Коремът вече доста натежава, ОКТОМВРИ месец бързо наближава - ТЕМА 11

  • 29 590
  • 755
# 180
Момичета, сдобих се с плюшен суичър. Много ми харесва, има и размери.. 0-2м 2-6м и 6-12м  Взех си също и 2 бодита, размерите им са същите, а закопчаването им е само отдолу с 3 копченца. Горе на главичката самия плат е прищипан и си изглежда съвсем нормално а дефакто е една голяма дупка. Много съм доволна  newsm44 newsm44 Голямо ровене падна из тези кошници, но си заслужава определено
Виж целия пост
# 181

Ние също нямаме брак,но чух че в болницата,където ще раждам предоставя документи(частна е).Бащата идва само с лична карта и припознава детето. НАй-добре попитай в самата болница каква е практиката ако можеш....

http://social.framar.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%B4%D1% … D0%B5%D0%BD%D0%B8

Ето тука можеш да прочетеш Simple Smile  Hug

Благодаря ви момичета, изглежда са улеснили максимално тази процедура  thumbsup

И ние нямаме брак. Припознаването е по политика на болницата, някои искат удостоверение от натариус, другаде става само с лична карта.
Виж целия пост
# 182
така като гледам времето ще е между 15-20 градуса,което не е много топло,но е добре,само да не вали,че мразя дъжда!!!

Абе от известно време постоянно имам напрежение и една много гадна болка във венерината кост...коремът ми е малко надолу,не знам дали с втората бременност май е нормално и щото е и момче...утре ще питам доктора...да не би да е пораснало много това бебе да е слон вече хахаха имам чувството,че всеки момент ще се роди...оф да му се невиди още 2 месеца............
Виж целия пост
# 183
Да и мен костта все едно ме боли, ама е нормално -тежест, разширяване... Ама е мн кофти.
И моя корем е ниско но като седна бебка се качва толкова горе че ме задушава хахах, и ме рита яко в ребрата Simple Smile))
Виж целия пост
# 184
Момичета, къде да ги сложа тия цици? Като седна ми натискат корема, като легна ми затискат сливиците.  smile3532 Надявам се да не ме изложат после  smile3503
Виж целия пост
# 185
Момичета, къде да ги сложа тия цици? Като седна ми натискат корема, като легна ми затискат сливиците.  smile3532 Надявам се да не ме изложат после  smile3503

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 tooth tooth tooth
Виж целия пост
# 186
И аз съм на мнение, че бодитата с предно или странично закопчаване са най-удобни за новородено. Гащиризончетата са много удобни, както и коплекти от две части, стига наистина горната да е с предно закопчаване  и тя, има такива във вис виталис, не са много красиви, но пък за вкъщи вършат чудесна работа. Взимала съм по около десетина комплекта, като с малката ми се наложи да докупувам т.к. тя връщаше храна и се мокреше, което налагаше преобличане. За дрехите, добре че съм взимала и от по-малкия размер, не помня колко см. се водеше и добре че бях, защото и двамата се родиха по-малки и съответено другите им бяха огромни.

Протектор винаги съм ползвала, от тези целите с ластици за прикрепяне към матрака, пак са от Вис Виталис, там имат и чужди и тяхно производство, техните бяха на доста прилична цена и не мога да кажа че отстъпват по нещо на по-скъпите.

Виж целия пост
# 187
Здравейте, момичета! Преди малко в една бебешка борса (най-голямата в града ни) една приятелка на мама, която е собственичка, ми сподели, че най-хубавата помпа за кърма била на Медела, че Авент и Томи Тип са произлезли от нея... Че просто на пазара ръчната помпа на Медела е най-доброто, което можем да си вземем, била медицинска и няма да сгреша ако взема нея. По-добра е от всички останали. И мисля утре да си я взема, вие какво ще кажете 89лв е? Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Олелеле! Нямаше ме няколко дни, викам си да ви изчета, а то ме натоварихте  Crossing Arms Не знам какво става...

Plamena_1989, аз съм си харесала същата помпа + е в комплект с шише и биберон с клапа. Чакам да я намалят някъде откакто забременях, ама никъде не се чува нищо!

Гледах ги тези неща в Лидл и аз си помислих (според номерата в брошурата), че са само за големи. Иначе и аз много ги харесах и още утре след прегледа отивам.
Костта и мен много ме боли и пука само като ставам. Чувствам си таза разхлабем и имам чувството, че бебето ще падне  Joy
Преди 2 дни купих първите неща за бебе: две дрешки много сладки и съм много доволна. Крайно време е да започнем с пазаруването и ние.
За комплектите за изписване: нямам си и на идея какъв да взема. Аз смятам, че няма да дочакам до термин, т.е. ще родя септември, а тогава се предполага, че ще е топло. Е, да де, ама този комплект нали и след това трябва да се носи... Въобще не зная  ooooh!
Виж целия пост
# 189
аз вече започнах и с патешката походка лека полека...ужас...вече нищо не ми се прави,ама няма как...още 2 месецааааа... #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 190
здравейте и от мен.моят корем също е толкова нисък че имам чувство че ще изпусна бебето по пътищата  Laughing . сега съм в средата на осмия месец а вече тежим 2,850  #Crazy пълен ужас незнам ако издържа до края на 9 сигурно ще сме 4,500 Shocked.но тия дни незнам от жегата ли е но се чувствам толкова зле имам много ниско кръвно и имам чувство че ще падна някъде не смея да изляза от вкъщи но дъщеря ми не и се седи пък в къщи и така ще се наливаме с кола и се надявам да родя септември че вече толкова ми тежи че не е истина  Laughing,а пък за комплект реших от летните щото септември го дават топло  Heart Eyes.ние вече с дъщеря ми сме приготвили почти всичко,дрешките са купени ,изгладени,наредени.стаята е готова остава да купим само количката,но много се чудя каква да взема лятна или комбинирана дайте предложения  Embarassed
Виж целия пост
# 191
остава да купим само количката,но много се чудя каква да взема лятна или комбинирана дайте предложения  Embarassed
Ние започнахме от количката и кошарата, за да отмятаме по-скъпите неща. Доста четох, а и таткото също, и избрахме количка, която има кош за новородено, за да е по-комфортно на бебо през зимните месеци и отделно летен кош. Много е полезна в това отношение темата "Бебешката количка - цяла наука за второ висше" (да, така се казва  LaughingPeace
Виж целия пост
# 192
Хайде идвайте в "Групата за оптимисти". Всеки от тази тема е добре дошъл.
Ако надмогнете собствения си инат и претенции, и мислите само, и единствено за бебчетата и за инфото около тях - ЗАПОВЯДАЙТЕ! Ако може пишете като пратите покани и коя с коеиме се подвизава тук във форума.
  bouquet
https://www.facebook.com/groups/315186395321347/315187505321236/?notif_t=like
Виж целия пост
# 193
Хаха и моята кост така пука.... Незнам и аз искам по раничко да излиза чак 11.10 ми се вижда множко... Да влезем в 9-тия и да почнат като бебевалеж хаха дори след средата да е пак е по добре .....само да не се нагласяме така и накрая да преносваме хаха
А как ме рита... Някакви такива резки ритници хахах
А за времето ооо дано септември да не е жега.... Писна ми Cry . А и аз мисля комплекта за изписване а е от тънките. Няма смисъл от най дебелите- есен е.
Виж целия пост
# 194
Гледайте прогнозите в Гисметео.Сравнително достоверни са и има за около месец напред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия