Августовско слънце мира няма,ще се крием в сянката със книга на прохлада..

  • 22 043
  • 757
# 600
Добро утро,  Hug
Пиша да не ме мислите, добре съм, не ме мислете, от басейн на маса и обратно съм. Забавлявам се.Едвам гледам, тежка ми е програмата.  Blush
Сега драскам от Бяла, сестра ми ме мъкне напред назад , мира нямам голям кеф.  В понеделник, вторник я пращат в командировка в Бургас, може и аз да се разходя с нея до там.
Май всички клоним към среща във вторник, аз обаче съм на стенд бай, където ме помъкнат и аз натам, гледам да прекарам всякаа свободна минутка със сестричката, така че ако замине за Бургас, пишете ме избегала и за отсъствие.
Засега обаче още незнам, така че съм заявила участие.
На софиянки приятна срещичка днес.  Hug
Извинете ме, че пиша малко и набързо, от телефона толкова.
Хубав ден девойки.
Виж целия пост
# 601
Нези, аз Мрак-ът не я бързам...задръж я, току виж ти се причите  newsm53 По-натам съм я обещала на Гиговчето ...на него му се е причитало  Mr. Green Та затова питах....

Може и аз да присъствам по някое време.  newsm68

Ще присъстваш, Нелчо, като точка №1 в дневния ред  bowuu
Те още не знаят, че има дневен ред  hahaha
Виж целия пост
# 602
Може и аз да присъствам по някое време.  newsm68

Ще присъстваш, Нелчо, като точка №1 в дневния ред  bowuu
Те още не знаят, че има дневен ред  hahaha

 Аууу, ама аз речта не съм я подготвила още.  doh

  Joy Joy Joy

 Зори, успокоих се!  Hug Heart Eyes

 Точ, напиши някои заглавия, де!  Simple Smile

 Мария, а ти какво си взе?  Thinking
Виж целия пост
# 603
Добро утро  Whistling
Днес защо така се успах не знам  Blush
Мисля да слизаме към Алеята и после да се разходим до Морска гара, че утре е празникът на Военно-морските сили и има кораби за разглеждане  Heart Eyes
Нели вчера щях да ги пиша в Новите книги, но не ми остана време Sad Днес направо на куп ще се отчитам май  Peace
Виж целия пост
# 604
Ууу, то не остана време! В 12 ли трябваше да се явим?
Виж целия пост
# 605
Ами да, Венка, хайде оправяй се и тръгвай  Heart Eyes

Виж целия пост
# 606
Събрах книгите, баси тежката торба се получи  hahaha! Отивам да си маскирам пъпките и да се облека, все пак, и идвааааааааам  Sunglasses.
Виж целия пост
# 607
И аз стегнах раницата и тръгвам след малко  Crazy
Нямам търпение да ви видя!!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 608
И аз искам с вас  Crossing Arms  Hug
Да си изкарате хубаво  bouquet
Отчетох си първият пазарен ден от Алеята в другата тема  Peace
Виж целия пост
# 609
Добро утро на всички!

Слив, прекрасне зайо клепоушкин!

Марто, здрасти! И аз още не съм чела "Зимата....". Стои наред.

Пожелавам ви приятна среща, днес ще сте толкова много! Супер!

Ние се любуваме на природата, доста ми се причита  Mr. Green, но зверчето има други планове, нетърпящи отлагане.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 610
Точ, нали знаеш, че Димана Трънкова ще раздава автографи днес следобед, ако искаш да прескочиш с новата си книжка  Hug
Виж целия пост
# 611
Точ, нали знаеш, че Димана Трънкова ще раздава автографи днес следобед, ако искаш да прескочиш с новата си книжка  Hug
Знам, но май няма да имам възможност Sad
Благодаря ти все пак  Peace Hug
Виж целия пост
# 612
Ей ме нА! Първа завърнала се от срещата.
Не съм си вкъщи, защото направо отидох на работа и още преди да са ме разсеяли колегите, сядам да драсна два реда.
Разкоооооошно си изкарахме  Party Party Party
Толкова ми е хубаво сега на душата, че направо летя  smile3535
Искам да отбележа - защото досега не се е включвала в срещичка - Скарамушчето е невероятно сладка и лъчезарна  Heart Eyes
И Нелчето ми се обади по телефона да поздрави всички ни - както беше обещала да присъства и тя  Heart Eyes! Много мил жест! Нелче, ти си прелест! Сигурно са ти горяли ушите, защото разказвах за нашата среща с теб, Точица и Мария. После и за Нара и Авлига.
Пак се размениха торби/раници с книги. Бяхме точно като на пазар - "Тази книга иска ли я някой?", "А тази?"  hahaha Както винаги, разговаряхме за какво ли не; не млъкнахме. И толкова позитивна енергия и толкова готини всички... Обичам ви, момичета!  Hug
Снимки правихме - /с моя нов телефон  Blush Mr. Green/. Довечера като се прибера ще ги кача.
Вив има една много тематична - с цяла купчинка книги до себе си  Hug
Толкова съм положително заредена и много, много щастлива, че имам честта да познавам тези изключителни момичета!
Виж целия пост
# 613
Кали толкова хубаво ми стана като те прочетох Heart Eyes
Как ми се иска и аз да присъствам на една такава вълшебна среща!!!
Много ви се радвам момичета, а и Нелка ви е изненадала Hug

Аз изчезвам на вилата, не знам дали ще имам достъп, но ако не утре ще се появя.
Приятна почивка на всички!
Виж целия пост
# 614
Ааа, десет човека бяхме, само Кали се е разписала!
Изкарахме превъзходно, винаги ми е много приятно с вас, момичета  Hug.
Тръгнах си със Слив и Скарамушчето, даже се пошмиткахме в 1-2 магазина и си купих роклА за плажа с любезното им съдействие.
Ей, много беше готино. Кога ще се видим пак, утре  hahaha?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия