Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 846
  • 761
# 195
Отдавна не съм писала, но сега ми се налага- благодарение на позната в БЪлгарски пощи открих забутана моя пратка, преседяла 1 година в пощата!!! Mr. Green Пуснала съм я да се връща ноември 2013 г - ботуши на Тамарис , които за огромно мое съжаление се оказаха малки! Като си разчиствали склада я намерили... и тя се сетила, че е моето име - абе ужас! А аз се изпокарах по @ с продавача, че не ми връща платената сума.
Сега имам тези ботуши, но не зная какво да ги правя - питах продавача дали все пак няма да ги вземен, но ми отговори отрицателно.
Та някой знае ли как мога да ги пусна за продажба в амазон и как стават нещата там?

Направо умирам от яд, защото са невероятни ботушите!
За това иде реч:

http://www.amazon.de/gp/product/B00CU60Q9C/ref=oh_aui_detailpage … ie=UTF8&psc=1

Виж целия пост
# 196
Отдавна не съм писала, но сега ми се налага- благодарение на позната в БЪлгарски пощи открих забутана моя пратка, преседяла 1 година в пощата!!! Mr. Green Пуснала съм я да се връща ноември 2013 г - ботуши на Тамарис , които за огромно мое съжаление се оказаха малки! Като си разчиствали склада я намерили... и тя се сетила, че е моето име - абе ужас! А аз се изпокарах по @ с продавача, че не ми връща платената сума.
Сега имам тези ботуши, но не зная какво да ги правя - питах продавача дали все пак няма да ги вземен, но ми отговори отрицателно.
Та някой знае ли как мога да ги пусна за продажба в амазон и как стават нещата там?

Направо умирам от яд, защото са невероятни ботушите!
За това иде реч:

http://www.amazon.de/gp/product/B00CU60Q9C/ref=oh_aui_detailpage … ie=UTF8&psc=1



В Амазон малко трудно може би ще стане. Пробвай в Ибей или  някой от нашите сайтове за продажба.
Тема тук за Ибей
Виж целия пост
# 197
Отдавна не съм писала, но сега ми се налага- благодарение на позната в БЪлгарски пощи открих забутана моя пратка, преседяла 1 година в пощата!!! Mr. Green Пуснала съм я да се връща ноември 2013 г - ботуши на Тамарис , които за огромно мое съжаление се оказаха малки! Като си разчиствали склада я намерили... и тя се сетила, че е моето име - абе ужас! А аз се изпокарах по @ с продавача, че не ми връща платената сума.
Сега имам тези ботуши, но не зная какво да ги правя - питах продавача дали все пак няма да ги вземен, но ми отговори отрицателно.
Та някой знае ли как мога да ги пусна за продажба в амазон и как стават нещата там?

Направо умирам от яд, защото са невероятни ботушите!
За това иде реч:

http://www.amazon.de/gp/product/B00CU60Q9C/ref=oh_aui_detailpage … ie=UTF8&psc=1


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=792835.0;topicrefid=19 пускаш ги тук това е темата за обувки, може да си намерят нов собственик.
Виж целия пост
# 198
ок благодаря!
Виж целия пост
# 199
Цитат
Искам да си купя уред - пилинг за дрехи и си харесах този
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00D74Z6BY/ref=s9_simh_gw_p20 … mp;pf_rd_i=468294

Аз такъв съм си купил от Кауфланд тяхна марка за 5 лв и един път съм го пробвал, и седи и събира прах:) Много често пускат такива машинки по веригите за смешни пари. Даже наскоро пак беше на промоция в КАуфланд. Само, че моя работи с LR20 1.5V батерия. Даже преди 2 седмици пак ги имаше за 6 лв. Ако имаш наблизо Кауфланд можеш да провериш да не е изоставена някоя:)

И аз имам някакво такова от Техномаркет - абсолютно никаква работа не върши, ама съвсем нищичко не се случва - бръмчи, бръмчи, а като погледнеш в контейнера - вътре две три влакънца и толкова. Peace
 10-тина лева беше 
Виж целия пост
# 200
А тия марковите вършат ли работа или са същия боклук?
Виж целия пост
# 201
На Филипс върши работа, тествах го на един чорпогащник на детето. Не го направи като нов, но махна доста фитили и контейнера се напълни, но трябва много да се внимава, да не се изкушиш да понатиснеш малко, да обере повече и да направиш бирмка. Измъкна няколко конеца от чорпогащника, бримка не направи. За тези ефтините уреди с кръглите батерии разпитвах преди доста време и ми казаха, че не вършат работа, а батерията се изтощава много бързо, затова предпочетох този на Филипс с 2 АА батерии, имам презареждащи.
Имам едно палто на Форнарина, купено от Амазон миналата зима - много хубаво ама големи фандаци направи на ръкавите - тази машинка просто ще ги заличи, за него ще свърши перфектна работа  Party
Виж целия пост
# 202
Такава машинка за пухчета имам от лидл (6лв, гледам другата седмица пак ще пускат, хубавото е там, че ако не ти хареса може да се върне, ако някой реши, вместо поръчки да пробва от тук продаваните).
Общо взето... чисти... но - трябва да е поставено това което се чисти на  твърда и равна повърхност, поопъвам го леко и тогава минавам, не е днократно. По-гладка материя и плетка и ситна, чисти по-добре и по-лесно. По-малки топчета също, ако са станали големи я затрудняват, нормално предвид, колко са им дупчиците на мрежата.
Става досадно и изтощително бавно, ако трябва да се изчисти цял голям пуловер например, ама на дечно му чистя тук-там дрехите, и за шапенцата ми е ок Simple Smile Принципно, обаче, ми е много по-лесно, удобно и бързо да го направя с еднодневка самобръсначка Simple Smile
Батерията още ене  е свършила машинката е на 2 години, но не съм я и скъсала от употреба.
Виж целия пост
# 203
Само да отбележа, че ми попадна брошурка на Mobbo  и има на промоция такава машинка за 3 лв Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 204
Моята напълно съвпада с написаното от Angel_Dust. Наистина трябва да се опъне плата и си чисти. Е, не става като ново, но се махат почти всички които ме дразнят адски много. Единствено трябва да внимавам да не отрежа някоя дръпната нишка (на чорапогащник напр.) че да не се пусне бримка. Напоследък от която и марка да взема дрехи само след няколко обличания и се появяват топчета. Преди дори да се скъсваше от носене дрехата се образуваха едва забележими и тук-там топчета. Преди години като нямах такава машинка имах едно от старите ножчета на самобръсначката на мъжа ми което стоеше за тази цел.

Виж целия пост
# 205
За каната Брита - за тази, която е в гаранция може да пишеш на Амазон ако не са минали 2 години от покупката. За другото не знам, моя дисплей отдавна не го ползвам. След като се изтощи батерията я подменихме, но не тръгна и в крайна сметка направо го махнах. Сега се замислям дали да не купя нова по-голяма кана или системата голямата на Брита 
Така и направих, едната е в гаранция и ми пратиха нова от амазон, а старата трябва да им я пратя. Поспорихме естествено, тъй като според тях Брита имали 12 месеца гаранция. А на всички документи и в сайта на Брита е 3г. Добре че беше купувана от английския че лесно минах. Ако беше от немския като нищо щяха да ме пратят до завода на Брита да си взема датчик и за нова кана едва ли щеше да ме огрее. За другата кана ще търся датчик и как да ми го пратят. Пробвахме да я ползваме без датчик но 2 месеца ползвахме за по 15-20 дни патрон. Съпругът ми забравил кога съм го сложила и решил че е за смяна и го подменил, а бяха минали само 20 дни. В момента и малките и големите кани Брита в черно и бяло са по £14, така че можеш да се възползваш. Аз няма да мога че не ми се плащат £6 доставка.
Дано още някой се включи по въпроса за получаването на нов датчик.

Дали скоро е имало код в немския? Искам да си взема ски каска, но чакам някакъв код да ме огрее. Сега има за спортна екипировка, но не го лови тази маска. Кода е само за някои неща, не за всички стоки.
Виж целия пост
# 206
Някой беше споменал този парфюм
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0080G5ICG/ref=ox_sc_act_imag … id=A32MCDVRJEKFVD
и му се чудя. Тежичък ли е?
Виж целия пост
# 207
Някой беше споменал този парфюм
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0080G5ICG/ref=ox_sc_act_imag … id=A32MCDVRJEKFVD
и му се чудя. Тежичък ли е?
Аз бях... в никакъв случай не е тежък парфюма. Пролетта си го взех на същата цена и цяло лято го разхождам (А не е като да нямам други), та и сега. Дори с това по-хладно време ми харесва още повече. Лек и свеж аромат, но не е "сапунест". В същото време дава усет за лукс, класа. За съжаление много ми е трудно да опиша в детайли аромат, както и да го сравня с някой друг. Можеш да прочетеш мнения тук

пп Сега погледнах, че по нашите сайтове цената също не му е висока.
Виж целия пост
# 208
http://www.amazon.co.uk/LEGO-42002-Technic-Hovercraft/dp/B0094J1 … amp;keywords=LEGO
10,99 п. ( 42 лв в хиполенд)

http://www.amazon.co.uk/LEGO-Teenage-Mutant-Turtles-79104/dp/B00 … mp;keywords=79104
45 п ( 204 лв в хиполенд)
Виж целия пост
# 209


Ти пък с Хиполенд сравняваш Simple Smile.


Аз търся изгодна къща, ферма или нещо такова на Плеймобил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия