ПАРИЖ 10

  • 57 719
  • 736
# 30
Имам  едно питане  за билетите от Бове  до Париж..
За дете на 5 години  само един билет  ли да взема.
Мисля да бук на билети  онлайн.
Печеля по 2евра Joy
Виж целия пост
# 31
Роцааааааа, само един не ми е достатъчен!

Момичета и момчета(Роже), благодаря ви за милите думи!   bouquet
Знаете, че го правя с удоволствие и за да могат повече хора да изпитат свободата от пътуването!

Имам  едно питане  за билетите от Бове  до Париж..
За дете на 5 години  само един билет  ли да взема.
Мисля да бук на билети  онлайн.
Печеля по 2евра Joy
Мисля, че в сайта са искали да кажат, че дете над 3 години плаща цял билет(два билета за двете посоки). Във френската версия е по-ясно според мен.

Аз не съм купувала детски билети и не съм сигурна, но дано се включи някой, който е пътувал с дете.
Виж целия пост
# 32
Купувате билет за възрастен  (ние с дете на  6 год.)
Виж целия пост
# 33
Мерси!
За това питам,  че  както  съм  под пара преди  пътуването. ..
Утре  ще  ги купя онлайн.
Още нещо за карнет  билета - мога да  купя един  билет  и да го ползваме  двамата  с мъжа  ми?
Виж целия пост
# 34
...
Още нещо за карнет  билета - мога да  купя един  билет  и да го ползваме  двамата  с мъжа  ми?
Да.
Виж целия пост
# 35
...
Още нещо за карнет  билета - мога да  купя един  билет  и да го ползваме  двамата  с мъжа  ми?
Да.

Може да купиш един карнет от 10 билета и да ползвате  с мъжа ти индивидуалните билети - тоест ще харчите по 2 билета на всяко пътуване и може да направите общо 5 пътувания двамата.

Bled, да ти дам малко от мите кила, че имам в излишък?  Mr. Green
Виж целия пост
# 36
Роже, така ли ви посрещна Алекс?  Joy


https://www.youtube.com/watch?v=yTqmpXOG8WA

Умрях си от смях, като я гледах за първи път, после ми дойде на акъла Алекс.  Laughing
Виж целия пост
# 37
Роже,

Сега ти препрочитам пътеписа  и си писал , че машините за билети работят само с монети????

Т.е с банкноти на ПортМалиот не става?
Виж целия пост
# 38
Реджи, хахахаха, ти си направо врачка Grinning Като му звъннахме на Алекс по телефона, пристигнали вече на адреса, той отговори, че слиза до няколко минутки. И след 10 минутки слязоха с приятеля си. Абе като видях клипа направо си представих като теб сцената Joy Joy
Радост, на Порт Майло някои от автоматите работят с монети, други с карти, а трети си работят с банкноти. Ние си купихме билетите с банкноти. Така че споко, само се ориентирай кои са с монети, кои с банкноти. Те се познават лесно, просто в отвора на монетите не можеш да мушнеш банкнота Simple Smile
Виж целия пост
# 39
само не разбрах  как са разпределени зоните, какво включва от 1 до 2 ра зона.

Виж целия пост
# 40
Честно казано след дългото пътуване от Буве ,поне аз, нямах никакво желание пак да се качвам на влак или метро ,ако бях дете щях да ревна.
таксито не е скъпо -около 20 евро през големия трафик до Сорбоната,всеки може да си прецени горе долу колко ще му струва според избрания хотел.
20 евро са 10 макарони,които не са нищо особено и не е голяма загуба ако не се купят.Най-обикновенни слепени бисквитки с голяма реклама.
Виж целия пост
# 41
Момичета записвам се,ходила съм преди време искам сега да заведа децата наДисниленд и Париж ..Децата силно казано,баткото ще бъде на 18 г.
Не разбрах статистиката за прогноза април и май,защото се чудя дали май или април да ги заведа..Ако ме ориентира някой ще съм благодарна.Ние сме били първата десетдневка на май беше хладно..
Понеже сме до Варна можем да летим и от Букурещ ,засега най-изгодни полети гледах на Уиз от София или Букурещ и донякъде Блуеър..
Виж целия пост
# 42
Момичета записвам се,ходила съм преди време искам сега да заведа децата наДисниленд и Париж ..Децата силно казано,баткото ще бъде на 18 г.
Не разбрах статистиката за прогноза април и май,защото се чудя дали май или април да ги заведа..Ако ме ориентира някой ще съм благодарна.Ние сме били първата десетдневка на май беше хладно..
Понеже сме до Варна можем да летим и от Букурещ ,засега най-изгодни полети гледах на Уиз от София или Букурещ и донякъде Блуеър..
Макар година с година да не си приличат, аз лично бих отишла през май. Ако случите време без дъжд - това е един от най-хубавите месеци за посещение на Париж(пробвано лично  Grinning ).
Виж целия пост
# 43
Да ви питам кои са най-красиво осветените сгради в Париж, които заслужават да се видят? Говоря за централната част... Може би и Мулен Руж е красив през нощта? Понеже сме с кола и искам едната вечер да се разходим и да видим нощен Париж, окъпан в светлини... Hug
Виж целия пост
# 44
Благодаря!Такова ми е намерението,но заради дружка която може през април го обмислях...
Момичета трябва ми апартамент вероятно за 5 нощ. с добра локация и 2 помещения за спане ,защото сме 4 човека..Ако някой има лични впечатления ще ми е от полза.Плана е 2-3 дни Дисниленд ,другите3 Париж -забележителности..

http://www.only-apartments.com/en/paris/duplex60m2_19349/?fPax=3 … 23530552337492844
това изглежда чудесно ама май е далеч?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия