ooooh! явно има хора,които правят нестандартни и различни от масовия вкус неща Peace Hug

  ей този яртист:Enis Arıkan



 е взел наградата за най добър артист на Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödulleri за роля в пиесата "Гараж",а така изглежда в ролята







  хм, като зная отношението им към различните  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 37
  Айде нещо по темата,че се отплеснах,а и материал за захранка на пираните Joy Joy Joy Joy

  има вече в медиите официално,че започва война на феновете, за ролята на Кьошем султам.Бях срещала,че спрягат Хазал,а канала искал Берен,но вече има и друга намесена..Наз Елмаз   ooooh! ooooh! ooooh!


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/kosem-sultan-rekebeti?p=10

  то вече ми се отщя...и колко коментарии ще има за чесане на езиците  ooooh! ooooh!коя е по,най-подходяща ooooh! ooooh! ooooh!
   
Виж целия пост
# 38
Тимур Савджи, продуцент на Великолепният век, е казал, че ролята на Кьосем султан ще бъде изпълнена от неизвестна актриса, също както е било с Хюррем султан - Мерием Узерли.
Виж целия пост
# 39
BaMbIto   bouquet
  благодаря за уточнението Hug Hug Hug дано,че нещо никак не съм ентусиазирана за такава фенска борба за роля на любимата им  артистка Crossing Arms Crossing Arms
  Понякога от пренавиване-само артистите страдат #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 40
Нека е щастлива Аслъ с избраника си. Praynig  bouquet


...Фуркан Палъла е играл в дизи KIZILELMA  така и не ми стана ясно, кога и по кай канал са го давали ooooh! Mr. Green 

И аз не знаех, че съществува такъв сериал, но порових и разбрах, че го дават по ТРТ.  Peace  А май ще има и втори сезон. newsm78

http://www.trt.net.tr/anasayfa/dinleizle.aspx?tur=tv&sk=t5tn … HjGfXBag&sn=1

БамбиHug благодаря за разяснението.  bouquet

МариолкаHug доколкото знам, Берен бременее и е в Америка с годеника си.  Wink Официално се оттегли от дизитата и филмите на този етап. Peace
Виж целия пост
# 41
  А Снежи бъркаш..Кенан е женил сестра си и ето ти Берен от сватбата



 Берен има толкова магнетична и лъчезарна усмивка ,а все нагрочена ми е в серияли  ooooh! ooooh! Whistling



  Кенан на сватбата
Виж целия пост
# 42
  Брех.. Shocked Shocked Shocked Shocked
Скрит текст:
бившата изгора на Кадир Дуоулу много потлива беее... Shocked Mr. Green Mr. Green



 Ханде Иянер зор като пее...
Виж целия пост
# 43
За бременеенето и Америка може и да бъркам, макар че в медиите го четох, но то там вярно, че големи съчинения си правят. За оттеглянето обаче не греша, щото тя го беше споделила в едно интервю, след края на "Отмъщението".  Wink  Ако го открия, непременно ще постна откъса. Hug
Виж целия пост
# 44
След края на Отмъщението Берен се оттегли в почивка, ако не се лъжа до 2015г точно както е плануван и Кьосем султан. Доста фенове на Берен не искат тя да бъде Махпейкер. Аз бих се радвала да е тя или Хазал, но има доста време до тогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия