БИГ Brother All Stars 2014г. - 4

  • 40 994
  • 1 024
# 645
Това не променя факта, че никой тук не се поинтересува да зърне гърдите на Катя, за което евала.


Ти откъде знаеш, че никой не се е поинтересувал?
Е как от къде, нали четем какво се пише   ooooh!
10 c`s Hug

Е, ти какво искаш да напишат? "Ох, бабачкооо, кви убави цици, искам да ги мачкам"???
Виж целия пост
# 646
Какво подхванаха Христо, че изпуснах.
Виж целия пост
# 647
Какво каза Китаеца за Христо? newsm78
Нещо за психични отклонения май?......   или не? newsm78
Виж целия пост
# 648
Аз виждам банда лицемерни хора в къщата,които само чакат единият да изкаже някакво мнение и останалите пригласят
Виж целия пост
# 649
Продъжавам да твърдя, че циците на Катето бяха във връзка с темата на разговор. Стана ми интересно дали наистина е имало такава жълтина, за която говореше Петя, или нещо си фантазира за пореден път. Така намерих папарашките снимки на Катето в нета и реших да ги споделя. После ми четете конско, сякаш сте най-моралните на света.
Виж целия пост
# 650
Абсолютно, чакат само някой да излезе и го почват, нещо Катето и Калина бяха в недоумение, то е ясно, че на Емо, Христо няма как да му е симпатичен  Joy
Виж целия пост
# 651
Освен това как така сте толкова морални, а гледате най-аморалното шоу  в ефира? Воайори ЛИЦЕМЕРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 652
Аз виждам банда лицемерни хора в къщата,които само чакат единият да изкаже някакво мнение и останалите пригласят

+1

Жалки са ми всички, какво толкова им пречи Христо, и да мълчи и да говори пак ще му се подиграват. ooooh!
Виж целия пост
# 653
Най-грозното нещо - фалшивият морал. Ужас!!!!
Виж целия пост
# 654
Освен това как така сте толкова морални, а гледате най-аморалното шоу  в ефира? Воайори ЛИЦЕМЕРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Скрит текст:
Още един пост с квалификация на пишещите и викам модератор.
Виж целия пост
# 655
Освен това как така сте толкова морални, а гледате най-аморалното шоу  в ефира? Воайори ЛИЦЕМЕРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Скрит текст:
Още един пост с квалификация на пишещите и викам модератор.

Скрит текст:
Гледаш ли воайорско шоу?
Виж целия пост
# 656
Сега дават мисията на Петя, след "дъжд, качулка"  Crazy
Виж целия пост
# 657
Сега дават мисията на Петя, след "дъжд, качулка"  Crazy

Не е честно да се заяждаш с мен! Ти си лицемерна. Гледаш воайорско шоу, но те възмущава това, че Катето се развява гола по цици и аз съм го споделила.
Виж целия пост
# 658
Стана ми жал за Петя. Катето започва да си показа истинското лице, това за добрата баба не минава.
Обича интригите и едва се сдържа.
Виж целия пост
# 659
Катя малко се кефи от ролята на Петя, като Пепеляшка. Две точки мина назад с това изхилване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия