Струва ли си да чакам все още

  • 35 246
  • 557
# 390
26 стр. за таз пързалка... Срамота, каки. И 10 г. дете не би се пързаляло толкоз дълго по толкоз плоска писта....
Виж целия пост
# 391
Ми не знам дали е парзалка, ама да кажа аз, че този 40 годишния девственик беше избягал от страната си и от семейството си, защото искаха да го оженят за някакво момиче избрано от родителите му и той не го харесвал горкия.
Виж целия пост
# 392
Лично аз не поставям изискване човекът до мен да е девствен.Ясно ми е ,че да намеря някого на над 26 години и девствен е почти невъзможно.
Имам по-голям брат - женен.Той не беше девствен.Жена му беше,но тя беше на 19 години.
Виж целия пост
# 393
И каква точно е логикат, че жената трябва да е девствена, пък мъжът може да не е? Че оная ти работа на теб ти е по-ценна от неговата оная работа?
Или че, ако ти си девствена при жененето после няма да кръшкаш?

Глупости и двоен аршин!

Или почвай да ползваш съдържимото в тиквата си или не е ясно как точно ще свърши живота ти. Достатъчно цветисто е описано по-напред - с доста примери.
Виж целия пост
# 394
26 стр. за таз пързалка... Срамота, каки. И 10 г. дете не би се пързаляло толкоз дълго по толкоз плоска писта....

Някои явно са по-наивни и от 26-годишна девственица.
Виж целия пост
# 395
Значи семейството ти държи ти да си девствена, а за брат ти- той може да си ходи... дори е желателно, така ли? Е, това вече наистина не го разбирам...
Ако за семейството ти девствеността и това да си цял живот с един партньор е ценност, защо брат ти не я е спазил? Явно не е чак толкова ценно...
И според теб каква е гаранцията, че евентуалния ти бъдещ съпруг, изпитал вече удоволствието с други жени и попадайки на теб, неопитната, няма пак да пожелае да е с някоя по- така...
Не се мастурбирам,пробвала съм - не успявам да почувствам нещо.
Щом не изпитваш удоволствие и като "се маструбираш"... не знам, може би трябва да потърсиш помощ от специалист. Може би положението ти се дължи не на разбирания, а на по- сериозни причини
П.П. Един познат твърди, че само веднъж е бил с девствено момиче и по неговите думи- няма толкова кофти секс... всичко било трудно и никакво удоволствие- нито за него, нито за нея. Така че, подготви се така бленуваната и планирана първа брачна нощ да не покрие представите ти
Виж целия пост
# 396
На мен ми стана кофти, че мислиш за девствеността, като за "най-ценното", имах някога приятел, който мислеше така... Най-ценното е в главата ти, ползвай си го! Без девственост се живее, без мозък - не. Казваш, че другите издигали секса на пиедестал, но май го правиш  точно ти. Придаваш му значение, много голямо значение, а за да имаш добър сексуален живот трябва да освободиш мисълта си, да го даваш по-леко. Дори да се омъжиш девствена, както ти искаш, тези задръжки могат да доведат до проблеми в секса с мъжа ти. Какво е наказанието според католическата църква за прегрешило момиче?  Нима, ако девствено момиче бъде изнасилено, после не може да е добра съпруга според вашите разбирания?
Виж целия пост
# 397
 Unknownforeigner, кажи как се разбира дали жената е девствена във вашето семейство. Снахата на лекар ли я водихте преди първата брачна нощ или брат ти ви каза? А какво щяхте да правите, ако се беше оказало, че не е?
Виж целия пост
# 398
Unknownforeigner, кажи как се разбира дали жената е девствена във вашето семейство. Снахата на лекар ли я водихте преди първата брачна нощ или брат ти ви каза? А какво щяхте да правите, ако се беше оказало, че не е?

А! Ей тва е - докато се наканя да го напиша, друг ме изпреварил. Моят въпрос е почти същият:

Как ще ти повярва някой, че си девствена на 26+ и затова чакаш брака - за да правиш секс за първи път? И той ще те чака докато се опознаете, харесате, предложи ти брак, ти приемеш, сгодите се, ожените се, дъра-бъра... Ще му позволиш при първото съмнение да те погледне "отдолу"?
Виж целия пост
# 399
СТига сте се чудили, кумът е гинеколог и преди и след сватбата, ще си каже тежката дума.........пА ако трЕбе може и да даде едно рамо (не е рамо, ама ме е сред да го напиша) на жениха в нелеката задача  hahaha
Виж целия пост
# 400
СТига сте се чудили, кумът е гинеколог и преди и след сватбата, ще си каже тежката дума.........пА ако трЕбе може и да даде едно рамо (не е рамо, ама ме е сред да го напиша) на жениха в нелеката задача  hahaha

Ехехеее, хората да са се ухажвали, обичали и чакали толкова време (щото то сватбата не идва от "здравей, а съм девствена и ще чакам до сватба") и точно преди сватбата кумът да каже лошата вест...
Виж целия пост
# 401
Unknownforeigner, не ми отговори как стои въпросът за развод, ако видиш, че след брака нещата не вървят и ти не си щастлива? Би ли се примирила да не си щастлива само, защото да кажем си положила брачни клетви и т.н.?
Виж целия пост
# 402
Вече започвам да се съмнявам, че техните толкова държат да е 'чиста'. Просто искат да се омъжи. А пък каква е тази мания, страх ли е, какво...Да е убеждение...Мечта за мъж, деца, идеално семейство? Тези неща ги видяхме в една друга тема, тук аз не ги виждам. А пък да не си ходил на гинекологичен преглед на 26 е чиста проба простотия... ooooh! Няма такова нещо като "въздържанието пази". Обръщам се към съфорумките, понеже авторката или не чете, или не отразява... Започвам и да си мисля, че темата не е реална, защото хората с подобни убеждения(освен всичко горе изброено), не се съмняват в тях и не се колебаят, те се влюбват или изобщо не се занимават. Ако пък е истинска, този начин на живот не е за авторката. Може и да ѝ липсва трезва мисъл, след като не виждам варианта "Ще се понеса по течението със следващия мъж, в когото се влюбя". Много сухо ми звучи всичко и лишено от всякакво чувство.
Виж целия пост
# 403
Хах, имам една позната на 26г, която не е доближавала гинеколог никога, пък далеч не е девствена, така че това хич не ми е чудно. Чудно ми е как се доказва тая девственост наистина.
Виж целия пост
# 404
Леле  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия