Намаления 2014 – лято

  • 111 240
  • 751
# 360
А Август дали ще имат нови намаления?
Виж целия пост
# 361
А Август дали ще имат нови намаления?
Ще има, започват до -70%, аз за това питам до кога са тези, за да знам кога ще почнат финалните.
Току-щш видях на сайта на Бершка, че финалните разпродажби са започнали, значи и другите от Индитекс трябва да ги пуснат до няколко дни. Simple Smile)
Виж целия пост
# 362
Pull and Bear вече имат неща на 60 %
Виж целия пост
# 363
В Зара имаше още намалени неща. Страдивариус и там са направили още една идея намаления. Но това ще им е последно сякаш.
Виж целия пост
# 364
В Debenhams има ли намаление и ако да - колко процента е?
Благодаря!
Виж целия пост
# 365
В H&M нищо ново за поредна седмица - за кога ли са планирали летните намаления newsm78
Виж целия пост
# 366
В H&M нищо ново за поредна седмица - за кога ли са планирали летните намаления newsm78

миналата година някъде към края на юли вече всичко беше на наистина ниски цени, ризи и блузи по 10 лв, тази година не знам, но мъжкото е пълна скръб
Виж целия пост
# 367
 Знаете ли летните модели от новата колекция в Зара,кога ще бъде намалена?
Днес в Pull and Bear имаше добро намаление на цветните дънки,бяха по 13 и 19 лв.Още по-хубаво беше,че най-малкия номер вече става на дъщеря ми Simple Smile
Иначе мола беше пълен с руснаци и румънци.Всичко беше обрано.Заболя ме главата от народ и бързо се прибрах ooooh!
Виж целия пост
# 368
В Debenhams има ли намаление и ако да - колко процента е?
Благодаря!
Миналата седмица минах оттам, имаше намаления, но и с тях пак не ми харесаха цените...Примерно детска пижамка на -50% беше 27лв  ooooh! Днес взех от Уайкики 2 пижамки по 10.99  Peace

В Резерве също правят оня номер със стара колекция, която е била в намаление преди месец, а сега е при новополучените с цена без намаление  Tired
Виж целия пост
# 369
Знам, че предимно магазини за дрехи и обувки коментирате, но някой да е мяркал  някой магазин с добър избор и намаления за сервизи за хранене (чинии ми трябват) и подобни.
Виж целия пост
# 370
Angel_Dust, аз харесвам един магазин на Хр. Ботев и Хан Аспарух, точно на ъгъла. Преди десетина дни мернах на витрините, че пише "намаление". Там винаги има хубави неща.
Да се похвалиш какво си харесала Wink
Виж целия пост
# 371
А намалления в OVS дали има?
Аз редовно взимам на баткото от там за есента по някой пандалон или блуза,а сега мисля и за малката  newsm78
Но се чудя дали да се разкарвам?
Виж целия пост
# 372
А намалления в OVS дали има?
Аз редовно взимам на баткото от там за есента по някой пандалон или блуза,а сега мисля и за малката  newsm78
Но се чудя дали да се разкарвам?

има от доста време, вече всичко е на 50 %
Виж целия пост
# 373
Да знаете случайно дали в Reserved намалението е вече 70%? Срокът за намалението 50% беше написан, че е до 21-ви, та се чудех, дали са сменили процентите.
Виж целия пост
# 374
Да знаете случайно дали в Reserved намалението е вече 70%? Срокът за намалението 50% беше написан, че е до 21-ви, та се чудех, дали са сменили процентите.

да 70 % е вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия