Кои потребители са ви приятни?

  • 38 491
  • 986
# 315
Ха, ха Лаура и мен ме забавлява, но е наистина измислен образ. И аз си мислих, че прилича на Марадона и цие. Може и в БГ татко да се провери дали няма отзиви на изявите и/му.
Виж целия пост
# 316
Не се размеквайте!
Виж целия пост
# 317
И аз си мислих, че прилича на Марадона и цие.
E, тези не бяха ли поне със свежо чувство за хумор?
Виж целия пост
# 318
Марадона много си ме кефеше, че и ловеше окото по онова време (виждала съм го на снимка).  Crazy
Виж целия пост
# 319
Кои? Бг Татко ли? Аз преди години (2 да речем четох само някакви ужасни бълвочи по повод нашата женска общност. От тогава не съм ги навестявала (а и никога не съм се регистрирала там).
Виж целия пост
# 320
Кои? Бг Татко ли? Аз преди години (2 да речем четох само някакви ужасни бълвочи по повод нашата женска общност. От тогава не съм ги навестявала (а и никога не съм се регистрирала там).
Ха! И бг татко ли имало? Я да се поразходя натам да видя за какво иде реч, преди да ме дисквалифицират в бг баба.
Виж целия пост
# 321
Има още едно момиче, което ми направи впечатление - VerdammtesMädchen.
Много приятно впечатление, бих казала.

Лаура е очевидно умна, ексцентрична и определено, как да кажа - забелязах я.



Виж целия пост
# 322

и на мене  Grinning тази гад чевръста  Laughing Hug
Виж целия пост
# 323
Приятни са ми потребителите от някои теми в КиТ, напр. вълчата, ужасната и британската. От Клюкарника никой не ми е приятен, защото никой не познавам. Изключвам Лиляна, която съм чела често и която ме кефи.

Таис, с теб може да се окажем братовчедки, с тая трънско-македонска линия, да знаеш.
Виж целия пост
# 324
NellyR, лошо няма, тъкмо ще имам още една братовчедка  Simple Smile

Трещи всички я обичаме, според мен. Пък нека я е яд  Crossing Arms  Hug
Виж целия пост
# 325
Не знам дали споменах Жаклин. Много ми е на сърце, а и е толкова хубава, че е радост за очите.
По тоя повод, Жаки, сложи си аватар с тебе, м?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 326
Sv€ta, аз пък искам да видя собственичката на тази хубава и дебела плитка. Wink
Виж целия пост
# 327
Не знам дали споменах Жаклин. Много ми е на сърце, а и е толкова хубава, че е радост за очите.
По тоя повод, Жаки, сложи си аватар с тебе, м?  Heart Eyes

Света, веднага след теб Heart Eyes Благодаря за милите думи, аз съм се показвала, не съм интересна, но ти разпалваш любопитството определено:)
Виж целия пост
# 328
Sv€ta, аз пък искам да видя собственичката на тази хубава и дебела плитка. Wink

Ние вече сме й виждали задника, краката, лявата цица.
Виж целия пост
# 329
Sv€ta, аз пък искам да видя собственичката на тази хубава и дебела плитка. Wink

Ние вече сме й виждали задника, краката, лявата цица.
Това да не е Шанталчето бре?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия