Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 285
Оставила си международен шофьор без секс  Shocked  #Crazy
Този младеж, ако не се е облажвал на друго място, паметник трябва да му построят  Crazy
Виж целия пост
# 286
вече стана като сапунен сериал .........................
Виж целия пост
# 287
Просто за мен,израстнала в затворено общество другите бяха ненормални.Затова и в момента съм в такава битка със себе си.
Защото дори и да го направя с някого ей така,преди брака - не бих била щастлива,знам го.За мен няма да има същото значение,за него още по-малко.Ще се нараня,прекрачила принципите си .

Може и да сте прави,че тези които ми предлагат семейството ми не ми харесват,а харесвам тези,които не биха ме разбрали.

Защо да е с "някого ей така":

Съветвам авторката, за да не гледат на нея като на "рядко животно",образно казано, да не бърза да споделя със следващия си избраник възгледите си, а да да го поопознае, ако не е готова за секс да сподели, че не е, че гледа на тези отношения по-сериозно и когато прецени, че е намерила точният човек да не чака чак сватбата.


Личното ми мнение е, че възможните варианти пред теб са два, или да търсиш себеподобни във възгледите си, или леко да `отстъпиш`в своите/ което няма да те направи лоша /.
Не бракът дава гаранция за щастие, любов, уважение и пр. неща. Той може/не е задължително/ да бъде следствие - естествено продължение на връзката между двама души, които се обичат.
Докато обратното, е много трудно, да не кажа невъзможно - просто лотария би било.
Ама всеки е свободен в избора и разбиранията си/доколкото са негови/...
Виж целия пост
# 288
Искате ли да ви кажа нещо? Ние хубу си пишем и съветваме, ама истината е тази: за това момиче всички ние, така като си ни чете, сме едни извратенячки, разпории (хаха, много ме кефи това!), и всяква такава сволач, и никой не може да ме убеди в обратното. Да дойде авторката да си признае и да спрем да се мъчим да наливаме акъл в чужда глава, и без това доволно препълнена с предразсъдъци!

Виж целия пост
# 289
Мацка, вместо това http://waitingtillmarriage.org/, вземи отвори и прочети това http://www.zachatie.org/ малко да видиш истински хора с истински проблеми. Белким малко се стреснеш и спреш да търсиш принца и идеалния. Свършиха принцовете, ние ги взехме, докато ти се помайваш. Не мога да повярвам, че така си прахосваш младините.  ooooh! Не мога да повярвам, че има такива хора. Разбирам да си на 15... Ми, че тя тая ципа закърнява. Аз и преди казах- да не стане така, че вълшебството на първата брачна нощ се пренесе върху гинекологичния стол и вместо принца, вземе работата да я свърши скалпела.... Извинявайте, че съм груба ама явно някой трЕБЕ да я изплаши, та току виж се взела в ръце...   Crazy Crazy
Виж целия пост
# 290

За да разберете по-добре моите мотиви - ето един сайт,който пояснява нещата.
http://waitingtillmarriage.org/
А това е форума
http://forums.waitingtillmarriage.org/


Аз преди време бях чела, че в Америка има такава мода, тенденция да се пазиш девствен до сватбата, само че в България мисля, че няма как да го кажа такова течение. Освен това Америка е огромна държава там можеш по-лесно да намериш съмишленици на твоите разбирания, по принцип за каквото и да е.

Не че искам да те обезкуражавам, но то и без това е трудно да си намериш твоя човек, ами и с тези допълнителни условия съвсем няма да ти е лесно.
Освен това никой не обича да го притискат и да му поставят един вид условие за брак. Това си е почти 100 % гаранция, че мъжът ще избяга  Laughing.

Аз за решението ти да си девствена няма да го коментирам или осъждам. То за секса каквото има да се каже, момичетата вече са ти го написали. За мен свободата е да правиш това, което ще те кара да се чувстваш щастлив. Та щом си решила да се пазиш, пази се, но си имай предвид, че трудно ще намериш сродна душа.
Виж целия пост
# 291
Оставила си международен шофьор без секс  Shocked  #Crazy
Този младеж, ако не се е облажвал на друго място, паметник трябва да му построят  Crazy
hahaha
Хем ми смешна цялата тема, хем ми стана жал за промития мозък на авторката.
Като бях тинейджърка(преди 10г) беше нормално да походиш доста време с някого преди да правиш секс за първи път, но да се ожениш така?  Shocked
Не бих се омъжила за някого без да съм го "пробвала".  Crazy Ако се окаже после пълно дърво в леглото какво правим?  Crossing Arms 
Виж целия пост
# 292
Здравейте,
Мисля че ще е добре да поясня за бившият ми.Той разбираше принципите ми,не ме е натискал ,но питаше дали и кога.Международен шофьор е и се виждахме по-рядко.Не ми го каза директно,но проблемът и причината за раздялата беше,че аз искам сватба - дори и не веднага,но някога.А той не беше сигурен и това го плашеше много.Явно е преценил,че все пак не е готов да се обвърже така.
Не го съдя.
Бабунка,разбирам че аз съм 'ненормална ' в очите на модерния човек.Просто за мен,израстнала в затворено общество другите бяха ненормални.Затова и в момента съм в такава битка със себе си.
Защото дори и да го направя с някого ей така,преди брака - не бих била щастлива,знам го.За мен няма да има същото значение,за него още по-малко.Ще се нараня,прекрачила принципите си .

Може и да сте прави,че тези които ми предлагат семейството ми не ми харесват,а харесвам тези,които не биха ме разбрали.
Иначе съм съвсем нормален човек,единствено че ходя на църква по-често от другите хора.

За да разберете по-добре моите мотиви - ето един сайт,който пояснява нещата.
http://waitingtillmarriage.org/
А това е форума
http://forums.waitingtillmarriage.org/




разбираш...нищо не разбираш. ако беше разбрала щеше да знаеш, че никога бих си позволила да те нарека 'ненормална' камо ли да го направя. що постове се изписаха, но ти не само, че защитаваш принципите си от нас (тези, които питаш за помощ и които не те нападат) ами и държиш да увеличаваш драмата - 'не мога, не искам, не си стурва'

съжалявам, но на мен софистични похвати «аргумент втръсване» (argumentum ad nauseam) не ми се слушт. човек ако иска помощ се вслшвва. ти се държиш все едно ние тук сме една тълпа озверели неморалисти, които твърдим, че ние сме нормални и искаме да те разпнем зарди желанието ти да си чиста и вярна на себе си.

ми хубаво, разбрахме. какъв е казусът питам аз?

п.с. и още нещо - съжалявам, че ще ти го кажа, но проектосъпругът, по когото страдаш така си е отебавал на тия курсове, че ти е бедна фантазията. но нищо, нали - важното е ти да си останела чиста до сватбата. а ако той ти беше лепнал един хубав сифилис/гонороея/СПИН след това - няма значение, в Божиите очи ти си бил перфектната, завършена жена, но (съжалявам) не и майка, защото повечето от тия красоти могат и се предават на децата по време на бременността и раждането, а е твое задължение като майка да ги пазиш, нали? или Господ ще ти прости това? все пак ти си направила всичко, което зависи от теб, защото 'твоята детвственост те е пазела'?

леле какъв филм, малко страшно ми стана..
Виж целия пост
# 293
Като гледам снимките на потребителите във форума, май ми стана ясно защо са девствени  Mr. Green
Виж целия пост
# 294

ми хубаво, разбрахме. какъв е казусът питам аз?


В повечето случаи авторите на драматични теми не търсят съвети, които биха разклатили устоите им, а някой, който да ги поощри да продължават в същия дух, за да не се чувстват самотни и виновни пред себе си. Най-общо казано, че вече ме мързи... Crossing Arms
Виж целия пост
# 295

ми хубаво, разбрахме. какъв е казусът питам аз?


В повечето случаи авторите на драматични теми не търсят съвети, които биха разклатили устоите им, а някой, който да ги поощри да продължават в същия дух, за да не се чувстват самотни и виновни пред себе си. Най-общо казано, че вече ме мързи... Crossing Arms

 Peace считам казусът за приключен. някой може ли да постне линкове към онези старите учебници по биология за 8и клас май бяха с едни много потресавщи снимки на сифилис 2и и 3и стадий  Sick за мен бяха много поучителни. да бе да, ще легна без нещо с некаф пич,с когото никога не сме спали заедно пък и да ми е шушнал на ушенце и 3 години преди това колко ме обича и ме иска. нивгаш  Naughty
Виж целия пост
# 296
Много високомерни коментари и критики от хора, които имат претенции, че са интелигентни. Да направя препратка към Библията - който е безгрешен, нека пръв хвърли камък. Явно доста от пишещите се възприемат за такива.
Мило момиче, един последен съвет от мен, защото не мисля, че ще продължа да пиша в темата - заключи темата и потърси съвет от хора, които искрено ги е грижа за теб. Както виждаш тук много от съфорумците просто се забавляват на твой гръб! Ако вярваш в принципите си - следвай ги, ако си разколебана - рискувай и поеми друг път!
Виж целия пост
# 297
Ми, че тя тая ципа закърнява. Аз и преди казах- да не стане така, че вълшебството на първата брачна нощ се пренесе върху гинекологичния стол и вместо принца, вземе работата да я свърши скалпела.... Извинявайте, че съм груба ама явно някой трЕБЕ да я изплаши, та току виж се взела в ръце...   Crazy Crazy

На предната страница точно това написах след поста на Китариста. При това бях далеч преди 26 години. Толкова много кървях, че накрая ме шиха и лежах в болница.
Виж целия пост
# 298
Много високомерни коментари и критики от хора, които имат претенции, че са интелигентни. Да направя препратка към Библията - който е безгрешен, нека пръв хвърли камък. Явно доста от пишещите се възприемат за такива.
Мило момиче, един последен съвет от мен, защото не мисля, че ще продължа да пиша в темата - заключи темата и потърси съвет от хора, които искрено ги е грижа за теб. Както виждаш тук много от съфорумците просто се забавляват на твой гръб! Ако вярваш в принципите си - следвай ги, ако си разколебана - рискувай и поеми друг път!
Охооо, да ги нямаме такива Naughty Никой не се забавлява на неин гръб, никой НЕ й казва да спи с всеки срещнат, но оно си рупа ли, рупа. Според мен тя се забавлява на нашите реакции.
Виж целия пост
# 299
Аз пък се чудя какъв ще е този чудотворен съвет, дето ще й го даде някой, който го е грижа за нея?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия