О, не, категорично не е религиозен случаят! Аз съм католичка, но не само в семейството и сред близките ми, но и сред католическата общност, с която се срещам в нашата църква такова чудо не съм срещнала на живо! Това или е някаква особеност на затворените католически общности от малки градчета (Раковски, например), или изцяло личностен проблем. За Бога, дори монсеньор Пройков (Непознатата чужденка ще се сети кой е) би се хванал за главата, ако я прочете!
Има сума ти семейства, създадени така, но трябва и двамата да имат едно и също убеждение.
Монсеньор Пройков категорично би застанал зад идеята да се пази целибат до брака, както и всеки християнски религиозен водач + останалите 2 големи религии. Просто ако религиозния лидер е малко по-мъдър и свестен човек, няма да е краен и ще води нещата към генералната идея "когато и да го правите с любимия мъж, поне се оженете"...
, но съм имала достатъчно връзки, и като времетраене, за да мога да опозная различни типове мъже и да имам възможността да избера този, с когото най-добре си пасваме във всяко едно отношение.Животът ми е само един (не вярвам в преражданията