Сладкарничка за книги - тема 32

  • 23 483
  • 724
# 570
ДУ  Hug

Точ, преди няколко дни спешъл за теб сервирах соленко, дали не съм те запомнила   chef
Другарчето ми да не се офлянква, а да каже какво и всякакво ли сладко обича  Laughing
Виж целия пост
# 571
ДУ  Hug

Точ, преди няколко дни спешъл за теб сервирах соленко, дали не съм те запомнила   chef
Другарчето ми да не се офлянква, а да каже какво и всякакво ли сладко обича  Laughing
Hug Hug Hug Hug

Хммм Thinking
Мери отпада, остават още 8 Mr. Green
Виж целия пост
# 572
Точ, хайде, идвай, ей сега ще спретна и нещо соленичко, тъкмо докато дойдеш Simple Smile
Само трябва да обещаеш, че ще затвориш 2 очи, колко е разхвърляно у дома Sad
Тъй ще ви почета още малко и ще направя предположение кой на кого  Mr. Green
Виж целия пост
# 573
Мери извинявах забравих да ти кажа, обичам сладко  Blush Шоколади обичам бял най-много, черен хич  hahaha

Така и аз като Точ се пиша на всеки другарче  hahaha

Книжката за моето другарче е избрана, тоя път се доверих на ГР и безпристрастното мнение на ММ  #Crazy Дано другарчето ми не остане разочаровано  Crossing Arms


Виж целия пост
# 574
Мери, не ми ли личи?  Blush  Flutter
Другарчето на Точ да си запише веднага: Точ обича соленко, по изключение може и черен шоколад  #Silly Или макаронки  Crazy И да знае, че имам "Разруха" на  Зарев  Crazy
Бъбълче, кво да ма праиш, силни са ми жокерите  Mr. Green
Лофче, избирай смело, всичките ги искам, и аз не знам коя най-много ще ми допадне.  Flutter
Другарчето на Мариетка да знае, че имам "Гласовете на сърцето" и "Момичето, което бях", мога да изпратя  Grinning
Виж целия пост
# 575
Добър ви ден! Успешна и лека работна седмица!  Hug

Другарче, аз обичам сладко, но не ми се полага.  Embarassed Затова по-добре не ми слагай нищо за ядене.  Laughing Само за четене.  Simple Smile

А така се затрудних със списъка на другарчето.  ooooh! Не знам коя книга ще й хареса най-много, а искам да избера точно нея. А нямам търпение да се спря на някоя книга, защото като я поръчвам, ще си поръчам и три за себе си.  Mr. Green Имам списък, в който на първо място съм оставила място за книгата-подарък и чак след това са моите.

Отивам да умувам.

Хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 576
Успешна седмица и от мен, момичета  Hug

Тази седмица ще ми е натоварена, но затова пък по-кратка с дълъг СПА уикенд  Mr. Green

Гуш на всички и приятни емоции от играта Hug

Уф, а този бар направо не знам какво да го правя  Tired .... не ми се влиза във форума, честно  Tired
Виж целия пост
# 577
Благодаря ви на всички за пожеланията  Hug
Отивам на изпит, стискайте палци  Peace

Лотхен, за съжаление, още цяла година ...  Peace

Толкова ме радва приготовлението за играта, че си нямате представа ....  Heart Eyes  Обичам ви всичките, ще ви пиша по-късничко ... (доста по-късничко ... )  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Оооо, сега се сетих с какво мога да ви подразня мъничко ...  smile3508
След проучването, което проведох, се оказа, че моето другарче го познавам  - по-точно срещала съм го някъде, то не знае още. Ще разбере всичко като му дойде времето  Whistling  gydi   Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 578
ДД, момичета! Hug Hug Hug

Докато изчета всичко, което сте писали от петък до сега, и то си стана почти обяд.  Mr. Green

Кости, силни прегръдки!  Hug
Скрит текст:
За съжаление и аз знам от личен опит през какво минаваш...

Маришка, ти си един от най-деликатните хора, които познавам.
Скрит текст:
Без уточнението на Ули, и аз нямаше да съм уверена, че съм разбрала правилно...
Горе нослето и дано скоро щастието те споходи трайно! Hug

Мариетка, честит ви мАтор! Леко и безаварийно каране, и много да му се кефите! Hug

Гиговче, честити ти много подаръци! Всичките - заслужени! Да им се радваш много! Hug

Нези,
Скрит текст:
според мен също има такава тенденция... Най-вероятно е свързана с храната и въобще цялостното замърсяване на планетата.  Hug

Много се вълнувам заедно с вас за новата игра! Hug Hug Hug


Мижжж
, ходих до библиотеката в събота и нямах никаква идея какво да си взема, тъй като у дома имам няколко прекрасни книги от последната среща, които ме чакат. Но попаднах на една на Несбьо от серията с Хари Хуле на английски и не се удържах, вече съм я почнала!  Heart Eyes Казва се "Спасителят".

На всички - хубава седмица! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 579
Здравейте!   bouquet

Първо искам да прегърна силно и сърдечно Кости  Hug  и Маришка  Hug

Мариетка, честита придобивка. Голяма красота! Голяма! Давате ли му име?  Wink

Нези, страхотни магически сладки е изработила Мариетка за бебчето. Прелестни!

Лоренка, горе нослето, ръцете, краката ....  Hug Peace

И аз се радвам на новата ви игра и ще ви следя, приготвила съм кълбото, лещата, нахута.  Flutter

Кали, завърших вчера "Покани ме да вляза". Много ми хареса книгата! Наистина е многопластова, под чисто хорърските истории имаше още нелицеприятни истини за съвременното общество.  Peace

Сега най-чинно подхавам по ред на номерата - Марина на Нези, Август на Вени, Елегантносста на таралежа на Ули, за да съм готова да ги върна още на следващата среща.

Ние имахме много разнообразен уикенд - съботата ни беше с еко насоченост, почти не се прибрахме у дома, в неделя отделихме малко време на готвене, учене, а следобеда ходихме на кино.

Прегръдки на всички и хубава седмица!  Heart Eyes



Виж целия пост
# 580
Добър ден, наслаждавам се на горчиво кафе и книжката от Нели...интересно ми е тук...макар и никакви жокери да не хвърчат  Crossing Arms
Виж целия пост
# 581
Деси,  Laughing
Виж, Милето почна с нахут и леща, дай ти с боба  Grinning

Ох, аз слушам саундтрака на Интерстелар и настръхвам. Очаквам го да излезе с хубаво качество и да го гледам за трети път, че няма и да е последен...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=YOWSTtXxf9s
Виж целия пост
# 582
ДД Hug
Хубава седмица ви пожелавам!
Прегръдки специални за Маришка  Hug
Миж,не се давай такива дреболии да те дразнят, усмихни се  Hug
Много ви се радвам на емоциите около играта...
Виж целия пост
# 583
Миж,не се давай такива дреболии да те дразнят, усмихни се  Hug

Оооо, тъкмо влизам да се поФаля, че успях да го блокирам гадния бар!!!  
Много ме дразнеше, честно!!!  Close
Но лошото е, че с тази приставка блокирам и броят непрочетени мнения ....  
Ама какво да се прави? Едно за сметка на друго .... Сега поне всичко ми е чисто и пригледно - нямам нито една реклама, нито един рекламен бар! 

Пете, "Спасителя" ми беше първата среща с Несбьо  Grinning
Тогава не ме впечатли много, но мисля да я препрочета! Надявам се скоро да излезе в ел-вариант  Peace

Маришка, прегръщам те  Hug

Скрит текст:
Извинявай, че чак сега /след поста на Милето/ ми стана ясно   Sad
От толкова деликатно и завоалирано изразяване, изобщо не мога да разбера за какво става въпрос Confused Rolling Eyes
Знам, че вината е у мен, доста съм логична, имам тип "мъжко" мислене  Embarassed
Виж целия пост
# 584
 Момичета любими, прибрах се, прочетох ви набързо, но пак ще излизам след минути. Просто искам да ви кажа, че много ви се радвам. Има го отново онова настроение, което бяхме позагубили. Макар и да ми е криво за изживените тъжни неща от скъпи момичета, казвам - горе главата, бъдете по-силни от болката! Hug

 Аз вече разпознах една две двойки. Продължавам да гадая.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия