И честит имен ден на всички именници!

Разкош

Най-силно го впечатли един риболов от Лидл ,въдица с магнити .5 мин.продължи тази работа.


Ne e ot razlikata wyw wyzrastta, ne e nestandartna, normalna e.
От срце се надявам да има някакъв малък шанс да оправите отношенията със съпруга си ,но съм скептик,никак не съм романтична и честно казано не вярвам във вечната любов !Мисля ,че може и напрежението да си е казало думата,както казваш сама правиш всичко ....Знам ,какво е да се чувстваш недооценена,сякаш твоята работа е по-маловажна от неговата и т.н.Опитай се да му покажеш какво е да си вкъщи! Нека да прекарва повече време с вас ! Или постоянно работи
За детето поне грижи ли се адекватно ? Не вярвам нещата да се променят ,честно
В подобна ситуация съм от години и не виждам изход освен раздяла !
мина му мерака отдавна да се върна на работа толкова рано.

Пиши как е Йони.
Почна голямото чудене какво да го правим, но като начало го оставихме да се наспи, че да не е от това. Финално брат ми дойдоха към 15 и половина за обяд, баба и дядо доведоха Криси към 16 и веднага хукнахме към спешен кабинет, където се оказа, че е с гноен конюнктивит, че пак му е червено гърлото, че докторката има съмнения, че му свирят дробовете, а хремата си е ясна.
изписа ни една торба лекарства + инхалации по живо по здраво. Та така празнувахме Коледа и имен ден.
Препоръчани теми