Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 138 541
  • 725
# 75
видях в парфюмната тема, че ще има нов парфюм на Лилд - според чуждите блогове е имитация на Бос Оридж, 50 мл. за 9.90 лв.

Скрит текст:

Имат и Suddenly Woman 1, реплика на Шанел №5, но не знам дали се продава в България

Скрит текст:
Виж целия пост
# 76
видях в парфюмната тема, че ще има нов парфюм на Лилд - според чуждите блогове е имитация на Бос Оридж, 50 мл. за 9.90 лв.



Ще го тестваме.Аз имам и оригиналния,и имитация на Заг Зодиак.Харесвам го.
Другите два на Лидл не ми допадат хич.  Rolling Eyes Пробвала съм ги,но определено не са моите аромати.
Виж целия пост
# 77
да, "Шанел №5" излезе преди 2 години /имам го/, "Коко Мадмоазел" /забравих как се казваше лидлския/ също го имах, но ми омръзна оригинала, и имитацията /беше добра/; другите им дамски до колкото знам са Куул Уотър и Жадор - отново добри, но не харесвам оригиналите и не съм ги пръскала; мъжките не ги знам
аз и Бос-а не го харесвам  Laughing

едит: КМ е Suddenly Madame Glamour на Lidl
Виж целия пост
# 78
Ооо те били повече от два.  Blush Аз все на два попадам... хаха  Mr. Green
Виж целия пост
# 79
видях в парфюмната тема, че ще има нов парфюм на Лилд - според чуждите блогове е имитация на Бос Оридж, 50 мл. за 9.90 лв.




Ще бъде наличен от понеделник 10.11.2014год, Simple Smile
Виж целия пост
# 80
Благодаря!

Въз основа на разни изчетени неща в нета и тук в темата, драснах един пост за парфюмите на Лидл /тези, които се предлагат в България/. Планирам да си взема новия другата семица и да му напиша истинско ревю.
Виж целия пост
# 81
Бубанка, полезен пост, благодаря за това, че сподели. Никога не съм ползвала лидълски парфюми, от теб разбрах, че съществуват.  Следя блога ти, страхотен е  Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Bubanka, с нетърпение ще чакам ревюто ти за новия парфюм на Лидл Peace Хареса ми и това, което си написала в блога ти  bouquet Само не разбрах колко са трайни имитациите на Лидл newsm78 Извинявам се предварително ако го пише, значи съм го проспала Embarassed
Виж целия пост
# 83
   А кои имитации на Jodex са добри?
Тук ги няма и по отзиви в темата ще поръчам
един на ТФ.Има ли и други сполучливи имитации,
които си заслужават?
Виж целия пост
# 84
Наскоро се интересувах за парфюмите на Infinite Love. Има ги в два Кауфланда в Перник, в Пловдив и мисля че някой спомена и за Благоевград.

Една служителката във фирмата ни си беше взела Bright crystal и се усещаше много и по цял ден. Помолих я да ми вземе два. Видях каталога им във Фейсбук.

Избрах си класическия дамски на Jean Paul Gaultier и Jean Paul Gaultier 2, който е при мъжките. Някои фо водят за унисекс. Всъщност не знам точно какъв е, но ароматът ми харесва от години и мисля че напомня повече на дамски. Цените са 50мл за 12лв., което е повече от добре.  Simple Smile

Приятно съм изненадана от наситеността и трайността и на двата парфюма. Издържат около 6-7 часа без проблем. Много са плътни и наситени самите аромати. ВЪрху дрехите се усещат с дни. Не се развиват.

Минусът им е близостта с оригинала. JPG 2 е доста близък, уловени са характерните нотки на оригинала, но има и известно разминаване.

Класическия дмаски JPG е доста по-различен, чак като мине време наподобява...но не е лош чисто като аромат.  Simple Smile

Ако някой е от Перник и тези, които са от Пловдив при интерес да пробват, според мен си заслужава.

Ето и страницата им във Фейсбук, където има и списък с парфюмите. Има обаче и нови аромати, които не са включени. Към двата парфюма ми бяха изпратила и нов каталог. Пропуснах да отбележа, че шишетата и опаковките им са едни от най-добрите на турски имитации, които съм виждала до момента.  Simple Smile

https://www.facebook.com/pages/Infinite-Love-Perfume-Bulgaria/775316769195851
Виж целия пост
# 85
Bubanka, с нетърпение ще чакам ревюто ти за новия парфюм на Лидл Peace Хареса ми и това, което си написала в блога ти  bouquet Само не разбрах колко са трайни имитациите на Лидл newsm78 Извинявам се предварително ако го пише, значи съм го проспала Embarassed

не съм го написала, но двата, с които имам опит, са трайни
Виж целия пост
# 86
Вчера се разходих до магазина на Jodex, за да тествам имитацията на 212 VIP Carolina Herrera for women.
В самото начало ароматът е много силен и задушлив, усеща се предимно гарденията.
На другата си ръка реших да изпробвам Chance Chanel for women. Избиха толкова много бели цветя, че веднага споделих, че тази имитация е твърде далеч от оригинала.
Излезнах от магазина и тръгнах на разходка из МОЛ-а, докато чаках ММ да дойде да ме вземе. Отидох до магазина за маркова козметика, за да сравня с оригиналните парфюми. Е, вече двадесе минути по-късно, ароматите и на 212 VIP Carolina Herrera и на Chance Chanel се бяха променили до типичните за оригиналите. Бих казала, че тези две имитации са много добри.
Върнах се в магазина и си взех 212 VIP Carolina Herrera.
За трайността ще споделя след като понося парфюма ден-два. Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Вчера се разходих до магазина на Jodex, за да тествам имитацията на 212 VIP Carolina Herrera for women.
В самото начало ароматът е много силен и задушлив, усеща се предимно гарденията.
На другата си ръка реших да изпробвам Chance Chanel for women. Избиха толкова много бели цветя, че веднага споделих, че тази имитация е твърде далеч от оригинала.
Излезнах от магазина и тръгнах на разходка из МОЛ-а, докато чаках ММ да дойде да ме вземе. Отидох до магазина за маркова козметика, за да сравня с оригиналните парфюми. Е, вече двадесе минути по-късно, ароматите и на 212 VIP Carolina Herrera и на Chance Chanel се бяха променили до типичните за оригиналите. Бих казала, че тези две имитации са много добри.
Върнах се в магазина и си взех 212 VIP Carolina Herrera.
За трайността ще споделя след като понося парфюма ден-два. Simple Smile

Благодарим за споделеното!

Ще очакваме с интерес да споделиш каква е трайността на тези два парфюма.  Simple Smile
Виж целия пост
# 88
   А кои имитации на Jodex са добри?
Тук ги няма и по отзиви в темата ще поръчам
един на ТФ.Има ли и други сполучливи имитации,
които си заслужават?
Жасмин Руж по мое мнение определено си заслужава. Убийствено траен, но за близост с оригинала не мога да дам категорично мнение,  тествала съм го преди месеци, но аромата на имитацията е точно мой тип.
Виж целия пост
# 89
 И аз да споделя Simple Smile . Миналата седмица си купих от Баргело имитацията на Daisy на Marc Jacobs. Не знам каква е близостта до оригинала, но като аромат ми се стори невероятен - топъл, есенен, сладичък. Никога не съм си падала по такива, ама се поблазних и аз да сложа нещо сладичко.
Е, няма втори с такава трайност парфюм. В магазина мацката ми присна на ръката - след 3-4 часа и 3-4 старателни измивания със сапун - още си стоеше. На другия ден реших да го разнося - сутринта в 7 се пръснах и имах чувството че цял ден съм "завита с одеало" - дори обяда ми миришеше на парфюма  Joy  Вечерта до 11 се усещаше доста силно . Усети го и мъжа ми, а той е с повредено обоняние. И всичко това без да съм се поляла с него. Не можах да го понеса и на другия ден го подарих на приятелка, която си пада по сладичките миризми - тя е във възторг.
Споделям информацията, защото може някой да си пада по конкретния парфюм, или просто да обича сладките аромати. Като трайност е УНИКАЛЕН.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия