Електронни четци - XV

  • 121 238
  • 823
# 135
От повече от година съм с калъф с магнитна закопчалка, нищо му няма на четеца.  Simple Smile
А ако ми се наложи да ъпгрейдвам четеца, то новият ми избор ще е този:
http://www.ebay.com/itm/Barnes-Noble-NOOK-GLOWLIGHT-eBook-Reader … NEW-/151171269056

Но дано не ми се налага скоро.
Виж целия пост
# 136
От повече от година съм с калъф с магнитна закопчалка, нищо му няма на четеца.  Simple Smile

И аз съм с магнитна закопчалка вече 4 години, работи си перфектно.
Виж целия пост
# 137
Някъде четох, че магнитната закопчалка може да направи проблем на самия четец. Някой чувал ли е дали е вярно?

Аз ползвам такъв калъф от повече от две години, майка ми от малко по-малко време и не сме имали проблеми с четците.
Виж целия пост
# 138
Мерси на всички за отговорите!
Виж целия пост
# 139
Честита 2015-та!! Hug

Сиси, моля те кажи от къде си купила  Kindle Voyage, защото и аз съм му хвърлила око.
Донесоха ми го направо от Германия, но можеш и сама да си поръчаш сама от Амазон и да ползваш посредническа фирма (има още две момичета в темата, които също вече са с такъв четец, предполагам, че така са се сдобили). В olx.bg бяха пуснали 2 бр. на цена 420 лв., но виждам, че са ги купили.
Виж целия пост
# 140
Честита 2015-та!! Hug

Сиси, моля те кажи от къде си купила  Kindle Voyage, защото и аз съм му хвърлила око.
Донесоха ми го направо от Германия, но можеш и сама да си поръчаш сама от Амазон и да ползваш посредническа фирма (има още две момичета в темата, които също вече са с такъв четец, предполага, че така са се сдобили). В olx.bg бяха пуснали 2 бр. на цена 420 лв., но виждам, че са ги купили.
[/quote
Благодаря за информацията! Честита и успешна Нова година на всички!
Виж целия пост
# 141
Привет! От снощи и аз с Киндъл пейпъруайт още се запознаваме двамата. Искам за питам при призареждане на страницата за секунда ми светва в негатив, това нормално ли е или е въпросна настройка? Може пък и да свикна знае ли човек но за сега не ме радва Confused
Виж целия пост
# 142
хъм..., честит Пейпъруайт, да си го ползваш с огромно удоволствие! И аз съм с такъв и няма такова нещо при мен. Thinking А не съм пипала и настройките, защото съм технически инвалид и гледам да не пипам много-много.  Laughing
Виж целия пост
# 143
Здравейте!
Ако някой е пазарувал от olx.bg, моля да сподели опита си. Как преценявате продавача дали е читав? Има ли някакъв рейтинг? Видях коментари за един, който продава Пейпъруайтчета, на много свястна цена, само 25 лв. над цената на немския Амазон. Хората са доволни, освен едно мрънкало...
И какво, по дяволите, е Книгите НЕ са Refurbished
Също, като си получи човек четеца, може ли веднага да го изпробва, т.е. има ли някакъв заряд в батерията?
Виж целия пост
# 144
Има си заряд книгата, има качени речници и упътване.
 Refurbished са тези, които са ремонтирани от Амазон и след това ги продават с отстъпка от цената, но са си като нови. Свекър ми ползваше такъв докато не го счупи. Нямаше никакви проблеми, нито с батерията, нито с нещо друго.
Виж целия пост
# 145
хъм..., честит Пейпъруайт, да си го ползваш с огромно удоволствие! И аз съм с такъв и няма такова нещо при мен. Thinking А не съм пипала и настройките, защото съм технически инвалид и гледам да не пипам много-много.  Laughing
Опитвам да проуча нещата ако е нещо нередно направо го рекламирам. Още не съм го регистрирала, че е американец и дойде снощи. С каква програма конвентираш файловете има доста изредени формати но след преобразуване. Сега си свалих Калибре и ще пробвам така да кача книга. Може негатива да е дефект от пдф. файла , с който пробвах.
Виж целия пост
# 146
Привет! От снощи и аз с Киндъл пейпъруайт още се запознаваме двамата. Искам за питам при призареждане на страницата за секунда ми светва в негатив, това нормално ли е или е въпросна настройка? Може пък и да свикна знае ли човек но за сега не ме радва Confused

Напълно нормално "опресняване" на екрана е, прави го на всеки... май 5 или 6 стр. беше.

Ето тук пише за новия пейпъруайт - При прелистване прави впечатление по-рядко пълно опресняване на екрана при новия модел. Интересното е, че опресняването не е на фиксиран брой прелиствания, а варира. Характерното черно премигване при пълно опресняване се поява най-често на всеки 14 прелиствания. При преминаване на нова глава и към страница с голямо бяло поле също се прави пълно опресняване. При първото поколение на Kindle Paperwhite пълното опресняване е фиксирано на 6 прелиствания. Намалената нужда от опресняване е резултат от новата Regal Waveform технология.
Виж целия пост
# 147

Напълно нормално "опресняване" на екрана е, прави го на всеки... май 5 или 6 стр. беше.


Е, ако говорим за опресняването, него го има при всеки четец, предполагам. Но хъм... го е описала така, че останах с впечатление, че го прави на всяка старница, което би било странно.

П.П.: Моят Киндъл опреснява на 14-15 страници някъде.  Peace
Виж целия пост
# 148
Мен на това ми прилича, моят понеже е 4-ката опреснява на 6 страници, нещо такова, явно новите са по-добре в това отношение, това вътре в книгата, ама ако чете някакъв PDF с повечко бяло, може пък и по-често да го прави. Обаче  в съдържанието с книгите самите ми присветва при всяка страница(сега се загледзах специално, иначе изобщо не обръщам внимание на опресняванията).
Иначе да - всеки четец има такова "почистване" на екрана, от остатъчно мастило.
Виж целия пост
# 149

Напълно нормално "опресняване" на екрана е, прави го на всеки... май 5 или 6 стр. беше.


Е, ако говорим за опресняването, него го има при всеки четец, предполагам. Но хъм... го е описала така, че останах с впечатление, че го прави на всяка старница, което би било странно.

П.П.: Моят Киндъл опреснява на 14-15 страници някъде.  Peace
На всяка страница Cry Още не е зареждан даже за сефте. Гледах и ревютата преди да го купя.Направих и файл Моби ак си остана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия