Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 45
Аз колите така ги купувам Simple Smile И двете ги карах след като си подписах при нотариус. Не, че преди това не ги гледаха хора с опит, но аз карах след като ги купих.

За секса...Според мен, когато го оцениш в пълнота, т.е. с правилен човек, става много важен и хубав.
Виж целия пост
# 46
Цитат
unknownforeigner трябва да намериш мъж със същите разбирания.

Иначе не става.

Мъжът трябва да е или религиозен или незнам какъв, че да се съгласи на тая идея.

На мен пък изобщо не ми се вярва че един здрав мъж,независимо от религиозната етническата или не знам каква си принадлежност ще стои и ще чака с години първата брачна нощ за да прави секс
Вариантите да стане това според мен са два
Първо да има  сексуални забежки извън връзката,което обаче води след себе си риска от провал на връзката ,защото може и да хареса някоя от забежките и визуално и сексуално

Второ брака да се състои  максимум 2-3 месеца след началото на връзката,което води след себе си риск от провал на брака,заради не дотам доброто опознаване на партньорите
Виж целия пост
# 47
Хората доматите на пазара си купуват като ги опипват...

Не знам защо си мисля, че пазенето за единствения в първата брачна нощ върви ръка за ръка със "сексът не е (непремнно) за удоволствие". Да не се окаже накрая, че авторката ще преживява нещо, защото го прави с цел възпроизвеждане и задоволяване на единствения, защото това се очаква от нея, а в същото време пропуска една от най-приятните форми на общуване с любимия човек?
Виж целия пост
# 48
Представям си един ден дъщеря ми да тръгне да ми ги развива такива теории, опази боже!
Виж целия пост
# 49
Ще трябва да си намериш мъж с твоите убеждения. Така както си я подкарала, незнам дали ще се навие някой да те чака. Може да изтървеш много свестни мъже така, а и не сме в 18 век все пак. Ами ако не си допаднете после-ще има развод и ще те е яд, че си дала "най-съкровеното" на някой, с който не си допадаш сексуално.
Виж целия пост
# 50
Интересни са обаче разликите във възгледите и възприятията. Аз на 18 г. гледах възможно най-бързо да се отърва от този досаден елемент в женската анатомия, защото ми пречеше. И през ум не би ми минало да го разглеждам като някаква неземна скъпоценност, която да отдам единствено на принца на белия кон.
Виж целия пост
# 51
Само се чудя...кой и защо ти е причинил това... newsm78
Виж целия пост
# 52
Само мога да спекулирам, какъв ще дочакаш...
Виж целия пост
# 53
Само се чудя...кой и защо ти е причинил това... newsm78
Уф, като студентка имах такава съквартирантка - ходеше в някаква църква, но къде ти да помня точно коя. Тя обаче си имаше гадже, един муньо доста по-голям, изповядващ същите разбирания като нейните. Когато не бяха на сектантските им сбирки, кибичеха в стаята и вплели ръце влюбено се гледаха в очите, вместо да се награбят като нормални млади хора и да се скъсат от... любов.  Mr. Green
Виж целия пост
# 54
Моята братовчедка ни на църква ходи, ни е странна, ни с нещо се различава от обикновена млада жена. Дори се спуква от пътувания и излизания. На 33 е. Още чака Първият, който да стане и Принц.
Виж целия пост
# 55
Дано да го дочака! С напредване на възрастта става все по-трудно. Така поне съм чувала.
Виж целия пост
# 56
Аз пък се съмнявам, че след като до 33 не е успяла, тепърва ще има успех....
Само мога да си представя физиономията на мъж, като чуе, че жена над 30 е още девствена (в 21 век    Laughing  ) и скоростта, с която ще избяга от "местопрестъплението".   
Виж целия пост
# 57
А колко от вас са изтървали шанса си да забогатеят от своето precious...

http://profit.bg/news/Top-5-na-naj-skupo-prodadenata-devstvenost … a/nid-123435.html

За някои все още не е късно.
Виж целия пост
# 58
Аз пък се съмнявам, че след като до 33 не е успяла, тепърва ще има успех....
Само мога да си представя физиономията на мъж, като чуе, че жена над 30 е още девствена (в 21 век    Laughing  ) и скоростта, с която ще избяга от "местопрестъплението".   
Аз лично бих се усъмнила леко в истинността на девствеността й.  Wink
И аз имах една позната дето уж си креташе девствена до 30 г, пък после се оказа, че не е точно така.
Виж целия пост
# 59
Аз пък се съмнявам, че след като до 33 не е успяла, тепърва ще има успех....
Само мога да си представя физиономията на мъж, като чуе, че жена над 30 е още девствена (в 21 век    Laughing  ) и скоростта, с която ще избяга от "местопрестъплението".   
Аз лично бих се усъмнила леко в истинността на девствеността й.  Wink
И аз имах една позната дето уж си креташе девствена до 30 г, пък после се оказа, че не е точно така.

Моята роднина е девствена. Посещаваме един и същи гинеколог от години. Но не е там въпросът. Споделям това, защото девствеността й не е тайна за никого, но вече започва да носи своите несгоди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия