Бихте ли изтеглили парите си от КТБ, ако имахте там пари? И защо?

  • 49 693
  • 964
# 495
Hellymod, не става въпрос за теб. Напротив. Не съм се занимавала с твоята "персона", освен да отговоря на този твой пост, който цитирам, и то в подкрепа на твоето мнение (така мисля, де). Чети ТИ с разбиране.

Хепи мама, не знам отговора на твоя въпрос. Надявам се това да не е подсъдно...



Виж целия пост
# 496
Кое да е подсъдно?
Виж целия пост
# 497
Пак казвам, че ако има депозити с високи лихви в КТБ, то те са стари.
В момента не са им високи лихвите.

За срок - моят депозит е безсрочен. Peace

Не заблуждавай хората. "Промоцията" на КТБ с високи лихви 4%/5%/7% (в зависимост от сумата) за безсрочен депозит приключи в края на МАРТ, което не е толкова отдавна... а и говорим за безсрочни депозити. Което означава, че масата от депозити на КТБ в момента е на високи лихвени нива.
Виж целия пост
# 498
Че не знам какво може да се направи със спестявания в момента...
Виж целия пост
# 499
Че то и сега има банки с 5-6 %.
Виж целия пост
# 500
Че то и сега има банки с 5-6 %.

Не ставай смешна. Токуда и Интернешънъл Асет Банк. Моля те!
Виж целия пост
# 501
Hellymod, не става въпрос за теб. Напротив. Не съм се занимавала с твоята "персона", освен да отговоря на този твой пост, който цитирам, и то в подкрепа на твоето мнение (така мисля, де). Чети ТИ с разбиране.
Тогава поднасям дълбоките си и най-искрени извинения karmelita_007  Peace
Като прочетох поста ти, ми се стори, че единствено аз съм на прицел, защото са цитирани две мои предишни мнения, а не се посочва никой друг потребител, към който е насочено твоето изказване.
Виж целия пост
# 502
Че то и сега има банки с 5-6 %.

Не ставай смешна. Токуда и Интернешънъл Асет Банк. Моля те!

Както се видя гръцките банки не фалираха.
Аз определено ги избягвах, но там май е по-стабилно.
Поне не командва Пеевски.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 503
Че то и сега има банки с 5-6 %.

Не ставай смешна. Токуда и Интернешънъл Асет Банк. Моля те!

Както се видя гръцките банки не фалираха.
Аз определено ги избягвах, но там май е по-стабилно.
Поне не командва Пеевски.  Twisted Evil

Не разбрах за какво намекваш. Но банките в Гърция не фалираха само защото им подпряха едик кол.... пардон огрома купа от трупи за да не паднат...  Mr. Green
Виж целия пост
# 504
По тази логика списъка ми от банки, в които бих депозирала се изчерпва до 4 или максимум 5.

Що не ги кажеш?
Виж целия пост
# 505


Хайде, като си отваряте очите, дайте смислен съвет, не само забележки. Peace

Разделете си парите, т.е. направете депозити в две или повече банки (в зависимост от общата сума). Не се лакомете за лихви. Няма да забогатеете от 1-2 % повече ( е освен ако нямате милиони като Веждичката). Гледайте банките да са големи, стабилни (без слухове, скандали и прочие около тях), следете какво се пише и говори за тези банки (пример: ОББ и последните новини около кредитния им портфейл). Аз лично не си слагам парите на депозит по дълъг от 3 м.

Това са ми личните принципи. Имам си списък от банки, в които никога не бих депозирала пари. По тази логика списъка ми от банки, в които бих депозирала се изчерпва до 4 или максимум 5.

Това е  Peace
Виж целия пост
# 506
По тази логика списъка ми от банки, в които бих депозирала се изчерпва до 4 или максимум 5.

Що не ги кажеш?

Ми, "щот" не искам. И "щот" за подобно нещо се плаща. Всеки има глава на раменете си и съответно да си носи отговорност за решенията.
Виж целия пост
# 507
И какво като ги каже?
Аз в ДСК не бих си внесла парите, да ми ги ползват за мерси!
Виж целия пост
# 508
Няма нищо, hellymod, разбирам.

Не искам повече да задълбавам единствено с цел да не се влошава допълнително ситуацията. Макар да мисля, че в случая и с, и без бг мамма, положението си е каквото е.
Виж целия пост
# 509
въобще не мисля къде ще си вложа парите!  Мисля дали изобщо ще си ги взема?  И как ще стане? Дали ще ни позволят да си изтегллим цялата сума или някаква част от тях.  Чувам, че по списък ще се дават парите на депозантите.....абе, побъркаха ни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия