Плодчето хапни, чайче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 50

  • 74 059
  • 804
# 615
Аз също моля за малко повече инфо за въпросното нещо! Blush
Виж целия пост
# 616
Правете си замерване с ТАНИТА преди и след плодуване,то дава най-достоверни данни за мазнини,вода,мускули,кг.и т.н. в тялото.
Какво е това Танита?
http://spirittours.eu/blog/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7% … 0%B8%D1%82%D0%B0/

има и за домашна употреба http://fitnessoutlet.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1% … 1%82%D0%B0%D1%80/

по центъра на София доста често срещам жени раздаващи флаери за безплатна диагностика на такъв кантар,ест.тяхната цел е друга,/да ви включат в група за хербалайф/,но бихте могли да се възползвате от безплатното измерване без "обвързване" Wink
Виж целия пост
# 617
Ден 9-ти при мен.
Днес съм на грозде и пъпеш.
В четвъртък стартирам 10-дневно захранване.
Виж целия пост
# 618
До тук съм на ябълки и пъпеш. Пъпешът беше зелен и гаден  Sick
Довечера салата - домати, краставици, чушки.
Вода - над 3 л.
Виж целия пост
# 619
До тук съм на ябълки и пъпеш. Пъпешът беше зелен и гаден  Sick
Довечера салата - домати, краставици, чушки.
Вода - над 3 л.

Захранване ли правиш?
Виж целия пост
# 620
Не, реших да направя няколко дни на плодове и зеленчуци.  Grinning
Виж целия пост
# 621
Ден 10-ти ( последен).
Днес съм на ябълки и круши.
От утре стартирам 10 или 15 дневно захранване-още не съм решила.
Виж целия пост
# 622
Доли, аз днес се мерих на кантар в мола, от онези, които мерят и кръвно.С огромна изненада установих, че след като винаги индекс  мазнини ми е бил 27 и нагоре, т.е. при норма 20-27%, то сега е 16% Shocked След плодуванията явно са ми под нормата мазнините в тялото. Това изобщо не ми е ок, защото съм дебела с нисък индекс мазнини и не знам на какво се дължи и като имам под норма мазнини какво горя при плодуването? newsm78 И как може да съм дебела, а индексът ми на мазнини да е под норма. newsm78
Виж целия пост
# 623
Доли, аз днес се мерих на кантар в мола, от онези, които мерят и кръвно.С огромна изненада установих, че след като винаги индекс  мазнини ми е бил 27 и нагоре, т.е. при норма 20-27%, то сега е 16% Shocked След плодуванията явно са ми под нормата мазнините в тялото. Това изобщо не ми е ок, защото съм дебела с нисък индекс мазнини и не знам на какво се дължи и като имам под норма мазнини какво горя при плодуването? newsm78 И как може да съм дебела, а индексът ми на мазнини да е под норма. newsm78

Аз не се доверявам много, много на подобни машини. Доверявам се на това как ми стои дреха, която съм закупила с перспектива да ми стои добре.
Виж целия пост
# 624
Доли, аз днес се мерих на кантар в мола, от онези, които мерят и кръвно.С огромна изненада установих, че след като винаги индекс  мазнини ми е бил 27 и нагоре, т.е. при норма 20-27%, то сега е 16% Shocked След плодуванията явно са ми под нормата мазнините в тялото. Това изобщо не ми е ок, защото съм дебела с нисък индекс мазнини и не знам на какво се дължи и като имам под норма мазнини какво горя при плодуването? newsm78 И как може да съм дебела, а индексът ми на мазнини да е под норма. newsm78

Аз не се доверявам много, много на подобни машини. Доверявам се на това как ми стои дреха, която съм закупила с перспектива да ми стои добре.

Машините мерят точно, по-точно от кантарите, които Доли е показала,за мен беше много важен този индекс, защото имам наследствено висок риск от висок индекс мазнини, той е който е опасен.Както и да ти стои дреха, дори да си слаб, ако индексът мазнини е висок(а това се случва и при слаби хора), това означава, че дори външно да си слаб, вътрешно си дебел, т.е. има риск за здравето висок. Лъжливо е дали ти седят добре дрехите или не. Peace
Виж целия пост
# 625
Не ги знам тези уреди в мола...как става измерването с тях?
Виж целия пост
# 626
Не ги знам тези уреди в мола...как става измерването с тях?
ами пускат ток( не се усеща разбира се) и така изчисляват, сравнително най-точният метод е, за това обаче не се препоръчва за бременни и кърмачки.Измерват и кръвно, изобщо удобни са, като ми попаднат гледам да се следя на тях, мерят височина и кг( с дрехите, но махаш 1 кг лятото) Simple Smile
Виж целия пост
# 627
на ръка или на крак прави тези измервания?
Виж целия пост
# 628
на ръка или на крак прави тези измервания?
на ръцете, слагат се на специално място и уреда отчита.като гледам другите показания са точни, вярвам,че и тези също.Не може да се отрече, че явно плодуването е довело до положителна промяна в индекс мазнини, който доста трудно се повлиява от каквото  и да е.
Виж целия пост
# 629
Стартирах захранването от днес.
Закуска: Банани
Обяд: 2 домата
Вечеря: 2 домата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия