Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 052
  • 757
# 510
Добро утро момичета,

гледам Нелчо си избира вратички. Аз бих избрала по-тъмния цвят.  Peace

В цялата суматоха около мен искам да се похваля, че си засадих копър в саксия.  Mr. Green Знам, че не е кой знае какво, но тази подправка, особено в пресен вариант много липсва в моите ширини и се чудех дали пък не мога да си отгледам.. Е, можела съм.... Живот и здраве в новия двор искам да си спретна една мини градинка за подправки, че е забранено по принцип градинароството ( американците са странни).

В същото време треперя над книжлетата, които си изпратих от България ( цели 5 пакета по 2кг). Служителките понеже ми бяха свикнали с размените на книги по пощата не се озадачиха особено. Вече трябва да пристигнат. Но като знам на какви баници ми пристигат пратките много ме е страх да не се изхлузи някое книжле. Не успях да ги взема в багажа, защото имахме лимит, а само те си бяха за куфар от 10кг.  Mr. Green
Виж целия пост
# 511
Паяче, като каза баници... получавала съм пратки с книги, които са не като баница, ами и аз не знам като какво да го опиша.... така са изпокъсали хартията, с която са опаковани, че са сложили и ластик на кръст, защото е абсурдно да се задържат с ..... никаквата хартия, която е останала. Сякаш куче е хванало нещо с храна и го е мятало наляво и надясно, докато се добере до вътрешността, та накрая всичко е като изкормени черва. Как е възможно това нещо?! За какво се случва цялата тая смехория? Направо бях бясна. Съжалявам, че не съм го снимала.

Скрит текст:
Миналата седмица пак имах случка с тия пощи. Изпратих един пакет на сестра ми в Турция. Стигнало е  до там, има печат и се връща при мен. Защо?! Така скоро не се бях изнервяла.  #Cussing out И на пакета трябва да пише защо се връща. Да, ама не. Имаше тикче на празен ред?!?!?!
Виж целия пост
# 512
Гиговче, Вив и Вивиан съм си все аз  Embarassed
...

Вив Hug имах предвид, че като си слагаме снимките си пишем и истинските имена, аз повечето ги знам как се казват от нашата тема, освен теб, Нези, Паячето и още мисля имаше Thinking не знам дали това Вивиан не само твоят профил тук или истинското ти име...
Това имах предвид, все пак вече сме си доста близки, имаме си албумче със снимки, срещички си правят някои -пък не си знаем истинските имена, поне аз не ги знам, а искам Peace

Айде изчезвам на кръчма, тази вечер отказах да примемам гости и ще ходим с компания на заведение Grinning
Виж целия пост
# 513
Нелчо, аз не разбрах цветът, който се чудиш за къде е? За кухнята, ама за какво по-точно?  Embarassed
Прощавай, тези дни съм много разсеяна .... ужас направо  ooooh!

П.П. Прочетох - за вратички. Аз бих се спряла на най-светлия вариант. Мисля, че ще стои супер!  Hug

От тази снимка - горната мостра. Не знам как е "на живо", но мисля, че ще е добре като комбинация
Скрит текст:
И аз съм на това мнение. Peace
Що се отнася до цигарите ,и аз съм бивш пушач,но вече 16 години не пуша. Не съм запалвала,но не ми се и пуши. А и не ми пречи,не съм от войнствените бивши пушачи.  Peace
Гиговче,ами аз съм си Нези-от Незабравка.  Flutter
Сливче,честит домашен любимец. Сега е време да поработите по второто желание на детето.  Wink
Виж целия пост
# 514
...
Гиговче,ами аз съм си Нези-от Незабравка.  Flutter
Не знаех, благодаря ти мила, много хубаво име Heart Eyes Hug мислех си че Нези ти е само профила, а то идвало от истинското ти име Embarassed

Аз това имах предвид, ако не искате тук във форума на всеослушание да си казвате имената, поне да ги пишем при снимчиците Hug
Ако пък някой си го е написал и аз не съм видяла, много моля да бъда извинена Embarassed
Виж целия пост
# 515
Пуф, че съм и аз  smile3560
Не знаех, че трябва да се пишат и истинските имена, ще го допълня  Embarassed
На Мижито съм адашка, да не пиша тук  Hug
Виж целия пост
# 516
Пуф, че съм и аз  smile3560
Не знаех, че трябва да се пишат и истинските имена, ще го допълня  Embarassed
На Мижито съм адашка, да не пиша тук  Hug
Мчи редно си е някак, гледаме снимки, виждате се по срещи, а пък не знаем как се казвате...
Спокойно тук ще ви наричам само по профили, няма да издаваме имена, но някак за мен името е много важно да го свържа със човека, видях ви вече, а и сте ми приятели, та затова Hug
Не искам да нахалствам естествено, това си е по желание разбира се Hug
Виж целия пост
# 517
Привет, мили девойки!
Четох, четох, радвах ви се и май забравих половината неща, които възнамерявах да напиша.
Гледах новите снимки..... Прекрасни сте всички! Някои от вас видях за първи път.
Маиетка, даже много добре се е справил фотографът! Лекото затъмнение ни придава известна загадъчност Sunglasses, пък и тъкмо не се вижда контузената ми устна (имах близка среща с шамандура, предния ден Blush). Да го нацелуваш от мен!
И тези думи по мой адрес.... Засрами ме, да знаеш! Такава добра и поетична душа си Heart Eyes! И аз съм ти благодарна, че отдели време да си поговорим и ще се радвам да имаме още много такива случаи Hug!
И да, би било прекрасно да се съберем на една общоградска среща някой ден!
Видях и зайчето на Милето. Слив, да ви е честит вашия Саске Grinning(страшно име!)! Обмислям да зарадвам и моите деца със зайче или морско свинче. Баща им нещо не посреща идеята с ентусиазъм, но ще се примири. Да не говорим, че още повече бих искала да си вземем куче, но да не прекалявам с търпението на ММ, все пак  Mr. Green
Нели, и на мен най-светлия вариант за цвят на вратичките ми допадна най-много. Може би избрахте вече, но да си кажа и аз мнението Flutter.
"Фирмин" ще ти хареса, сигурна съм. Изключително приятна книжка е, плъхчето е голям симпатяга и голям почитател на книгите. Много човечност и тъга има в историята.
И "Пандора в Конго" се спомена тук. Също ми хареса с цялата си причудливост. Краят ме изненада и ми остави малко горчив вкус, предпочитах да е друг, пък макар и фантасмагоричен.
Ако се сетя още нещо, пак ще пиша. Отивам да се правя на докер. С баща ми ще качваме два матрака до 6-тия етаж без асансьор Mr. Green
Виж целия пост
# 518
 Добра вечер, момичета!  Hug

  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 519
 Докато разглеждам снимки в албума, попаднах на тази

  Cry Днес го е смачкала кола...
Виж целия пост
# 520
Нели, много ти е красиво момичето, да ти е жива и здрава! (А малкия как е плакъл, милия, хем смешно ми стана, хем мъчно за него  Hug ) Много е мъничка, не мислех, че е абитуриентка на тая снимка, а че завършва 8 клас, примерно Grinning не че и на мен до 22г не ми искаха лична карта на входа на дискотека (и без това в годината максимум 2 пъти я отида, я не  Joy )
Виж целия пост
# 521
Нели,и друг път съм ти го казвала-много нежност има в това момиче!  Heart Eyes Изглежда добра  и разумна,а и много красива с тези големи очи. Да ти е жива и здрава и да намери човека ,който ще я обича,цени и пази.  Hug
Скрит текст:
А аз днес разбрах,че ще ставам баба на момченце. Дай боже всичко е да е наред с него и майка му! Praynig
Виж целия пост
# 522
Нели, адашчето е прекрасна млада жена, прилича на теб, а погледът й е толкова дълбок...на снимката, където Тони плаче направо приковава  Peace

А за това прекрасно коте искрено съжалявам, много мъчно ми става като видя прегазено животно, всичко ми се обръща, а някой път направо се разплаквам на тема животни съм краен случай... Cry

Нези, това е прекрасна новина, дай Боже всяка жена да има възможността да се похвали с такова нещо.
Виж целия пост
# 523
 Нези, просълзи ме тази прекрасна новина. Да са здрави децата ти, те са прекрасни. Толкова хубаво семейство сте, дано и младите така да се подкрепят като вас. Каква нежна баба ще си ти, баба-мечта!  Hug
 
 Благодаря ви за милите думи за Десито. Хубавица и умница ми е тя. Дано и късмет да има. Нези, момчето, с което е много я обича, дето се вика-на ръце я носи. Но дано да е така и занапред.  fingerscrossed

Мери, тя е мъничка, ниска е, няма 1 и 60, и е слаба, много е фина.  Heart Eyes

 Деси
, страдам и аз за това коте. Не смея да кажа на Тони, че днес и една рибка му умря, пък той тъгува дълбоко за такива загуби.
Виж целия пост
# 524
Деси,благодаря ти! Да ти се връща (някой ден Wink) Hug
Нели,благодаря ти,трогна ме!  Hug  Много се вълнувам!
Сигурна съм ,че дъщеря ти ще бъде много обичана. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия