Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 888
  • 761
# 240
Трапезица,
Скрит текст:
В Пловдив са посочили само пощенски клон на ул. Иван Вазов, а имам спомени, че някой беше връщал от друг клон  newsm78 http://www.bgpost.bg/?cid=208&NewsId=643
Ще връщам към немския амазон.
Пощенски клон ( бившата митница) вече не съществува на Ив. Вазов. Преместена е,ако не бъркам в Каршиака ( има залепена бележка къде точно е преместена пощата)
Скрит текст:
Точно това ме учуди от списъка. Митницата сега се помещава в сградата на бившия пощенски клон 3 - до църквата Св. Иван Рилски. Ходих да си освобождавам пакет от iherb, но май не може да се изпраща от там. Как ли пък ще си актуализират списъците Бг пощи  Laughing
Виж целия пост
# 241
добро утро  Simple Smile искам да попитам за черния петък   може ли да си  пусна нещо с празна карта и  до 2 дена да го  платя или на момента трябва да ми е  пълна картата ?  и още нещо да попитам когато ми е дебитна картата а не кредитна трябва ли отзад където има  7 цифри да ги въведа или само последните 3 ? Благодаря ви предварително Simple Smile

Пак може с празна карта.
Въвеждаш целия номер на картата( 16 цифри) ,отзад кодът от 3 цифри не ги иска. Само от лицевата страна целия номер.
Моля !
 Simple Smile


Rusalka:) ,вероятно в пощата ще знаят ...
Виж целия пост
# 242

Пак може с празна карта.
Въвеждаш целия номер на картата( 16 цифри) ,отзад кодът от 3 цифри не ги иска. Само от лицевата страна целия номер.
Моля !
 Simple Smile


БЛАГОДАРЯ  Simple Smile за бързия отговор Simple Smile  а това че правя нова регистрация има ли някакъв  + ??


Виж целия пост
# 243

Пак може с празна карта.
Въвеждаш целия номер на картата( 16 цифри) ,отзад кодът от 3 цифри не ги иска. Само от лицевата страна целия номер.
Моля !
 Simple Smile


БЛАГОДАРЯ  Simple Smile за бързия отговор Simple Smile  а това че правя нова регистрация има ли някакъв  + ??



Има само за Английският -20% за нов член.
Виж целия пост
# 244
Има само за Английският -20% за нов член.

а за  всичко ли ? и код нещо трябва ли да ми изпратят ?
Виж целия пост
# 245
Здравейте.
На 14.10 пуснах една поръчка,но сега занелязах че н не са ми стигнали 2-3 лв,Сега прехвърлих средстваот друга сметка в КК трябва ли да правя нещо друго Изминали са 4 дни и като влязох в акаунта ми изписва това:

Payment revision needed

Please update your payment method
Трябва ли да вляза в Revise Payment Method за да въведа наново даниите или какво? newsm78
Виж целия пост
# 246
Има само за Английският -20% за нов член.

а за  всичко ли ? и код нещо трябва ли да ми изпратят ?

За дрехи и обувки само и да трябва да ти пратят кода на имейла  Peace
Виж целия пост
# 247
Тези автомобилчета с дистанционно управление, които напоследък пускав в дневните сделки по 10 паунда и газят локви и кал  Mr. Green хубави ли са, лесно ли се управляват? Чудя се дали да поръчам за подаръци за коледа и на щерката един такъв автомобил  newsm78
Виж целия пост
# 248
Тези автомобилчета с дистанционно управление, които напоследък пускав в дневните сделки по 10 паунда и газят локви и кал  Mr. Green хубави ли са, лесно ли се управляват? Чудя се дали да поръчам за подаръци за коледа и на щерката един такъв автомобил  newsm78
За подарък съм вземала, на кал не съм ги пробвала, но иначе лесно се управляват и са интересни на децата.
Виж целия пост
# 249
anbibian, аз не съм ги засичала, може ли линк?
Виж целия пост
# 250
.
Виж целия пост
# 251
anbibian, аз не съм ги засичала, може ли линк?
http://www.amazon.co.uk/Kid-Galaxy-10162-Morphibian-Rover/dp/B00 … GFVJ1VEVWKRR3VB5C
Виж целия пост
# 252
А важи ли още това, че новите акаунти имат право на 3мес. prime free trial  и безплатно ползване на amazon family? А с абонамент за amazon family освен -20% на памперси други бонуси има ли? Например шишета, помпа,  стерилизатор... могат ли да се вземат с намаление?
Виж целия пост
# 253
Много са хубави тези автомобилчета, миналата година наподарих 3, тази година имам заявки и от двете ми щерки (едната е на 15 Laughing). Пробвани са на локви, държат се прекрасно, батериите са под двоен капак.
 Единствен минус за мен - направо ядат батерии, трябват им (доколкото си спомням) 3бр.АА за колата и 2бр.ААА за дистанционното.
Виж целия пост
# 254
Колко редовно ги намаляват? Кога да чакам този черен петък?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия