Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 75
Аз имам не малко на брой приятели/познати, които правят секс с половинките си веднъж на високосна година. Хора в средата на 30-те години. Външно поне не им личи да им има нещо.  Wink

Може да наваксват с неполовинки.  Laughing
Виж целия пост
# 76
Сийке, може, ама надали. Поне женската част не наваксва.
Виж целия пост
# 77
Мен ме гледаха само с коремен. С вагинален в МД София ми казаха, че не виждат нищо.
Всичко си се вижда с коремния, стига докторът да е читав.

Ами явно по частните клиники обичат да ползват вагинален по други причини  Joy
Виж целия пост
# 78
Сийке, може, ама надали. Поне женската част не наваксва.

Няколко приятелки, около 40-те са ми казвали, че не правят, мъжете им вече не можели. А въпросните мъже лично съм ги виждала как се свалят наляво и надясно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 79
Сийке, може, ама надали. Поне женската част не наваксва.

Няколко приятелки, около 40-те са ми казвали, че не правят, мъжете им вече не можели. А въпросните мъже лично съм ги виждала как се свалят наляво и надясно  Rolling Eyes

Те на думи повечето могат до ехехеееее преклонна възраст.
Виж целия пост
# 80
Как изместихте темата пак - сега момичето освен,че  е без мъж и на доктор няма да ходи.
Шегувам се и не искам да обидя авторката, просто ми е леко тъжно за нея. Все пак ако  ценността на някой е  някаква тленна ципа, няма как да очаква много друго ценно да му се случи.
Виж целия пост
# 81
Човече, а как, според теб, би се чуло сърцето на бебето в съвсем начална бременност? С коремен ехограф категорично не става. Минала съм по тоя път.  Peace (Само не ми казвай, че може да се изчакат още една-две седмици, тъй като имах леко кървене и трябваше да се установи веднага дали има сърдечна дейност.)

Офф, темата е за друго. Не знам как. Пиша от собствен опит.
Скрит текст:
Професор в МД, където лежах за задържане също с кървене, ме гледа на вагинален и ми се подигра, че ми било дошло, а аз съм си мислела, че съм бременна.
Настоях за коремен и видя всичко, включително сърце и т.н. В Гриийнберг преди това също ме гледаха на коремен и още в 6 седмица видяха бебе. Друг лекар, от ЖК също на коремен си го виждаше. Само онзи професор с вагиналния не видя нищо, но с коремен и той го видя. А може и аз да съм дефектна, знам ли.
Виж целия пост
# 82
Как изместихте темата пак - сега момичето освен,че  е без мъж и на доктор няма да ходи.
Шегувам се и не искам да обидя авторката, просто ми е леко тъжно за нея. Все пак ако  ценността на някой е  някаква тленна ципа, няма как да очаква много друго ценно да му се случи.

Еми, аз дадох пример да изкара пари от това, и ако ще да си я поправи след това с част от хонорара.

Може пък някой после заради парите да я чака не само до сватбата, ами ... до край.
Виж целия пост
# 83
Начииии момичето пише статия за "Католическа правда" вие на АГ го обърнахте!!!
Виж целия пост
# 84
Joy  Joy  Joy

Виж целия пост
# 85
Сийке, може, ама надали. Поне женската част не наваксва.

Няколко приятелки, около 40-те са ми казвали, че не правят, мъжете им вече не можели. А въпросните мъже лично съм ги виждала как се свалят наляво и надясно  Rolling Eyes

Те на думи повечето могат до ехехеееее преклонна възраст.

Нямам идея до каква възраст могат, но моя мъж е на 49 и си може още.И то добре.   Laughing
На 40, или си наваксват някъде навън, или имат някакъв физиологичен проблем.Нормален мъж, с нормална сексуалност, обикновено няма проблеми на 40.    Simple Smile

Ох,  и аз имам позната,която тръби, че е девствена, а вече е почти на 35...Мило същество и хубаво даже... Но мъжете  някак не се свъртат много около нея...ми то си е плашещо някак, та ги разбирам.
Е, плащещо си е.Вие няма ли да наострите "уши и внимание", ако срещнете 35 годишен девствен мъж?Аз определено бих решила, че му има нещо.Или физиологично, или психично.

Виж целия пост
# 86
Никога не съм ходила на гинеколог.Не желая някой да ме гледа ''отдолу''.А и девствеността уж ме защитава.
В моето семейство е така -майка ми се е омъжила девствена и аз така съм учена.Не го намирам за грешно,грешно е жените които се раздават на ляво и на дясно.А нашата енергия е тази,която която приема създаването на живота.
Колкото и да не желая да вярвам в това,дори и да не се получи в интимната област с бъдещият ми мъж - ще се опитаме да говорим,готова съм и на консултация да ида.Ако и тогава не стане - поне ще знам,че съм станала жена в брак.

Мъчно ми е единствено,че човекът когото обичам и трябва да спра,не ме разбра.Защо бракът трябва да е страшно нещо - той е апотеоз на щастието и любовта на мъжът и жената.

Лично мен да бъда девствена на 35 не ме плаши,плаши ме че ако дотогава съм сама - може никога да не успея да имам деца и семейство.
Виж целия пост
# 87
Ох леле...
Сексът е важна част от създаването на двойката.Няма двойка без секс,поне в началото.Не знам как го мислиш.
Виж целия пост
# 88
...Не го намирам за грешно,грешно е жените които се раздават на ляво и на дясно..

Грешна е всяка крайност.

...
Мъчно ми е единствено,че човекът когото обичам и трябва да спра,не ме разбра...

Естествено, че няма да те разбере. Става дума за физиологична потребност. Никаква логика няма да не я задоволяваш, когато имаш човек до себе си. Никаква.

Аз даже не вярвам, че те е чакал толкова време, ако въобще това, което пишеш не е бъзик, 100% си е задоволявал нуждите с друга, освен ако не е импотентен.
Виж целия пост
# 89


...
Мъчно ми е единствено,че човекът когото обичам и трябва да спра,не ме разбра...

Естествено, че няма да те разбере. Става дума за физиологична потребност. Никаква логика няма да не я задоволяваш, когато имаш човек до себе си. Никаква.

Аз даже не вярвам, че те е чакал толкова време, ако въобще това, което пишеш не е бъзик, 100% си е задоволявал нуждите с друга, освен ако не е импотентен.
Чакай сега да дойде sugar baby,дето живяла със съпруга си преди сватбата 4 години без секс  Laughing Mr. Green Явно не само Непознатата чужденка има отклонения  Stop Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия