
) Влизам в тоалетна, за да ходя по голяма нужда. Точно преди да стана виждам, освен всичко останало и новородено бебе във водата. В началото се зачудих дали е бебе или кукла. После през акъла ми мина, че съм направила аборт без да разбера (не съм бременна в действителност). Загледах се и ми се стори, че диша. Щях да посегна да го извадя. После чувам, че по новините говорят за дете с недъзи и направих асоциация с това бебе. Помислих си, че не трябва да го вадя, защото е недъгаво. Все едно беше мое и трябваше аз да го гледам в това състояние. После обаче по новините казаха, че на детето родителите са се намерили (чувството беше положително и на облекчение). В следващия момент си помислих, че това във водата не може да е дете и пуснах водата с чувство на несигурност и чувство, че правя нещо нередно.
) Влизам в тоалетна, за да ходя по голяма нужда. Точно преди да стана виждам, освен всичко останало и новородено бебе във водата. В началото се зачудих дали е бебе или кукла. После през акъла ми мина, че съм направила аборт без да разбера (не съм бременна в действителност). Загледах се и ми се стори, че диша. Щях да посегна да го извадя. После чувам, че по новините говорят за дете с недъзи и направих асоциация с това бебе. Помислих си, че не трябва да го вадя, защото е недъгаво. Все едно беше мое и трябваше аз да го гледам в това състояние. После обаче по новините казаха, че на детето родителите са се намерили (чувството беше положително и на облекчение). В следващия момент си помислих, че това във водата не може да е дете и пуснах водата с чувство на несигурност и чувство, че правя нещо нередно.




Препоръчани теми