Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 165
Hug

Титина  spoko

Мименце  Confused Поне къщата ти е пълна с любов, пъзели и книги. Докато чакаш ...  Hug Hug Hug

Нади я кажи на тия хора - колко съм срамежлива и как не говоря  Mr. Green Joy А с какво заслужих тези хубави и топли думи, не знам Blush Ще ме накарате да чета отново и задълбочено Малкия принц. Чела съм я като дете ... защо аз да приличам на него. Дано да е така Praynig Обичам ви  Hug Hug Hug И на мен не ми стигна времето. Другият път - повече  Peace

Лофче браво на ТМ. Супер е госпожата. Щом сега така играе, не мога да си представя преди 60 години каква е била! Вземи си книгата с автограф Peace

Незиии  Hug Ела тук
Скрит текст:
Отделете един-два дена само за вас. Понякога имаме нужда от малък рефреш. Ски, спа, кино, сладкарница, парк, пране...нещо ваше
Цункай петичка от леля Точка  Heart Eyes

Сливче страхотна зодия е вашата
Скрит текст:
и баба Heart Eyes беше близнак
Скрит текст:
ужасно ми липсва Cry
Най-позитивният човек. Не се е предала за миг през целият си живот. А през какви неща е минала ooooh! В името на децата продължаваше да се бори с всичко. Не знам колко е от зодията. Едната ми леля и тя е близнак Heart Eyes Колежката, с която сме вече 4 години кажи речи денонощно заедно, също е близнак. А какви кулинарки са Crazy
А за ръста - на мен ли ми говориш  Joy Joy Joy Hug В училище 5 години стоях на един чин с приятелката ми, която е висока (ако не бъркам с 1см) 182см Crazy На чиновете аз права и тя седнала на стол, бяхме еднакво високи  Mr. Green СЪдбЪ Heart Eyes

Бъб, предполагам, че няма да празнува, защото е набор на Мариетка? Познах ли?  Peace

Гигич  Hug Благодаря ти за музиката Heart Eyes

Дев е злато, Нелко, чисто злато  Heart Eyes

Соломоне, отивам да видя филма  Hug
Това като в оня виц: Станала Пена, подредила, ошетала, изпратила децата на училище, наготвила, очистила, не се спряла цял ден, вечерта сложила масата, нахранила челядта, вдигнала, измила, подредила...и си легнала с чуство за изпълнен дълг...и оооо боже сепнала се и скочила...забравила да оправи мъжо си Laughing Joy hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ще ме уморите с тези самотни крачка

Кали браво на твоето момче Heart Eyes Лека нощ!
Виж целия пост
# 166
Кали,  Hug!
Тази вечер на род . среща на моя Тони и аз се гордях с него. Все го споменаваше класната, все с хубави неща. Дали не е от името.  Mr. Green Лека нощ, дано да е лек денят ти утре!  Hug

Точи, визуално приличаш на Малкия принц.  Heart Eyes

Нези, направо ми стана мъчно, не  заслужаваш емоционален срив. Hug
Скрит текст:
Ама накъде без това. И това дето Точ пише, да си осигурите нещо за ден-два, не знам дали е лечение на проблема. Те нещата се натрупват, натрупват, пък като ескалират.  ooooh! Не се оправят понякога с дни. Аз най-много се страхувам от такъв тип недоразумения между мен и мъжа ми. Понякога от нищо, става нещо, ама нещо неприятно, което не можем да закърпим с дни  и повече дори. И в такива случаи аз не говоря, а мълчанието още повече усложнява нещата. Пази Боже!  Praynig Дано да минава това между вас, не са леки тези епизоди.  Hug

 Аз знам, че черната котка е талисман на зодия Козирог. От майка си го зная, тя е Козирог и ми е казвала. А никак не обича черни котки. Вече какво ли не измислят кое на кого е талисман, знак, намсикво. Според всеки календар е различно. Аз не знам да вярвам ли, или не на такива поверия.

Сливче, аз не празнувах преди година моя РД. И при теб е такава причината, знам. Просто черпих скромно, без гости и софри. Не исках и подаръци ,но получих.

Мариетко, що така бързо идваш  и си отиваш? Работа ли имаш, нещо друго ли.  Hug Heart Eyes

Гигова, аз тази седмица заспивам следобедите, не мога да спя иначе през деня. Не знам защо, книгата ли ме приспива, нещо с кръвното ми ли има, но си заспивам като бебе, дълбок и здрав сън. За половин час, но си е сън. Питаш, де, затова се обяснявам така.  Grinning
Виж целия пост
# 167
Наричка, наистина се надявам ликьора с кафенце да ти допадне  Wink
къде изчезна след първите си постове  Laughing

Кали, благодаря ти - спести ми 3 тома на книгата.   bouquet

Ули и за твоите 50нюанса   bouquet

Рейнче, аз много се кефя на черни котки и си ги нарочвам на късмет. Като се наложи да се върна се поглеждам в огледало за да може каръщината да се върне в него...
На петък 13 се радвам, нали съм вещица

Точ, много ме разсмя с епилатора...хаха, знаех си аз, че ми трябва резачка
относно тези сайтове за ръчно правени неща са ми слабост на мен, но не и на джоба в повечето случаи, знам и ценя трудът на хората, но се стремя да се разполагам според чергата си...от време на време си отпущам душицата, ще проверя дали мога да видя харесванията ти тези дни  Peace
Сега трябва значи да търся скарабей... Thinking

Вени , тоз виц баш за мен правен, особено първия месец, като минахме от тец на бойлер, а преди това колко време съм прекарвала под вряла вода... Whistling сега от време на време ми се случва на едни минерални душове в едно съседно село /но са доста нелицеприятни, това ако беше в друга държава щеше да се е превърнало в балнеокурорт/

Дев, едва ли ще намаля неприятните ти усещания и болки, но ти пожелавам в този живот повече подобни преживявания да нямаш.


Лотхен, честит рожден ден да си жива и здрава и само хубави неща да ти се случват.   bouquet

Миле, харесват ми ноктета ти, сладурско е. Поставям те в категория Кейт Мос

Лофче, браво за представлението и на мен ми се ходи, но няма с кого..

Нези, дано да разрешите недоразуменията, знам вътрешно как тежат такъв тип конфликти, особено, когато човек обича...и как се разочарова, че думите му не се разбират правилно и предизвикват следваща вълна...

Нели, звучиш много трогната от изненадата на Дев, радвай се и се наслаждавай на всеки жест внимание, това са толкова приятни емоции оставящи да ни топлят в дълбоките старини  Hug

Виж целия пост
# 168
Добро утро!
Нека да е хубав и успешен денят на всички  Hug

Виж целия пост
# 169
ДУ,момичета!
Благодаря ви,че винаги сте толкова мили и подкрепящи!
По една голяма  Hug за всички!
Нели,толкова прятно те е изненадала Дев!
Тя е истински  мил човек!  Heart Eyes
Аз съм виновна за отсъствието на Мариетка,ама какво да я правя като твори такива прекрасни вкусотии. Поръчахме и сладки за погачата на Ани. Предполагам ,че затова няма време да се разписва дълго.   chef
Кали,Нели -браво  и на двамата Тони! Ами приличат на майките си,това е!
Кали ти днес защо толкоз рано?

Хубав ден ви желая на всички!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 170
Добро утро!
Кали, пак неустоимо кафе си сервирала Simple Smile Браво на Тони, ама то си личи, колко умно дете е, освен хубаво. И той е неустоим Simple Smile
Пък за черната котка нямам идея колко е вярно.

Нези,  Hug пробвайте да поговорите. Това с времето само за вас е хубаво, ама не винаги е възможно.

Нели, чудесна изненада от Дев. Браво на Тони.

Миж, отбелязах филма. Повтарям си и аз често мъдрия ти съвет соломонов Simple Smile както и "И след най-черната нощ, настъпва утрото".
Виж целия пост
# 171
Честит рожден ден, Мери  bouquet! Желая ти много здраве, прекрасна младост, любов, щастие,  и сбъднати мечти!



Нели, да, време нямам, все търча нанякъде, сега си доусложних живота с 3 пъти седмично търчане и за тренировките на Андриан + 2-та пъти на английски и 1 на логопед...едвам дишам...снощи до късно решавахме с Калоян задачи - ами горда съм - успях да реша 1 ooooh! - що си мисля, че аз навремето в 7 клас ни за симетрали съм чувала ни за нищо...каква е целта на образователната система - да отврати всички деца ли #Cussing out?

Та така...дано след някой ден поне се похваля най-сетне Praynig...
Виж целия пост
# 172
Добро утро!
Благодаря момичета:) Достоплихте душицата ми .
 Вчера беше много емоционален, позитивен , направо страхотен ден за мен. Чух се с много познати, приятели, през деня ми подаряваха цветя; по спиди дойде една прекрасна саксия с минзухари..., а вечерта, мъжът ми  и детето ме "довършиха" с техни изненади! Получих и "Любовта на ...хм 22 годишната жена"  Mr. Green и нищо , че не харесвам Терзийски, ще си я прочета някой път:)

Мери   Hug nbirthday nbirthday nbirthday  Честит Рожден Ден ! Бъди здрава и много щастлива!!!

Това водолеите сме много особени, но готини хора:).
 Слънчев ден! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 173
Мариетка ме издала вече  Grinning Hug Hug Hug
Лотхен,  Hug Много сме готини даже  Flutter Grinning

Почерпете се за мое здраве  Hug

Скрит текст:






Виж целия пост
# 174
Точи, визуално приличаш на Малкия принц.  Heart Eyes
Heart Eyes
Браво и на твоят Тони Hug

Добро утро! Hug

Честит рожден ден Мериииииииииииииии
Пожелавам ти здраве, сила, любов, успехи и достатъчно време за всичките ти любими занимания Hug Hug Hug Hug Hug


Точ, много ме разсмя с епилатора...хаха, знаех си аз, че ми трябва резачка
относно тези сайтове за ръчно правени неща са ми слабост на мен, но не и на джоба в повечето случаи, знам и ценя трудът на хората, но се стремя да се разполагам според чергата си...от време на време си отпущам душицата, ще проверя дали мога да видя харесванията ти тези дни  Peace
Сега трябва значи да търся скарабей... Thinking
За следващият рожден ден ще ти подарим една косачка  Mr. Green Hug
Скарабей мама търси от намсиколко години. Може би трябва да отидем на екскурзия в Египет Rolling Eyes
Разгледай какво правят хората и ... открадни идеи Peace Аз като съм с две леви ...  Confused

Пия чудно кАлино кафе Flutter

Незито откраднала Мариет в името на Аничка Rolling Eyes Мооооожеееее  Heart Eyes

Мариетко баш тогава са симетралите, че и на изпит после ги има  Crazy

Лотхен най-най-най-скъпите ми същества са Водолеи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Направо сте уникални  Hug Пожелавам всеки ден от 22рата ти година да е такъв  bouquet

ПП Мери почерпих се. Ще получа диабет тези дни  Mr. Green
Виж целия пост
# 175
Добро утро  Hug

Мери , честит рожден ден , слънчице ! Да си жива и здрава , да имаш мноооого късмет в живота и винаги да си много , много щастлива! Весел празник ти пожелавам!   bouquet   nbirthday

Дес , ликъора е много хубав , идва ми обаче една идея по - силен от Бейлиса . Ще си го изпия на малки дозички , няма да артиса определено , вкусен е  Hug

Нези , стискам палци всичко да се нормализира скорострелно , явно навсякъде се получават такива периоди , Точ ти е дала добри съвети  Hug

Моите настроения са много странни последно време , май съм влюбена , чета ви , но съм разсеяна много и затова пиша само сутрин , едно ми е неспокойно , чоглаво  Thinking  Ако залипсвам да знаете че съм някъде в облаците и витая  Laughing

Хубав ден !  Hug
Виж целия пост
# 176
Точи, няма бе  Laughing Hug Hug

Ето и малко соленичко тогава  Laughing

Скрит текст:


Виж целия пост
# 177
Добро утро,


Лотхен, честит рожден ден, на патерица. Бъди жива и здрава. Много щастие, късмет и любов.

Мери, честит рожден ден. Бъде жива и здрава. Много успехи, лично щастие и нека усмивката не слиза от лицето ти.

 newsm59  party023
Виж целия пост
# 178
Наричка  Hug Hug Hug
Да не би да имаме принц, римлянин ... Flutter Heart Eyes

Охаааа Мери. Ей тук вече ме спечели. Сядам  Wine Glass eat
Жива и здрава да си  bouquet
Виж целия пост
# 179
Точунка,
Скрит текст:
не е римлянин  Laughing Но ако трябва да съм честна , страх ме е нещо и вътрешно едни емоции ми бушуват и май сама ще се спра както винаги . Това е друга тема , не се чувствам готова още ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия