Единственото хубаво в тази работа е, че има някаква лампичка, която й светва на авторката и има някакъв шанс да й се намести акъла поне малко.


Освен това, в църквата да живееш, не помага, че хората не са чисти като роса и имат най- различни желания, различия в характера. Мопасан има един много хубав роман, илюстриращ всичко това- "Един живот" се казва. 
Не се чувствам ощетена, ограбена, не знам си каква. Едва ли не ако не си правил секс преди брака си задръстен, тъп, смотан човек. Еми не е така. Хора, научете се все пак да приемате и други гледни точки.
Не се чувствам ощетена, ограбена, не знам си каква. Едва ли не ако не си правил секс преди брака си задръстен, тъп, смотан човек. Еми не е така. Хора, научете се все пак да приемате и други гледни точки.
а мъж, който е бил ОК с връзка, в която не е получвал ни-що повече от година, за да продължава да си върши работата съсредоточено и спокойно без неврози много, много често си е наваксвал другаде. поздравявам я, че не му е дала 'най-ценното' си. 
Препоръчани теми