!
Вчера много исках да отида на тренировка, особено както не бях излизала. Той имаше много работа, но се прибра заради мен(Нямаше ме от 19 до 21). Като се прибрах беше изчистил с прахосмукачка(защото моя дивак ревеше през деня от прахосмукачката, като исках да чистя
), беше го изкъпал, беше приготвил вечеря и сложи масата, докато кърмих.
Много ми стана мило, особено както бях изморена и пребита от тренировката.
Сподели, ако ще ти олекне!


Каква идилия, какъв синхрон. Дай Боже всекиму! 
Ще видим как ще станат работите. 
Пу, пу дано сме все така.
абе на ул. "Здраве" се намира, но ние като не сме ходили и не сме много наясно). Та ще паркираме някъде и после с такси дотам.
абе на ул. "Здраве" се намира, но ние като не сме ходили и не сме много наясно). Та ще паркираме някъде и после с такси дотам. 

Благодаря ви, че ви има и винаги сте насреща!



дано е само период, че така нищо не мога да свърша вкъщи.
, моят и той ме изненадва често с помощта си, но толкова работи наведнъж да свърши е мираж за мен хихи
, ще събудя първо всички вкъщи, после съседите и ще ме сочат с пръст, че съм крейзи да чистя по никое време
Не, че съм против него, разбира се, колко го търсих ...
. Лале, колко зелени sms-и съм пускала на тази ул. Здраве
, ако сте решили до там да идете давайте смело, щом аз с голяма кола съм паркирала абсолютно винаги наоколо, то вие тримата ли няма
. "Правилото" е видиш ли празно място, паркирай. Sms на номер 1303 за час. Но движението си е гърч през седмицата в София, а таксито е вариант за по-бързо свършванане на ангажимента. Успех.
Дръж ни в течение обаче.

Нашата педи няма да е на работа от 12 до 15-ти така че няма да ходим на консултация. Може би, чак другата седмица. Важното ми е, че Борис има подобрение и без намеса на антибиотик,който купих но така и не започнахме.
, ако сте решили до там да идете давайте смело, щом аз с голяма кола съм паркирала абсолютно винаги наоколо, то вие тримата ли няма
. "Правилото" е видиш ли празно място, паркирай. Sms на номер 1303 за час. Но движението си е гърч през седмицата в София, а таксито е вариант за по-бързо свършванане на ангажимента. Успех.
Радвам се аз на такива мъже, браво. Скоро попаднах на една мнооого вярна мисъл: "Аз съм съвестна майка и грижливо гледам и трите си деца...Моите две и това на свекърва ми!Моите вече попорастнаха, но това на свекърва ми нещо се закучи и не мърда...."
добре е ,само че ваксина няма заради разтройството,да пиел ентерола и другата седмица пак на преглед за да пусне кръв и урина ,но аз си мисля превантивно да отида за една микробиология Препоръчани теми