Крем за около очи - VI тема

  • 122 280
  • 763
# 285
Чудесна текстура, видим резултат за броени дни.

Виж целия пост
# 286
Какъв е видимият резултат? Какво направи кремчето?
Виж целия пост
# 287
Чудесна текстура, видим резултат за броени дни.


при мен нищо не направи,но пък очният серум АНР много добре ми се отразява Heart Eyes
Виж целия пост
# 288
Аз си взех Skeyndor Power hyaluronic cooling eye contour and eyelashes gel и ми харесва много Wink
На Ести Лаудер не ми допадна изобщо.
Виж целия пост
# 289
Чудесна текстура, видим резултат за броени дни.



За каква възраст се препоръчва този крем?
Виж целия пост
# 290
Чудесна текстура, видим резултат за броени дни.



За каква възраст се препоръчва този крем?
Според моите спомени -30г.Но на ЕЛ козметиката е по-скоро за нужди ,не за възраст.
Виж целия пост
# 291
   Аз нито от крема, нито от серума за очи на ЕЛ
видях резултат.
Виж целия пост
# 292
Какъв е видимият резултат? Какво направи кремчето?
Определено по-добре ми изглеждат очите, нямам сънен и недостал вид, но и никакъв грим не слагах (дори спирала) докато го ползвах,за да не попречи на действието му.
Първия и втория път има леко затоплящо усещане, после се привиква и не се усеща дискомфорт.
Виж целия пост
# 293
Ами то..ефектът е толкова индивидуален, не само от възрастта, но и от тургур на кожата, наследствеността и всички индивидуализиращи фактори. Иначе универсалният фактор е този, който се очаква да е.
Виж целия пост
# 294
Здравейте, момичета! Хайде и аз да се присъединя Simple Smile На 22 съм а вече с бръчки около очите ползвам идеалията на виши но никакъв ефект няма, този крем на Биокарите помага ли за изглаждане на бръчки или ми трябва нещо по силно?
Виж целия пост
# 295
Не може да имаш бръчки на 22. Това да не са ти мимическите гънки, които се образуват при смях?
Можеш да започнеш превантивно да третираш околоочния контур, но не мисля, че си с оформени бръчки на 22.

От Биокарите съм много по-доволна, отколкото от едно препоръчано тук кремче за около очите на Лумене. Трябва да е хидратиращо, но малко след като го нанеса, на мене ми лепне.
Ще го доизползвам, но няма да повторя покупката.
Виж целия пост
# 296
Аз съм много доволна от Clinique All about eyes rich  smile3521
Виж целия пост
# 297
Това кремче на Био Карите пак изчезна и го няма никъде в Лили.
Виж целия пост
# 298
Това кремче на Био Карите пак изчезна и го няма никъде в Лили.
Вероятно е изкупено заради промо цената този месец
Виж целия пост
# 299
В Lili на Витошка (до Южния Парк) го видях  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия