Баба Зима вънка шари, ЮЛЧЕ пипка де що свари. ~ Тема 5

  • 36 901
  • 731
# 195
Добро утро!

Днес в София е едно такова лъжливо слънчево..изглежда приятно, а според sinoptik  се усеща като -13!! Дано лъже  Laughing

Елфи - амиии ще ми се бързичко да стане, защото е свикнал бързо да му се случват нещата на гъра и истерясва доста бързичко.
Това с термоса е чудесна идея, само трябва да купя..или взема на заем  Thinking!

Да ви похваля ММ.  Heart Eyes Вчера много исках да отида на тренировка, особено както не бях излизала. Той имаше много работа, но се прибра заради мен(Нямаше ме от 19 до 21). Като се прибрах беше изчистил с прахосмукачка(защото моя дивак ревеше през деня  от прахосмукачката, като исках да чистя  #Cussing out), беше го изкъпал, беше приготвил вечеря и сложи масата, докато кърмих.  Heart Eyes Много ми стана мило, особено както бях изморена и пребита от тренировката.

yulianka: Дано бързо мине. Провери верно за храна.

Тони:  Hug Hug Hug Сподели, ако ще ти олекне!

Лаленце: Всичко ще се оправи. Това се случва често за съжаление.

Мар бела : Стискам палци да се разбере откъде идва проблемът и да е нещо леко!

Дано се качи малко температурата поне -5 да стане и да излезем, че имам и неща да купувам, а и не искам да го изнежвам вкъщи.

Приятен и спокоен ден от нас!
Виж целия пост
# 196
Колко хранения имате и заместихте ли обедното?Кога и по колко давате плодовото пюре и колко АМ изпиват бебоците/за кърмените също
Две заместени хранения - обедното и следобедното. Плодово пюре давам на обед като десерт или следобед (понякога вместо каша). На кърма е иначе и нямам идея колко бозае, на поискване е все още. Peace

Юлианка и Мар-белла, бързо да се оправят дечицата! Hug

Елфита, дано имате скоро успех със захранването. Hug

Моника, браво на ТМ. За пореден път ще го кажа, ама сте страхотно семейство! Heart Eyes Каква идилия, какъв синхрон. Дай Боже всекиму! Hug

Нашето пътуване до Майчин дом трябваше да се състои днес или утре, но времето е ужасно студено и ще го отложим. Лошото е, че ММ заминава в командировка в края на седмицата и ако дотогава не сме отишли, ще е чак като се върне, в края на месеца. Sad Ще видим как ще станат работите. Thinking

Нещо става с форума и ми е много зор писането.  Confused С Мозилла съвсем не успявам да напиша пост или ако го напиша, изчезва преди да го публикувам. Сега пиша през Интернет Експлорър, но е такава мъка, че направо ми се отщява всичко. Дано коро го оправят тоя форум. Във Фейсбук си пиша, ама там нямам проблеми с което и устройство да вляза.

Усмихнат ден на всички, напук на лошото време! Hug
Виж целия пост
# 197
Мерси лаленце  Hug Пу, пу дано сме все така.

Вие нали с колата ще пътувате? Според мен не отлагайте, защото до края на месеца срастването ще нарасне и ще е по-гадно за Еличка. Вие като сте с кола ще паркирате наблизо и няма проблем.

Аз  след малко ще го изведа моя дивак и ще го пробвам това време толкова ли е студено  Blush
Виж целия пост
# 198
Мерси Лаленце,дано не е нищо сериозно,чух се с педиатърката и каза да му давам ентерол  днес прахчета за да не се обезводни случайно.

Успех и стиснати палчета  за предгледа,но не отлагай,това все пак са генитали,а и ти да се успокоиш

А относно браузерите аз съм с Хром и е цяла мъка за форума
Виж целия пост
# 199
Да, с колата ще ходим. И ММ иска да е преди командировката, затова сега го мислим и по всяка вероятност така ще го направим. Вариантът за след командировката е краен. За паркирането - един наш приятел ни каза, че там нямало къде да се паркира (не ставало дума за същинския Майчин дом, ами някаква клиника около него или нещо такова Thinking абе на ул. "Здраве" се намира, но ние като не сме ходили и не сме много наясно). Та ще паркираме някъде и после с такси дотам. Sad
Виж целия пост
# 200
Да, с колата ще ходим. И ММ иска да е преди командировката, затова сега го мислим и по всяка вероятност така ще го направим. Вариантът за след командировката е краен. За паркирането - един наш приятел ни каза, че там нямало къде да се паркира (не ставало дума за същинския Майчин дом, ами някаква клиника около него или нещо такова Thinking абе на ул. "Здраве" се намира, но ние като не сме ходили и не сме много наясно). Та ще паркираме някъде и после с такси дотам. Sad


Лаленце цялата зона там е зелена и синя и срещу смс се паркира,не пречи да ви остави пред входа и да си паркира,но  и ти си права като все пак за 1 път отивате ,че с такси ще ви е по-лесно
Виж целия пост
# 201
Еее, супер. Значи остава да се ориентираме и всичко ще е точно. bowuu

Благодаря ви за помощта и подкрепата, милички! Hug Благодаря ви, че ви има и винаги сте насреща! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 202
Успех Лале  Hug
Виж целия пост
# 203
Пайче страхотна прическа, много ти отива  Sunglasses
NikolS 1989 успех в бизнеса на ТМ
Аз също съм ЗА анкетите  Wink
Лаленце и аз да ти кажа, че всичко ще е наред с малката хиенка  Hug
Mar_bella успех с изследванията, дано се установи причината. Да кажа, че и моята Деа е така от няколко седмици, и за секунда да я оставя сама започва да плаче, два три пъти през нощта започва да плаче и насън, отдавам го на зъби, за сега нямаме нито един, но сякаш ми се вижда да прозира венеца отдолу, дано се покажат скоро и да си дадем взаимна почивка. Преди се заиграваше сама, пееше, говореше, сега постоянно иска да съм до нея, ако тръгна да я сложа или на люлката или на на столчето за хранене следва неистов рев и се изпъва кто струна  #Crazy дано е само период, че така нищо не мога да свърша вкъщи.
yulianka дано бързо да се оправи бебчо
Monik@ ТМ е мъж мечта  Heart Eyes, моят и той ме изненадва често с помощта си, но толкова работи наведнъж да свърши е мираж за мен хихи

Виж целия пост
# 204
Цоп след една полезна разходка набързо - пазаруване, задачки и за парка имаше време да позяпа малко дървета и гарги. То друго не се вижда от гледната й точка  Laughing. Вътре и без това си дишаме само бацилите, а навън сънят й по-здрав. Вече сме в бънджи, приличащо на проходилка, няма такъв кеф. Аспираторът за нос върши добра работа, когато реших да купя бейбивак, аптекаря ми каза, че този за уста върши добра работа, пък и като се замисля нощно време как ще смуча с прахосмукачката  Stop, ще събудя първо всички вкъщи, после съседите и ще ме сочат с пръст, че съм крейзи да чистя по никое време  Joy Не, че съм против него, разбира се, колко го търсих ...

Успешно оздрвяване на всичките ни бебоци, момичета  Hug. Лале, колко зелени sms-и съм пускала на тази ул. Здраве  ooooh!, ако сте решили до там да идете давайте смело, щом аз с голяма кола съм паркирала абсолютно винаги наоколо, то вие тримата ли няма  Grinning. "Правилото" е видиш ли празно място, паркирай. Sms на номер 1303 за час. Но движението си е гърч през седмицата в София, а таксито е вариант за по-бързо свършванане на ангажимента. Успех.

Айде да се оправя това време  Sunglasses
Виж целия пост
# 205
Лаленце   не забравяй , че Еличка е родена с късмет, така, че всичко ще се оправи Simple Smile Дръж ни в течение обаче.
Благодаря ви момичета за милите думи  Hug Hug Hug Hug
Днес Борис кашля още по-малко.  Grinning Нашата педи няма да е на работа от 12 до 15-ти така че няма да ходим на консултация. Може би, чак другата седмица. Важното ми е, че Борис има подобрение и без намеса на антибиотик,който купих но така и не започнахме.  Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 206
Лале, колко зелени sms-и съм пускала на тази ул. Здраве  ooooh!, ако сте решили до там да идете давайте смело, щом аз с голяма кола съм паркирала абсолютно винаги наоколо, то вие тримата ли няма  Grinning. "Правилото" е видиш ли празно място, паркирай. Sms на номер 1303 за час. Но движението си е гърч през седмицата в София, а таксито е вариант за по-бързо свършванане на ангажимента. Успех.
Много ти благодаря за подробното обяснение, аз иначе прочетох как стават нещата. Hug

Благодаря на всички за подкрепата! Ще пиша, разбира се, като мине. Не исках да ви занимавам, защото видях и в групата колко се тревожат майките по този проблем и не исках да всявам допълнителна паника. Но искайки да вдъхна кураж на Пчеличката, реших да споделя и с вас. Радвам се, че ме разбирате и подкрепяте и ви благодаря от сърце! Hug
Виж целия пост
# 207
Малииии студ скова родината  Mr. Green Днес не бях си подавала носа навън, ама пусто баткото имаше родителска среща, та в 18,00 притичах до училището. Замръзна ми усмивката направо  Shocked
Monik@ да взема да пратя моят на стаж при ТМ  hahaha Радвам се аз на такива мъже, браво. Скоро попаднах на една мнооого вярна мисъл: "Аз съм съвестна майка и грижливо гледам и трите си деца...Моите две и това на свекърва ми!Моите вече попорастнаха, но това на свекърва ми нещо се закучи и не мърда...."
NikolS 1989 много успех и късмет в начинанията на ТМ.
Всички болни бързо да оздравяват и стискам палци на Лаленцето и Mar_bella  Hug
Пууу на Дея пък и излязоха няколко пъпчици на двете бузи, мажа със судокрема, дано да отшумят. До сега не е правила алергия от храна, единственото ново, което съм дала е зелен фасул. Дали може да е от това  newsm78
Виж целия пост
# 208
Привет в това мразовито време,май всичко сте  се изпокрили от студа.Ние вече сме на  7 месецааааа,колко бързо бързо времето минава .Аз да дам отчет от днешната консултация.Влади е наддал около 600гр (9.100)
на височина не бил дръпнал  Sad  добре е ,само че ваксина няма заради разтройството,да пиел  ентерола и другата седмица пак на преглед за да пусне кръв и урина ,но аз си мисля превантивно да отида за една микробиология
Виж целия пост
# 209
Юлче,честит ви 7- ак  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия