Анонимността във форума

  • 43 888
  • 1 155
# 690
Вейдър- за мен бе  Ти по-горе. Grinning
Виж целия пост
# 691
Да, наистина малко толерантност и търпимост, няма да е в излишък. Нека си пише момчето, щом се чувства удобно сред мацки.
Виж целия пост
# 692
Мен, като ме задразните, спирам да ви чета
А като искам да издразня някой, почвам да пиша
Виж целия пост
# 693
Заради  запържения червен пипер  ще да е, много съм недосетлив .. ooooh!
П.П Не съм фен на Jacklin  , много грешите. Това, че съм  направил комплимент, не ме прави фен, нека сме на ясно.
"Фен" имах предвид, много буквалисти, еййй....
Няма лошо в това бай дъ уей, не се оправдавай сега.
Комплимент, комплимент, ама що не направи и на другите готини мацки, а? Mr. Green
Виж целия пост
# 694
Ей така се просят комплименти, мхм  Flutter
Виж целия пост
# 695
Бориле, ти защо си в този форум? Какво получаваш от писането си тук?
За изживяване, различно от останалите социални мрежи и форми на общуване. Исках да видя как е в чисто женска компания.
Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing
Но ок, преживява се, не го приемам лично. Wink
Нокоя не таи лоши чувства към мъжката част от обществото тук и без това сте малко. Освен към определени идивиди, които влизат агресивно.
Виж целия пост
# 696
Ей така се просят комплименти, мхм  Flutter
Stop  Аз никога съм публикувала снимка, имах предвид, че и други потребителки се показваха покрай номинациите.
Виж целия пост
# 697
Нокоя не таи лоши чувства към мъжката част от обществото тук и без това сте малко. Освен към определени идивиди, които влизат агресивно.

Аз пък да споделя, че вчера видях пост на един от мъжкото съсловие в темата Новите ни козметични похождения. Някаква пудра си беше купил.  Mr. Green Сега обаче не намирам поста. Или той си го е изтрил, или са му го изтрили, защото съм сигурна, че го видях. 
Виж целия пост
# 698
Е, че ако е метросексуален човекът, с ненапудрен нос ли да ходи?  Laughing
Виж целия пост
# 699
Има гейове, по добре се гримират от масата жени. Mr. Green
Виж целия пост
# 700
За съжаление и се обличат и се обличат. Laughing
Виж целия пост
# 701
Е, че ако е метросексуален човекът, с ненапудрен нос ли да ходи?  Laughing
Joy Joy Joy
Ахаххха, ми тъй, де. Laughing
Виж целия пост
# 702
Нокоя не таи лоши чувства към мъжката част от обществото тук и без това сте малко. Освен към определени идивиди, които влизат агресивно.

Аз пък да споделя, че вчера видях пост на един от мъжкото съсловие в темата Новите ни козметични похождения. Някаква пудра си беше купил.  Mr. Green Сега обаче не намирам поста. Или той си го е изтрил, или са му го изтрили, защото съм сигурна, че го видях. 

Те добре, че не влезли онези с оскубаните вежди и да започнат да раздават съвети  Grinning
Виж целия пост
# 703
Комплимент, комплимент, ама що не направи и на другите готини мацки, а? Mr. Green
Бих, Мери. Ако видя, бих.
Начина, по който една жена реагира на комплимент е много показателен за нея, за нейната същност  и  статус ако щеш.
Моите комплименти са само искрени. Jacklin помоли ( както в скрития текст  ще видиш), да не се занимаваме с нейната външност, така че аз повече дума за това никога  няма да отворя.  Stop
Скрит текст:
Оценям всяка добра дума, но честно казано вече ми е малко неудобно и не дотам приятно да се коментира толкова моята особа, нито е мястото, нито времето за обсъждания, те си бяха в темата за номинации. Има толкова други неща, важни и интресни никой не е длъжен да чете за визията ми, малко досадно идва. Благодаря на всички за комплиментите, но моля да не занимаваме цяла тема с това.
Виж целия пост
# 704
Борето е радетел за здравословен живот. Не му се нравят разни баници, качамаци, пръжки и наднормени килограми. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия