Вчера цял ден детенце рева истерично. Спа само 2 пъти за малко(което е необичайно при нас). Нищо не го успокояваше почти. Давах му доста да суче, но файда нямаше много. Притесних се страшно много. Пипах му ушичките да не би да го болят, но май не се разплака. Абе вкарах се в ужасен филм. Заспа късно(в 1 ), но за сметка на това се събуди чак в 6:30. След това се ръзбуди и повърна няколко пъти без дори да съм го хранила 
Вчера цял ден детенце рева истерично. Спа само 2 пъти за малко(което е необичайно при нас). Нищо не го успокояваше почти. Давах му доста да суче, но файда нямаше много. Притесних се страшно много. Пипах му ушичките да не би да го болят, но май не се разплака. Абе вкарах се в ужасен филм. Заспа късно(в 1 ), но за сметка на това се събуди чак в 6:30. След това се ръзбуди и повърна няколко пъти без дори да съм го хранила 



Много късмет и успехи в начинанието на ТМ! 
Все още работи на две места, като и на двете му е адски натоварено. Дано скоро нещата със сервиза потръгнат, за да спре командировките.
Ето, в неделя пак заминава, а от месец насам не е имал и ден почивка.
Опитва се да си играе с Елица, но просто няма сили за повече от половин час. Аз винаги съм се грижила и за него, така че понякога наистина ми е като по-голямото дете, но на мен ми е приятно. А и цяла година съм без работа и свикнах да му угаждам за всичко и да си го глезя.
Е, да, понякога ми тежи, защото откакто се роди Елица моите задължения нараснаха, но все пак ми е приятно да видя усмивката му, когато сутрин му нося кафето и закуската в леглото (това ни стана нещо като традиция) или когато вечер му сервирам вечерята.
Само да потръгнат нещата с автосервиза и ще има повечко време да се радва на дъщеричката си.
Докато ние, жените, се умиляваме дори само като ни се усмихнат. 





Ние миналата седмица бяхме така, че даже хукнах пак капки за коликите да купувам
Усетих се ама късно
Като се прибере от работа хахихихи, бубинка, муцинка, гушне я за 3 минути (колкото да го повърне) и се събират точно 10 минути внимание. Ама на мен ми е за втори път, тъй че този филм сме го гледали вече и не ми прави впечатление Препоръчани теми