Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 330
Искам съпругът ми да бъде единственият мъж в живота ми.Да дам най-скъпото ми само на него.Искам първата брачна нощ да е специална.
Не разбирам защо сексът трябва да е толкова важен.
Да,скоро ще съм на 26 и мисля ,че съм готова за семейство.Моето убеждение е,че трябва да си готов да имаш семейство,за да започнеш да мислиш за секс.А сексът трябва да е само в брака.

Извини ме за, ако ти прозвучи цинично - но ако това между краката ти е най-ценото, което имаш, то ти не си много ценна тогава, защото това го имат всички жени.
Виж целия пост
# 331
Момиче, ще ти отговоря на въпроса поставен в заглавието на темата- не не си струва да чакаш ,ама изобщо
Не си струва да подариш девствеността си на евентуалния съпруг ,който в последствие може да излезе голямо леке или пък изобщо да не се впечатли и да оцени това което му даваш


Е, що - ами ако и той се е пазил? И двамата легнат...чисти...
Виж целия пост
# 332

Извини ме за, ако ти прозвучи цинично - но ако това между краката ти е най-ценото, което имаш, то ти не си много ценна тогава, защото това го имат всички жени.
А сега кажи, че при мъжете, това което е между краката им, не е най- ценното им  Mr. Green
Виж целия пост
# 333
Момиче, ще ти отговоря на въпроса поставен в заглавието на темата- не не си струва да чакаш ,ама изобщо
Не си струва да подариш девствеността си на евентуалния съпруг ,който в последствие може да излезе голямо леке или пък изобщо да не се впечатли и да оцени това което му даваш


Е, що - ами ако и той се е пазил? И двамата легнат...чисти...

Чудесно! Въпреки че това не значи че в последствие той няма да излезе леке.
Ако пък е и някой девствен комплексар още по зле
Виж целия пост
# 334
А сега кажи, че при мъжете, това което е между краката им, не е най- ценното им  Mr. Green
Не е. На някои главата им е по-ценна, на други портфейла... такива неща.
Виж целия пост
# 335
Не успях да изчета цялата тема, само от тук, от там....

Смятам обаче, че всеки има право да има свои ценности и разбирания. Трябва да сме по-широкоскроени и да не пречупваме всичко, гледайки от собствената си камбанария.

Щом авторката желае да се пази за след сватбата, няма лошо. Трябва обаче да знае, че в днешно време това е много трудно, защото нравите вече са различни. И не само нравите. Сексът вече не е табу и само начин за размножаване. Рискът да не си допаднат двама партньори не е малък, а след като има сключен брак, нещата се усложняват в пъти. Затова повечето двойки първо проверяват как ще си допаднат, пък после се женят и т.н.
Аз не бих рискувала за се омъжа, оставяйки секса за после. Но...това е мое виждане, всеки си знае и си има ценности.
Виж целия пост
# 336
Аз така и не разбрах, как така семейството на авторката, което не допуска контакт с мъж, е допуснало тя да отиде в града сама на квартира. Щом не е ходила на гинеколог, значи не я следят стриктно. А и нещо не ми се връзва, родотелите намерили подходящи младоженци, а тя не ги харесва. Как така си е позволила да ги разочарова. Всичко друго се спазва толкова стриктно. Да взима, който по-бива и да не се хаби повече да търси, че току виж вече ще е престарила и за тези кандидати.

Съвременен и адекватен на реалността мъж, който да те чака 2-3 години да се ожените, няма да намериш. На всичкото отгоре ще трябва и да те учи. В България така ще случиш на някой нередовен, който да ти разкаже играта, нищо друго.

Не мога да се въздържа:)

Попитали радио Ереван:
-Какво правят младоженците през 21 век в първата брачна нощ?
Радиото отговорило:
-Мъжът брои парите, а булката качва снимки във Facebook.

Виж целия пост
# 337
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 338
Чета темата почти отначало и не спирам да се изумявам от авторката. Няма да коментирам повече относно разбиранията й, защото всички са й дали много адекватни и разумни съвети. Това, което ми стана ясно е, че тя не иска съвет, макар, че заглавието на темата е такова, а иска някой да я похвали... И това, което ми стана любопитно и искам да я попитам е, в кой град е тази толкова консервативна общност, щом не само родителите й, но и всички там имат подобни виждания за секса и семейството. Имам страшно много приятели католици и за пръв път чувам толкова абсурдно нещо, та се чудех...
Виж целия пост
# 339
Някой предположи че е в Рибново. Сигурно не точно, но някакво такова "общество"... Tired
Виж целия пост
# 340
Искам съпругът ми да бъде единственият мъж в живота ми.Да дам най-скъпото ми само на него.Искам първата брачна нощ да е специална.
Не разбирам защо сексът трябва да е толкова важен.
Да,скоро ще съм на 26 и мисля ,че съм готова за семейство.Моето убеждение е,че трябва да си готов да имаш семейство,за да започнеш да мислиш за секс.А сексът трябва да е само в брака.

Извини ме за, ако ти прозвучи цинично - но ако това между краката ти е най-ценото, което имаш, то ти не си много ценна тогава, защото това го имат всички жени.
newsm10
Виж целия пост
# 341
Е, те в Рибново и околията са мюсюлмани. Повечето католици в БГ са съсредоточени около Раковски и съответно имам доста познати от там (аз съм от Пловдив)... е, такава глупост не бях чувала никога  ooooh! Любопитно ми стана...  Party
Виж целия пост
# 342
Някой предположи че е в Рибново. Сигурно не точно, но някакво такова "общество"... Tired

Ако е в Рибново няма да е католичка а мюсолманка
Няма начин да е от Рибново и да изповядва религия различна от исляма
Там са твърди мюсолмани ,фанатизирани даже бих казала
Виж целия пост
# 343
Ех, колко сте лоши. Разбихте илюзиите на момичето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 344
Съвременен и адекватен на реалността мъж, който да те чака 2-3 години да се ожените, няма да намериш. На всичкото отгоре ще трябва и да те учи. В България така ще случиш на някой нередовен, който да ти разкаже играта, нищо друго.

Аз останах с впечатлението, че не той е чакал нея, а тя - него. Той затова след 1 година и 3 месеца й е казал, че не е въпросът в секса (що ли не е?!), а в това, че тя го принуждава да се женят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия