Бургас - ясли, градини, занимални за малките ни съкровища - 7

  • 103 613
  • 583
# 345
[Аз продължавам да си питам за Иглика в Славейков
Виж целия пост
# 346
[Аз продължавам да си питам за Иглика в Славейков


Ако искаш попитай във ФБ групата МАМИТЕ НА БУРГАС. там има по-голям шанс да ти отговорят
Виж целия пост
# 347
Здравейте мами, коя яслена група в детска ясла 1 на "Цар Симеон" ще ми препоръчате - Калинка, Слънчице или Златна рибка? Има ли мами, на които децата са посещавали някоя от тях и от коя са доволни?
Виж целия пост
# 348
Че то може ли да се избира?
Виж целия пост
# 349
И аз със същия въпрос: редно и нормално ли е майките да имаме претенции за конкретна група в яслата?
Записвам се в темата като майка на бъдещо ясленче в Детска ясла номер 3, ако живот и здраве ни приемат  Crazy.
Виж целия пост
# 350
И аз със същия въпрос: редно и нормално ли е майките да имаме претенции за конкретна група в яслата?
Записвам се в темата като майка на бъдещо ясленче в Детска ясла номер 3, ако живот и здраве ни приемат  Crazy.

един дол дренки са всички ясли
Нас като ни записаха там където пожелахме, след мноооо го дирене - в елита , та - От септември до сега -само болни -без да ги запасват , без да ги обличат и преобличат и стоене по сто часа на гърнето на течение... не ми е кекаво детето , просто мааааааалко грижи
Виж целия пост
# 351
Не знам да има детско заведение, в което децата да не боледуват.Разбира се, стоенето на течение в никакъв случай не го намирам за нормално, но децата си боледуват и в градината, с времето поизграждат имунитет и разреждат отсъствията по болест.
Виж целия пост
# 352
Не знам да има детско заведение, в което децата да не боледуват.Разбира се, стоенето на течение в никакъв случай не го намирам за нормално, но децата си боледуват и в градината, с времето поизграждат имунитет и разреждат отсъствията по болест.

Точно!  Peace
А за тези прословути течения, за които толкова съм слушала и чела... Еми с две деца минали през ясла и после през градина не съм видяла до сега да стоят на течение. Дори обратно - като отида все ми се струва горещо, задушно и непроветрено.
Виж целия пост
# 353
Не знам да има детско заведение, в което децата да не боледуват.Разбира се, стоенето на течение в никакъв случай не го намирам за нормално, но децата си боледуват и в градината, с времето поизграждат имунитет и разреждат отсъствията по болест.
Абсолютно вярно!
Моето дете не е кекаво, но си мина през няколко отсъствия по болест, за 8те месеца през които ходи. Посещава Детска ясла 1, група Калинка- не мисля че има вариант за избор, според мен няма и нужда. Не бих казала че не ги гледат децата, напротив, и течения не съм усетила. Моя отива с желание и не му се тръгва  Peace
Виж целия пост
# 354
Ясленчето ми е второ дете, с каката не съм избирала, не съм проучвала, и сме попадали на страхотни госпожи и детски заведения. Но децата ми са с голяма разлика и сега ми е като за "сефте"  Mr. Green.
 
 За боледуването - наясно съм, че ще минем и през такъв период. Днес ни текна сопола и без да ходим на ясла.
Виж целия пост
# 355
Моля Ви
Имам наблюдение към детска ясла и градина в гр поморие
Там стои сестрата като "питбул" с  най-добри чувства и без обида го казвам/ и не пуска , ако детето и се види хремаво и болнаво
А тук / поради голямата ангажираност на майката / по-голямата част дори не работят/ детето се пуска кашлящо и кихащо / И госпожата няма как да го върне -понеже предоставя бележка от ЛЛ  , че е здраво
Ако някой погрешно ме е разбрал  аз съм една от молкото привърженици на яслата и детската градина
Не на 100 , а ми на милион процена съм за това да се посещават детските ДЪРЖАВНИ !!!! заведения . Ако детето от малко не се научи да оцелява -няма от къде , но неуредици Многогооо и неразбиране Мноооггоо
Виж целия пост
# 356
Класирането е излязло вече!
Виж целия пост
# 357
Хайде, хвалете се, надявам се всички да са доволни още на това класиране Simple Smile

Г-жа Рамацоти, новият ти аватар много ме кефи  Mr. Green
Виж целия пост
# 358
Добре, да се похваля - приети сме  Grinning
Виж целия пост
# 359
Честито на всички! Grinning
На моя приятелка детето също е прието в желаната ясла и много се радвам. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия