ПАРИЖ 10

  • 57 720
  • 736
# 675
Бихте ли ми казали каква е политиката на парижките хотели- блокират ли сумата ако резервацията е без право на анулация, на място ли се плаща или ти удържат парите веднага? За различните страни е различно, та затова ви питам как е във Франция?
Виж целия пост
# 676
Бихте ли ми казали каква е политиката на парижките хотели- блокират ли сумата ако резервацията е без право на анулация, на място ли се плаща или ти удържат парите веднага? За различните страни е различно, та затова ви питам как е във Франция?
На мен ми се е случвало само веднъж в Парижки хотел и много пъти в италиански хотели.  Mr. Green
Блокираха си сумата(не почня каква точно, но вероятно е била за първата нощувка) и след определени дни сумата се отблокира автоматично от банката ми.
Виж целия пост
# 677
Блокировката е 45 дни, после пада. И самото плащане става на място, така ли е? Хем ми се иска да си запазя така хотел, защото ме блазни цената, хем пък още отсега да им плащам... Защото в Австрия, Лондон, в Прага когато си буквам без право на анулация и на третия-четвъртия ден си искат цялата сума за плащане. 
Виж целия пост
# 678
Блокировката е 45 дни, после пада. И самото плащане става на място, така ли е? Хем ми се иска да си запазя така хотел, защото ме блазни цената, хем пък още отсега да им плащам... Защото в Австрия, Лондон, в Прага когато си буквам без право на анулация и на третия-четвъртия ден си искат цялата сума за плащане. 
При положение, че пътуването ти не е скоро, силно препоръчвам хотел с право на безплатна анулация! Може да сменят полети или нещо друго ...
Виж целия пост
# 679
Благодаря Мименце- полезна както винаги. Резервирала съм два хотела с безплатна анулация, мисля на прилична цена- 85 евро дв.стая на вечер. Единия е в района на Трокадеро, на пешеходно разстояние до Айфеловата кула, а другия е на бул.Распай до кулата Монпарнас. Ама има много време до пътуването, може и цените да се променят, Simple Smile
Виж целия пост
# 680
Здравейте момичета,

Ние заминаваме на 26.06. - за първи първи път и ще сме с детето (9г)
Много се стресирах като разбрах, че е трябвало много по-рано да купя билети за Айфеловата кула, но не губя надежда - днес видях, че има билети за 11.06, така че - ще чакам Simple Smile, а ако на някой му трябват за тази дата - да побърза Simple Smile
Имам обаче един въпрос - как става регистрацията - само след покупка ли? И защо ми дава целия юли в зелено, пък като го избера няма билети за нито един час?
Виж целия пост
# 681
Здравейте момичета,

Ние заминаваме на 26.06. - за първи първи път и ще сме с детето (9г)
Много се стресирах като разбрах, че е трябвало много по-рано да купя билети за Айфеловата кула, но не губя надежда - днес видях, че има билети за 11.06, така че - ще чакам Simple Smile, а ако на някой му трябват за тази дата - да побърза Simple Smile
Имам обаче един въпрос - как става регистрацията - само след покупка ли? И защо ми дава целия юли в зелено, пък като го избера няма билети за нито един час?

За някои от датите през юли има свободви часове(по един час на ден), но не знам защо е в зелено целия месец.
Проверявайте редовно и не забравяйде да поглеждате и за билети до второ ниво!
Виж целия пост
# 682


[/quote]
За някои от датите през юли има свободви часове(по един час на ден), но не знам защо е в зелено целия месец.
Проверявайте редовно и не забравяйде да поглеждате и за билети до второ ниво!
[/quote]

Благодаря Мимии, ама те много бързо ги сменят като гледам - сега и на мен ми дава свободни часове за някои от датите през юли, но чак след 10-ти, а ние заминаваме на 5-ти сутринта. А за 11.06 уж е зелено - пак няма часове. Ще проверявам най-редовно пък да видим.
А регистрацията при покупка ли става?

Виж целия пост
# 683
...
А регистрацията при покупка ли става?
Да! В процеса на резервация на билетите.
Виж целия пост
# 684

Благодаря Мимии, ама те много бързо ги сменят като гледам - сега и на мен ми дава свободни часове за някои от датите през юли, но чак след 10-ти, а ние заминаваме на 5-ти сутринта. А за 11.06 уж е зелено - пак няма часове. Ще проверявам най-редовно пък да видим.
А регистрацията при покупка ли става?



За 1-ви юли устройва ли ви? Защото в момента всички часове ги има за тогава. Сега виждам и за целият юли... Всеки ден - всички часове.
Това е до 2-ро ниво Peace
Така е при мен за всички дати на юли, август, септември:


Само за 14-ти е така:

 Mr. Green
Виж целия пост
# 685
Според мен системата за закупуване на билети за Айфеловата нещо не е в ред днес...  Mr. Green
На мен не ми дава свободни часове за 1-ви юли.

Виж целия пост
# 686
Според мен системата за закупуване на билети за Айфеловата нещо не е в ред днес...  Mr. Green
На мен не ми дава свободни часове за 1-ви юли.

Мимии може и така да е Joy
Защото можех и да закупя билет като тръгнах нататък  Mr. Green
Сега вече след като излезнах от режим на купуване... вече няма за 1 юли  Cry
Виж целия пост
# 687
Аз, понеже няма да купувам билети за Айфеловата кула този път и не ги следя редовно, но нека, който ги следи да пише в темата, за да знаем как се развиват нещата.  Laughing
Виж целия пост
# 688

Мимми Simple Smile Кога сте там? Да не се засечем на по кафе в Париж като не се уговаряме пак за София  Joy
Виж целия пост
# 689
Мимии ами билетите за Айфеловата кула се менят всеки 5 мин и на всяко влизане в системата - направо не е за вярване

Woman^In^White - ти явно си късметлийка днес - тичай да пускаш тото
На мен не ми дава за нито един ден и час м/у 27.06 и 04.07 когато сме там Simple Smile - нито до втория нито до последния етаж - но не се отказвам, явно има надежда  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия