Деца с ТЕЛК 2

  • 126 457
  • 741
# 285
Ще Ви имам предвид!
Виж целия пост
# 286
ще се радвам да помогна
Виж целия пост
# 287
Здравейте!Имам нужда от малко помощ,ходих до Социални грижи,подадох всички документи,казаха от там до 30 дни ,че ще излезе решението.Днес ми звъня социален работник от Закрила на детето,че ще ни посети на адрес.Но тук идва проблем,по лична карта сме на един адрес,а дефакто живеем на друг(преместихме се наскоро).Казаха,че това е проблем и че няма как да ни посетят и ще бъдем отхвърлени...Какво следва,как се процедира..??Някой ако е запознат,моля да помогне със съвет.
Виж целия пост
# 288
Предполагам ,че ще трябва са смените личните си карти и да подавате документите на новото място където живеете. В различни общини ли  са двете къщи?
Виж целия пост
# 289
В една и съща община,два съседни блока са дори.Ходих следобяд днес,нова лична карта задължително,но може само моята,ходих и до общината от другата седмица го задвижвам и това...толкова перипетии по тия държавни институции,с кеф да се разправяш.
Виж целия пост
# 290
Да ви кажа,че днес минахме ТЕЛК преосвидетелстване в Стара Загора-Първи състав,Оставиха същите проценти,но намалиха периода до сега беше 3 год,но сега е за 1 година,направи ми впечатление че се държаха доста заядливо от комисията.След колко време мога да подам документи в социалните?
Виж целия пост
# 291
Да ви кажа,че днес минахме ТЕЛК преосвидетелстване в Стара Загора-Първи състав,Оставиха същите проценти,но намалиха периода до сега беше 3 год,но сега е за 1 година,направи ми впечатление че се държаха доста заядливо от комисията.След колко време мога да подам документи в социалните?
След 14 дена, трябва да имаш червен печат и след това в социалните.
Виж целия пост
# 292
Да ви кажа,че днес минахме ТЕЛК преосвидетелстване в Стара Загора-Първи състав,Оставиха същите проценти,но намалиха периода до сега беше 3 год,но сега е за 1 година,направи ми впечатление че се държаха доста заядливо от комисията.След колко време мога да подам документи в социалните?
Здравейте, ние също минахме пред Първи състав, но аз останах очарована от комисията - рядко срещано хуманно отношение получихме. Срокът също е за една година, но синът ми юли навършва 16 и ще вадим нова лична карта. Обясниха ми, че след това вече ТЕЛК- решението ще е пожизнено.
Виж целия пост
# 293
Незнам с каква диагноза сте вие,но ние сме със сърдечна операция и астма с алергиращ компонент,д-р Динева се държа заядливо може би защото преди години тя следеше дъщеря ми,но бях недоволна и я смених с друг детски кардиолог.Но в деня когато бяхме ние на ТЕЛК доста дечица ги отрязаха с 30-40 %.Радвам се че с вас са се държали хуманно и човечно Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Синдактилия и ектродактилия - увреждане на горен и долен крайник. Процента се запазва, но в нашия случай е разбираемо. Да, аз също станах свидетел,че орязаха доста от децата. Искрено се надявам след една година никога повече да се сблъсквам с ТЕЛК комисии. Цяла седмица преди явяването ни се подготвях психически, и въпреки това не издържах..всеки един спомен, всяка една сълза се завърна стократно. Да не говорим за сина ми Sad
Виж целия пост
# 295
Дай Боже,да са ни здрави децата и никога да не се налага да ходим по Телкове Praynig
Виж целия пост
# 296
В понеделник сме на ТЕЛК в 5-та градска болница в София. В писмото е описано какво да носим, само че се чудя трябва ли да имам ксерокопия на всички епикризи и консултации, надявам се няма да ми задържат оригиналите. За какво са пощенския плик, марките и папката, които искат?Някой ако скоро е минавал през ТЕЛК там, може ли да ми каже как се държат, какво да очаквам, детето е с астма на 1,9 г. е
Виж целия пост
# 297
Ксерокопия-задължително,носиш и оригиналите,но на нас не ги искаха,взех ги за всеки случай.Бяхме във 2-ра градска,преди месец,с час,отидохме и веднага влязохме,прегледа дали всички документи носим,разпита ни за историята на заболяването,преслуша я и това беше.Казаха ни след 2 дни да отидем за решението.
Виж целия пост
# 298
В понеделник сме на ТЕЛК в 5-та градска болница в София. В писмото е описано какво да носим, само че се чудя трябва ли да имам ксерокопия на всички епикризи и консултации, надявам се няма да ми задържат оригиналите. За какво са пощенския плик, марките и папката, които искат?Някой ако скоро е минавал през ТЕЛК там, може ли да ми каже как се държат, какво да очаквам, детето е с астма на 1,9 г. е

Копия- да. Те остават там в досието. Папката е за да направят въпросното досие, а плика за писмо е за да пращат извесие на коя дата да се явите и какви докуманти дза носите. Знам , че вие вече сте получили писмо, но този плик ще го използват за друг човек. Успех!
Виж целия пост
# 299
До майките в София:
Мили майки днес да сте получили превод на Телка?
Последния път пеше на 16 април.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия