Кои потребители са ви приятни?

  • 38 487
  • 986
# 495
И какво, трябва да започнем да си говорим "истини" ли? Съжалявам, но аз не мога така, нищо, че не обичам сладко.
Виж целия пост
# 496
"Дори и да не обичаш сладко, това не те прави по-малко сладникав образ." Аристотел
Виж целия пост
# 497
И какво, трябва да започнем да си говорим "истини" ли? Съжалявам, но аз не мога така, нищо, че не обичам сладко.

А, каквото искате си говорете, аз каквото си искам пиша. Да не ми се събират много мнения да чета. Отбелязвам си, дето се вика  Flutter
Виж целия пост
# 498

Е, хубава работа. Разбира се, че е истина.
Ако някой се съмнява, мога да те разкажа. Simple Smile
Виж целия пост
# 499


Е, хубава работа. Разбира се, че е истина.
Ако някой се съмнява, мога да те разкажа. Simple Smile
E, недей. Но се чувствай поканена на по едно просеко Simple Smile.
Виж целия пост
# 500
О, в черния списък ви записвам с по една голяма черна точка. Набедихте ме тука, да ме разнасят из форума...
Виж целия пост
# 501
Да не я чета цялата тема, защото в резюме сигурно е "Муци, аз ще ти целуна виртуално дупето (ша ти кажа колко си ми приятна), а пък ти ще ми върнеш жеста" Simple Smile
Виж целия пост
# 502
Приятни са ми потребителите от някои теми в КиТ, напр. вълчата, ужасната и британската. От Клюкарника никой не ми е приятен, защото никой не познавам. Изключвам Лиляна, която съм чела често и която ме кефи.

Не ти и трябва!  Laughing

Лиляна ми е градска, няма как да не я харесаш. Няма да те поздравявам с прословутото парче, ти го знаеш.  Mr. Green

Харесвам много потребители, но напоседък ми е приятно да чета VerdammtesMädchen и Black Cat 13.  Simple Smile
Виж целия пост
# 503
   Взаимно е! Blush  bouquet
Виж целия пост
# 504
DimiLoca, ако щеш вярвай, но чак сега се загледах, че и ти си от Ямбол.  smile3555Ако не беше ти да ми обърнеш внимание, нямаше и да видя.
Браво на теб, може и да се знаем.
Виж целия пост
# 505
Ямбол само ярки образи ражда. Sunglasses Grinning
Виж целия пост
# 506
Акаш, за теб знам. Ти си споделяла.
Я кажи имаме ли още ярки представители, които може да съм пропуснала като Дими.
Виж целия пост
# 507
Намират се още ямболии в КиТ. Мен пък ме разпозна в Клюкарника една мацка от снимка, която бях показвала. Беше ми направила впечатление, бях я забелязвала. Но в реалността така и не мога да се сетя коя е. Може би ако я видя, но не ми сподели и тя снимка. Confused
Виж целия пост
# 508
Лиляна, не мога да свикна с новия ти аватар, свързвам те с предишния, надявам се да си го върнеш скоро, той си ти подхождаше най- добре според мен:)
Една от най- добрите ми приятелки е от Ямблол, определено е ярък образ и добра душа. Мъжът и все хвали някакви пици в града, трябва да питам кои бяха, че да кажете дали са наистина така вкусни, той казва, че са най- добрите от Ямбол до Бургас:)
Виж целия пост
# 509
Лиляна, не мога да свикна с новия ти аватар, свързвам те с предишния, надявам се да си го върнеш скоро, той си ти подхождаше най- добре според мен:)

Да, четящата дама в есенни тонове беше прекрасна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия