Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 345
Е той тогава за какво я е чакал  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 346
Съвременен и адекватен на реалността мъж, който да те чака 2-3 години да се ожените, няма да намериш.
По-добре не бих могла да го кажа. И все пак да допълня - съществуват мъже с такива разбирания. По правило те са част от някакъв вид затворено общество, което не допуска контакти с хора с други разбирания, не допуска "смесени" бракове, приятелства и дори професионални контакти. С други думи - ако намериш такъв мъж, има 2 варианта - или е психар, или е с промит мозък, всеки случай резултатът е един и същ - недопустими от днешна гледна точка проблеми в отношенията. Като под проблеми изобщо нямам предвид непасване в леглото - за мен това в случая е бял кахър. Говоря за неизслушване, оказване на натиск, насилие.
Въпреки че специално що се касае за оказване на натиск, и авторката се справя доста добре...
Виж целия пост
# 347
Освен секса, не мога да разбера как изобщо някой би се оженил, без да е живял поне месец дето се вика с другия човек. Ами нали може примерно единият да е стриктен чистофайник, а на другия да му е все тая на колко купчини са му дрехите, а пък чистофайникът да получава нервна криза, ако дрехите му не са сгънати под прав ъгъл?
Разбира се, понякога има шанс да удариш джакпота от първия път, и партньорът ти хем да е със супер характер, хем да си пасвате в леглото, обаче вероятността е много малка това да се случи.
То хората дето са били заедно с години преди да се оженят и са се опознали, понякога по една или друга причина се разделят, а какво остава така.
Звучи ми като все едно някакви ученици, примерно шести клас ... гаджета са, ама само се целуват, ни прекарват кой знае колко време заедно, ни секс правят, ни нищо, ама иначе се води, че са заедно. Е, все едно тези шестокласници изведнъж да се оженят. Хал хабер си нямат кое какво е и как се прави и въобще какви са тия работи?
Виж целия пост
# 348
Ами да ви кажа 40 годишния девственик, който познавах не беше чак луд или нещо такова, но невероятно наивен, малко като дете.
Виж целия пост
# 349
Ако е в Рибново няма да е католичка а мюсолманка
Не съм прочела, че е написала, че е католичка. Ок. Peace
Виж целия пост
# 350
Звучи ми като все едно някакви ученици, примерно шести клас ... гаджета са, ама само се целуват, ни прекарват кой знае колко време заедно, ни секс правят, ни нищо, ама иначе се води, че са заедно.

 hahaha  Еххххх, напомни ми отминалата младост....!!!

Ами да ви кажа 40 годишния девственик, който познавах не беше чак луд или нещо такова, но невероятно наивен, малко като дете.

Този тип мъже просто не знаят как да се държат с жените. Не успяват да предизвикат интерес у тях и не знаят как да си поискат! (най-просто казано)
Виж целия пост
# 351
За мен всичко това е осакатяване на нормалната човешка душевност и потребност, без изобщо да разбирам в името на какво е!
Виж целия пост
# 352
Мисля, че си създаваш големи проблеми.  Peace
Виж целия пост
# 353
според мен няма смисъл, въпреки че разбирам желанието на авторката. освен дето не може да се открие непорочен мъж на тая възраст, според мен нито има гаранция, че бракът след всичкото чакане ще е вечен, нито че изобщо ще и хареса. ми я да си представи такъв вариант - омъжва се за желания обект и се оказва, че сексуално ама въобще не си пасват. сексът е важно нещо за една двойка, особено в самото начало. според мен авторката рискува да бъде нещастна, ако случайно все пак намери такъв, който да е склонен да чака до брака.
Виж целия пост
# 354
Ами да ви кажа 40 годишния девственик, който познавах не беше чак луд или нещо такова, но невероятно наивен, малко като дете.
И това според теб е ок? Аз съм традиционалистка и искам мъжът да ми е опора в живота. Каква опора може да ми е един наивник?
Вижте, девствеността сама по себе си и без други добавки не е проблем, но тук не става дума за такъв "изчистен" случай, а точно обратното - за изключително обременен човек. В този случай изобщо не е добре да й обяснявате колко са й ок разбиранията й, защото тя, ако смяташе, че са ок, нямаше да пусне изобщо темата.
Виж целия пост
# 355
Ами да ви кажа 40 годишния девственик, който познавах не беше чак луд или нещо такова, но невероятно наивен, малко като дете.
И това според теб е ок? Аз съм традиционалистка и искам мъжът да ми е опора в живота. Каква опора може да ми е един наивник?
Вижте, девствеността сама по себе си и без други добавки не е проблем, но тук не става дума за такъв "изчистен" случай, а точно обратното - за изключително обременен човек. В този случай изобщо не е добре да й обяснявате колко са й ок разбиранията й, защото тя, ако смяташе, че са ок, нямаше да пусне изобщо темата.

Еми не естествено, просто споделям впечатления. Все пак това е рядкост за наше време. Авторката може да е сексуално апатична, не знам.... да не изпитва нужда от секс. Един приятел ми разправя, че бившата му приятелка не изпитвала оргазъм никога.
Виж целия пост
# 356
Айде сега повредено го изкарахте момичето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Еми не естествено, просто споделям впечатления. Все пак това е рядкост за наше време. Авторката може да е сексуално апатична, не знам.... да не изпитва нужда от секс. Един приятел ми разправя, че бившата му приятелка не изпитвала оргазъм никога.
Това, че нещо е рядко, не означава непременно, че е ценно Wink
Има една картинка с ред вилици и едната вилица е силно изкривена във всевъзможни посоки. Надписът гласи "Това, че си уникален, не значи, че си полезен". Напълно съм съгласна, особено в случая.
Виж целия пост
# 358

Извини ме за, ако ти прозвучи цинично - но ако това между краката ти е най-ценото, което имаш, то ти не си много ценна тогава, защото това го имат всички жени.
А сега кажи, че при мъжете, това което е между краката им, не е най- ценното им  Mr. Green

Съжалявам, че говорим такива архаизми, но да ми говори за "най-ценното ми", като има предвид оная си работа в XXI век ми се струва нелепо.
Сякаш се връщам в средновековието, когато честа на жената е била точно там - в оня и работа, докато честа на мъжа винаги била в сърцето и в мислите, а на жената - само в оня работа, и то защото мъжете са и казали, че е там. Ако някой и пукне прозорчето - край!!! Нека не прави секс - това си е лично решение, но да го издигнеш на такъв небивал пиедестал, просто нелепо.
Виж целия пост
# 359
Да говориш на някого за животно дето не го е виждал - трудна работа. Понеже съм сигурна, че авторката се храни, ще сменя темата малко - както секса, така и храненето са потребност, почти всичко, което може да се каже за секса, може да се каже за храненето.
И така - някой се хранят, за да живеят, други живеят, за да се хранят. Някой обичат сладко, други солено, аз обичам шоколади, но друг предпочита кисели краставички. Трети харесва и двете. Веганите избират храните, някой ядат всичко наред, а други направо си карат на пост и молитва. За да разбереш ти какво харесваш, трябва да опиташ някой неща, не едно, няколко. Е, може да съжаляваш, че си опитал нещо горчиво, ама как ще знаеш, че няма да ти хареса, особено ако има хубава опаковка? Други пък си умират за горчиви вкусове.
Според мен, в секса трябва не само да намериш партньора си, трябва да намериш и себе си и нещата са още по-сложни от храненето. Та предлагам на авторката да помисли за секса като за храненето си - то верно, че може да се кара на пост и молитва, ама колко време и колко е полезно да си толкова чист. И аз искам да не бях си купувала оня марципан в готините опаковки, ама сега харесвам белгийския шоколад още повече. Е някой попадат на шоколада от първия път, ама аз не съм от тях. Предпочитам да не давам примери от личния си живот, че затова реших за храненето, пък и то е нещо, което е по-близо до живота на дамата с въпроса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия